Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosh1989

Kto jeździ na orbitreku i stosuje dietę?

Polecane posty

Gość do 3-dziechy
a jak czesto cwczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu nic z tego........
3-dziecha. O k* zazdroszcze silnej woli.........tez bym tak chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak Ci się udało schudnąć ponad 40 w 4 miesiące? To jakiś niewiarygodny wynik. Pełen szacun. Mój rekord to 17 kg w podobnym czasie i to z pomocą dietetyka. W ogóle uwazam, ze dietetyk jest swietnym rozwiązaniem na początku walki z kilogramami. Fajne są tez wczasy odchudzajace, bo się spędza czas pod okiem trenera i dietetyka, co daje doskonale efekty. Z resztą poczytajcie sobie same: http://www.primaveraspa.pl/odchudzanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta ma byc zdrowa!!!!
2Dziecha mozesz cos wiecej napisac o Twojej diecie, bo na orbim to rozumiem godzinka dziennie gratuluje takiego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta ma byc zdrowa!!!!
hihii i nawet dyche Ci odjęłam 3Dziecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 10 lat mniej -niezle;) ja mam diete niskotłuszczowa po operacji usunięcia woreczka żołciowego i zapaleniu trzustki.nie licze kalorii, ale wszystko co jem ma mieć w sobie minimum tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dziecha a napiszesz co
jesz dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przykładowy jadłospis(akurat dzisiejszy) S; kawa z mlekiem i cukrem S II; serek naturalny, przyprawy, ogórek , pomidor 2 wasy o; zupa(piers indyka, papryka, marchewka, pietruszka, cebula, 4 pomidory na kostce) p; puszka tuńczyka w sosie słodko kwasnym k; sałatka-rózne warzywa posypane białym serem i do tego sos jogurtowo-koperkowy kazdy dzisn wymyslam cos innago, najczesciej na obiad mam warzywa na patelni z piersią albo innym meskiem, jem duzo watrobki np, patrze na zawartosc tłuszczu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×