Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zabkowaPANI

jak pokonać strach przed dentysta?

Polecane posty

tez całe życie bałam się dentysty, więc doskonale cię rozumiem! dopiero lekarze z corten medic przekonali mnie, że dbanie o zeby nie musi wiązac się ze strachem i łzami w oczach 😛 polecam z całego serca, teraz w czasie covid też przyjmuja i są topową stomatologią w polsce w czasie epidemii 🙂 wszystko sterylne i bezpieczne nawet dla pacjentów z koroną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto trafić na swojego dobrego dentystę! ja mam takich lekarzy w stomatologii dr Cichonia i jest to pierwsza klasa leczenie! komfortowo i bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo tak, zdecydowanie! tam pracują sami fachowcy! a mi w końcu zrobili ładny i śnieżnobiały uśmiech! jestem na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bałam się dentysty. Ale brat polecił mi stomatologów z Eurodental w Warszawie. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów z dobrym podejściem do pacjenta. Już po pierwszej wizycie strach minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lena_km napisał:

Mają tam naprawdę świetnych specjalistów z dobrym podejściem do pacjenta. Już po pierwszej wizycie strach minął.

Stach minął po pacjent zszedł. Takich tam mają: "specjalistów".🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady. ja tez mam swojego dentyste ze stomatologii Cichonia i czuję sie u nich bardzo komfortowo! no i bezboleśnie leczą! także jest to plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pokonać strach, muszę wybrać specjalistę z dobrym podejściem do pacjenta. Wiem co mówię bo mój brat miał to samo. Ale gdy z polecenia trafił do gabinetu Eurodental w Warszawie problem minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×