Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolina155

Zdrada męża

Polecane posty

Witam od 2 lat jestem mezatką a od 5 lat jestem z mężem razem. W padzierniku 2011 urodzilam dziecko, natomiast w lipcu dowiedzialam sie ze moj maz spotykal sie z inna dziewucha, nie wiedziala ze ma zone. Nawiazalam z nia kontakt twierdzi ze nic ich nie laczylo ( ani sex ani calowanie sie) ale spotkali sie ok. 5 razy, znali sie ze szkoly bo razem do niej chodzili,( szkoła dla dorosłych zaoczna) . Moj maz tez twierdzi ze nic ich nie laczylo ze powiedzial jej na 6 spotkaniu ze spodziewa sie dziecka i zakonczyl z nia znajomosc lecz jeszcze do siebie pisali razem,. Co o tym mam myślec ?? juz tyle czasu minelo a ja wciaz z tym uczuciem siew mecze, maz strasznie kocha nasze malenstwo. niechce tego niszczyc ale jednoczesnie nie daje mi to poczucia zaufania do meza bo oszukiwal mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on wiedział wcześniej że masz zamiar się z tamtą panna kontaktować i pytac jak bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze pisali smsy i dzwonili do siebie, ona pracowala w sklepiku szkolnym....pisali do siebie zdrobniale imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiedzial bo on poczatkowo nie chcial mi nic powiedziec tylko od tej dziewczyny moglam cokolwiek sie dowiedziec..ona zgania na mojego meza a on na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on wiedział wcześniej że masz zamiar się z tamtą panna kontaktować i pytac jak bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moim zdaniem on ja uprzedzil ze bedziesz do niej dzwonic czy cos w tym stylu i ustalili wersje co powiedziec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno tak nie bylo bo ona we wloszech na wakacjach byla , zreszta moj maz zerwal juZ drastycznie z nia kontakt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobną sytuację tylko ze z chlopakiem a nie mezem.. bylo juz bardzo duzo podobnych sytuacji i klamast z jego strony mimo ze mnie nie ufam ze zle mi z tym nie umiem odejsc ..za bardzo kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tRZYMAJ REKE NA PULSIE NIE WIADOMO JAKBY SIE TO SKONCZYLO GDYBYS SIE NEI DOWIEDZIALA KONTROLUJ GO NA KAZDYM KROKU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jak byla we wloszech i ty moglas sie z nia skontaktowac to czemu niby on nie mogl ? nic nie stalo na przeszkodzie ..raz oklamal oklamie drugi wiem po swoich przezyciach wiem jak sie czujesz i wogole ja nie umiem odnowic zaufania i sie tylko mecze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
różowa pomarańcza arkadiusz: twierdzac ze to kolejna agresja ze strony USA i swiat nie moze czuc sie bezpieczny, po stronie USA, staja kraje NATO. 11 kwietnia do konfiktu wlacza sie IZRAEL oraz kraje Nato min. WIELKA BRYTANIA, FRANCJA oraz NIEMCY oraz inne kraje czlonkowskie w tym POLSKA, WŁOCHY, HISZPANIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, NORWEGIA, 12 kwietnia 2012 roku to konfiktu przylaczaja sie wojska piechoty morskiej ROSJI oraz CHIN zwarte oddzialy wydaja ostrzezenie USA I NATO ze maja zaprzestac atakow na IRAN, jednak USA twierdzi ze CHINY i ROSJA powinny sie wycofac, dochodzi do incydentow oraz ostrzalow jednostek amerykanskich oraz zostaje zatopiony Amerykanski lotniskowiec, po nerowym 12 kwietnia, dochodzi do rozmow pomiedzy USA, NATO, CHINAMI I ROSJA, Wladimir Putin i Przywodca Republiki Ludowej daja ultimatum Stana Zjednoczonym ze maja sie wycofac w ciagu tygodnia w przeciwnym razie grozi 3 Wojna Swiatowa, USA po tygodniu odrzuca propozycje i dalej bombarduje wraz z koalicjantami IRAN. 22 Kwietnia CHINY I ROSJA wypowiadaja wojne USA oraz kraja Nato, 23 kwietnia, nad Polskim niebem przelatuja 100 Rosyjskich oraz Bialoruskich mysliwcow bombardujac miedzy innymi Bialystok,Warszawe,Łodz oraz Lublin, 23 kwietnia, BIALORUS i jej wojska ladowe,bez wypowiedzenia wojny ostrzeliwuja polskie miasta(POLSKA jest zupelnie zaskoczona i nieprzygotowana, w kraju wybucha panika) LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, nie pomagaja Polsce pozostaja neutralni.... ciag dalszy nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z jej mama skontaktowalam bo ona tam do pracy wyjechala, a numer do jej mamy mialam z nk z profilu bo podany byl, nie sadze zeby Pani po 50 klamala, oni znajomosc zakonczyli w czrwcu to trwalo ok. 1 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy moze mowic inaczej ja bym go kontrolowala zeby to sie nie powtorzylo sama tak robie .. kontroluj jego tel gdy np bierze prysznic ja tak robie .. ale mimo to ze bedziesz pewniejsza nadal pozostanie ten bol .. i mieszane uczucia .. umie trwaja okolo 2 lat moze dlatego ze sie powtarzaly klamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem mu tego wybaczyc on zamiast mnie w tym wspierac woli gadac ze jestem psycho.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to by oznaczało
że posiadanie żony prowadzi do zakazu odzywania się do kogokolwiek innego. o napisaniu smsa nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie fakt spotykania sie znia..on twierdzi ze to ona nalegala...i on na godzine tam pojechal...dziwi mnie tez ze dal nr tel bo zawsze go kontrolowalam, zAdko pisala mu smsy, zawsze bylam zaborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna to tak odbierac ale gdy jest sie oklamywanym lub bylo oklamanym wcale to nie jest dziwne .. ze tego sie cche .. kazda kobieta wokol mojego faceta wzbudza we mnie nie pokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie ze nie przylapaalas na czyms gorszym ja mialam gorsza sytuacje .. nie zycze nikomu mimo to nie umiem od niego odejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj maila i ci opowiem na priv albo napisz do mnie jesli nie chcesz zeby widzieli twoj mail na mafia123d@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by oznaczało że posiadanie żony prowadzi do zakazu odzywania się do kogokolwiek innego. o napisaniu smsa nie wspomne tak ????? to od kiedy maz sie moze zachwycac obca dziewucha i pisac jej ze jest zajebista ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina155 .. oni tego nie zrozumieją bo nie byli w takiej syt jak my .. nie ma co sie denerwowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweedeeeee
czasem od samej zdrady jest gorsze stracenie zaufania. Idzie się wykończyć psychicznie. Ktoś wyżej napisał kontrolować męża i żyć w takim napięciu maskara :( strasznie smutna historia zresztą jest ich wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeweedeeeee
zreszta jak z nia nie spal to nie ma fizycznej zdrady, wiec po cholerę w ogóle o tym mówil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×