Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka s-k

PIEKNI, BOGACI I INTELIGENTNI POWINNI MIEC DZIECI

Polecane posty

a patologia niestety rodzi patologie, wiec potem dzieci powielaja wzorce z domu i to jest takie zamkniete kolo. Ja i maz jestesmy piekni i mlodzi, mamy kase, wiec dzieci maja wszystko, sa urodzonymi ludzmi sukcesu, w przedszkolu sa przebojowe, odwazne, bardzo inteligentne, moga miec wszystko, nie beda musialy sie martwic w przyszlosci o prace, pieniadze i mieszkanie, a dzieci pochodzace z biedy i patologii beda tylko obciazeniem dla panstwa. Taka jest prawda niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze najlepiej wykastrowac
biednych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychu zdzichu i wiechu
to by bylo jakies wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze niektórzy z was sami sa niestety tymi biednymi, wiec moga poczuc sie urazeni, ale niestety taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka to ty sie nie rozmnazaj bo twoje bachory z twojego patologicznego mozgu moga wyniesc jedynie lekcje zakladania tematow na kafeterii :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioo
A ja ci powiem jedno nikomu nie odbierzesz prawa do odbierania ludziom potomstwa, jeżeli ja przykladowo wale sobie tanie iwnko o 12:00 to mam swoje zasrane prawo wychowac potomka ktory tak postepuje.Juz byl taki jeden w historii Hitler sie nazywal i juz on chcial hodowac rase panow lecz jak widac mu to nie wyszlo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12312312331
eugeniką mi tu śmierdzi, pytanie czy żyjemy tylko po to aby być bogatymi, pięknymi, inteligentnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polew na maxa
sama pochodzisz z biedy idiotko :o:classic_cool: wiec twoja stra powinna cioę spalić w piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioo
co jest pizdo beatka sk widzicie ona specjalnie robi zjebany temat by wku rwic ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mychol, moze ci sie urodzi dziecko z downem za to, co wypisujesz o moich dzieciach wariatko stara, jestes taka idiotka,ze nie da sie tego slowami wyrazic, a niech cie los pokara za to, ze wyzywasz moje dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 123123123
To po co niby żyjemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy powinien normalnie zyc, miec kase, prace auto, dom, to sa podstawowe standardy zycia i kazdy powinien tak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby srac, zapierdalac
i sie pieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioo
beatka a jak ja nie chce tak zyc chce cpac chlac i bede robil patologie a ciebie i te twoje dzieci przez kominy w auschwitz przepuscic mendo glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby srac, zapierdalac
nie kazdy dla mnie pieniadze i te wszystkie rzeczy ktore sie za nie kupuje sa niepotrzebne zrobili wam z mozgu kaszane i dajecie sie staerowac wydajac kolejne pieniadze na niepotrzebne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuty łeb z autroki
Powiem tak może masz kasę, powiem tak może masz urodę (to akurat jest rzecz względna). Nie jestem w stanie tych rzeczy zweryfikować. Jedno jest pewne inteligentna to Ty nie jesteś więc jesteś patologią i nie wiem po co płodzisz bachory skoro uważasz, że patalogia nie powinna ich mieć. PATOLOGIA przez duże P. Durna idiotka ze swoimi pomiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebne ci jest auto, dom, moze swiatlo i prad tez nie i komp tez nie??? buahahah. wiec przestan wypisywac farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturekx
Do pieca won wariatko jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od Ciebie duzo mlodsza zuzyta wywloko :) i te twoje narysowane na kartce A4 dzieciaczki z ktorymi rozmawiasz na szczescie nigdy nie wejda w normalne spoleczenstwo i mam nadzieje, ze sie los nad toba zlituje i zmadrzejesz w koncu i ci sie to znudzi :) wiem, ze to co napisze moze czasem zabolec ale kiedys to zrozumiesz gluptasie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturekx
i te twoje gowna zwane dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady spod lady
eugieni aaaaaaaa ty masz za ciasne buty i ciasną czapke bo od roku ci sadzi na dekiel,poproś mame by ci wylała wiadro pomyj na twój pusty łeb,sama nie robisz a wyzywasz innych ,opanuj sie prużniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mychol za twoje teksty zglaszam cie do moderacji i jeszcze sie zastanowie nad policja, bo mnie obrazasz kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
dlatego jestem w ciązy z moim misiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata - dla mnie jesteś śmieciem, gorszym niż menel z dworca a wiesz czemu? Bo życzysz matkom smierci dzieci :o jak tak można sama ponoć masz dzieci a innym tak życzysz, ale pamiętaj o prawie rykoszetu, jak się twoim coś stanie to zapłaczesz gorzkimi łzami za te podłe słowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo mnie obrazasz kretynko" hahahahaha, no to powodzenia :) nawet sie ciesze, bo mysle, ze za jechanie po tobie mozna nawet dostac nagrode :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka91
Jestes tak glupia ze to az boli te twoje wywody smrody sa idiotyczne dla ciebie liczy sie tylko kasa jestes sprzedajna kur wą i niczym wiecej ja wole z moim miskiem patologie fakt lubi wypic niz takie cos jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuty łeb z autroki
Temat brzmi PIĘKNI, BOGACI i INTELIGENTNI, a potem piszesz o patologii. Dwóch pierwszych nie mogę sprawdzić, zaś inteligencją od Ciebie nie zieje w najmniejszym stopniu. Wg Twoich kryteriów, pewne jest, że nie spełniasz wszystkich 3 warunków. WNIOSEK jeden - PATALOGIA. :-) Twoje słowa, Twoje rozumowanie. Ciesżę się, że mogłem Cię uświadomić. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady spod lady
beatka i jeszcze inne jej niki - a czym tysie możesz pochwalić szkołą chandlową ledwo skończoną za indyki ,w Grudziądzu ,mieszkasz na wiosce mama sprzątaczka i chlopa złapałaś na dziecko gdy miałaś 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×