Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

witam Nie śpie już od 4 Duszno mi jest Musze iść do tego lekarza rodzinnego ekg zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki ...
Witam wszystkie październikóweczki i Maleństwa. W sumie chciałabym dołączyć,podczytuję Was jak mam chwile bo tez mam termin na 7.10.2012.Na początku mimo że będe mamą po raz drugi podczytywałam czy którąś mamę też kłuje w brzuchu i boli dołem itd i jak czytałam że wiele tak miało to byłam spokojniejsza.Ogólnie to nie naleze do panikar ze aby coś zaboli to lecę do lekarza,trochę słucham intuicji .Raz tylko do tej pory miałam ból brzucha ,chyba w 3 m-cu że normalnie się bałam czy wszystkook.Ale odpoczęłam więcej i minęło. Wogóle to mam na imię Agata,mam 31 lat i już prawie 3 letnia córkę Ninę.Teraz nie wiem co siedzi w środku,w sumie usg zrobimy moze w nast,tyg.Chodzę prywatnie do lekarza ale wizyta to wizyta a na usg to się specjalnie umawia takze podwójnie kosztuje w sumie ale lekarz zaufany,fajny i sprawdzony z poprzedniej ciąży więc ok.Na wizycie słyszę bicie serduszka. My też mamy konflikt serologiczny i jutro jadę ponownie grupę zrobić. JA od pon -piątku pracuje w spożywczym sklepie 8-16 ,córkę do babć zawożę i jakoś tym sposobem dni mijają szyyybko.u mnie to juz 20 tydzień.bicie serduszka czuję od 2 maja i dzieki temu wiem że jestem w ciąży bo tak to już ogólnie dobrze się czuję ze czasami zapominam....nooo chyba ze na brzuch spojrzę bo mam już taki jak Ninką w 7 m-cu :)jakos teraz mi szybciej rośnie. Mam nadzieję ze mnie przyjmiecie choć dotarłam w połowie :)postaram się nadążyc i być na bieząco z każdą mamusią. Z ostatnich dni pamiętam najbardziej Ingę i jej Maleństwo i też całym serem łaczę się z nia w tym co przechodzi. Miłego dnia dziewczyny.Pozdrawiam z lubelszczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mama córeczki ... jest nam miło,że dołączasz do nas :) fajnie,że już wiemy coś o tobie hihihi :) czytaj, pisz i "zadomawiaj się" tu u nas. Agulka, ja myślałam,że to ja ranny ptaszek a tu ty mnie wyprzedzasz. Umów się dziś do lekarza na wizytę, nie czekaj długo, po co się męczyć a może cos ci podpowie :) Cały czas myślę o różowej czpeczce :D Ja to bym spała jeszcze, ale córcię trzeba do szkoły wyprawić, wolę mieć na oku czy wszystko wzięła ze sobą.Choćby dziś zwróciłam jej uwagę, by nałożyła jasną bluzkę a nie granatową bo jest znów gorąco. Po co ma się grzać dziewczyna. No i lecę kanapkę do szkoły zrobić, bo już od maja nie chodzi na obiady - jestem cały czas w domu to i po co ma jeść dwa razy obiadki :) A niedługo na 9 do dentysty, brrrrr nie lubię ale muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamusia tez już na nogach :-) Też myśle o tej czapeczce:-) Dla tych co nie wiedza...mąż ostatnio przywiózł znad morza od kolegi taka śliczna różową czapeczkę To pierwsza rzecz dla dzidziusia ..wtedy jeszcze nie wiedziałam ze to dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj wieczorem strasznie sie zdenerwowalam po klutni z tata i brzuch mnie rozbolal bardzo a potem dostalam brazowego plamienia na szczesie jednorazowe i do dzisiaj nie ma juz po nim znaku ale cala noc mialam nie przespana tak sie balam. Dzisiaj jestem tak padnieta ze jak zaprowadze malego na autobus to chyba poloze sie spac nie mam zamiaru dzisiaj nic robic musze troche przystopowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, z ta czapeczką to i ja się śmieję Agulka . Jak to dobrze powiedziane: facet wie co zrobił :D Pela i po co te nerwy, ale wiem,rozumiem bo ja ostatnio to jeden wielki nerwus i kłębek nerwów - niestety. Czyli już wiesz - nie denerwować się to nie będzie plamień. A dziś poleż, odpoczywaj cały dzień i nie kłóć się z tatą :) mama córeczki ... a kiedy masz usg połówkowe, jesteś już umówiona?? I masz jakieś przeczucia co do płci?? No a kto ma bądź miał wizyty i nie napisał nic?? Jak coś pisać kochane - ja to już pogubiłam się co i jak z wizytami, kiedy która ma. hihihi starość ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka pracuje na Ochojcu i mam tam przyjechać na ekg i echo serca W ogóle mówi że przynajmniej mnie porządnie zbadają ..i w razie czego będzie wiadomo co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ranne ptaszki:-) ja już siedzę w pracy, mimo że tak wczesna pora, jest tak duszno że nie wiem jak tu wytrzymam do 15.00:-( W dodatku obudziło mie w nocy potworne kłucie w brzuchu, z prawej strony na samym dole, trzyma do tej pory zazwyczaj jak się poruszam, chociaż już troszkę mniej. Perwsze co mi przyszło do głowy to wyrostek ale nie wiem:-( Witam nową mamusię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 ja mam dokładnie takie kłucia - choćby i teraz, są momenty ,że tak zakłuje,że wstac nie dam rady.Nawet przy siusianiu też boli-kłuje. Gin mówił,że to dziecko niby się rozpycha, i mi głową w brzuch daje ale nie wiem... Jutro idę to dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a czy orientujesz się jak to jest z tymi tygodniami ciąży? z moich wyliczeń wynika że jak byłam w tamtym tygodniu na wizycie to powinien być dokładnie 18 tydzień i 2 dzien a lekarz wpisał mi w kartę ciąży 17 tydzień. Szkoda że zobaczyłam to dopiero po wyjsciu z gabinetu bo od razu zapytała bym o to. Czy stwierdził to po badaniu USG i wymiarach dziecka czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ranne ptaszyny ;) Ja już drugą noc całą przesypiam - nie licząc wstawania około 3 na siku. Jak bym mogła to pewnie spałabym do 9 ale mąż po 7 mnie budzi żebym nastawiała ucho na kropelki :) Mam dziś o 9:30 wizytę kontrolną u internisty - gdyby nie to ucho to pewnie czułabym się rewelacyjnie. Straszne sny miałam dziś - to chyba po tym co przeczytałam o Indze. Lepiej nie będę Wam opisywać. Myślę o niej cały czas... Mój Tadeo wczoraj mnie trochę kopał - ale tak bardzo delikatnie. Teraz już jestem pewna, że to on :) Moi domownicy są podekscytowani tym faktem ale niestety jeszcze za delikatnie kopie żeby mogli to zobaczyć czy poczuć. Dziś znowu bez zatkanego krwią nosa się obudziłam. Ta maść na mnie działa :) Nata_lie mam nadzieję, że tobie też pomoże. Tylko to nie jest maść standardowo do nosa a bardziej coś nawilżającego czy do pielęgnacji niemowląt. Witam nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lekarz się pomylił licząc tygodnie... A masz wydruk z usg? Tam powinnaś mieć wiek ciąży wynikający z usg. Mój lekarz na początku wpisywał ukończone tygodnie - jak miała np 6 tygodni i 3 dni to wpisywał, że to 6. Teraz wpisuje rozpoczęte tygodnie - dziś mam 19 tyg i 3 dni to wpisałby 20 tydzień. W sumie nie wiem dlaczego, nie pytałam go nawet o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry....ale u mnie duszno...odprowadzilam moje dziewczyny do przedszkola i mam wolne;)...u mnie jest jutro, w piatek i w poniedzialek przedszkole zamkniete, zostaje z dziewczynami w domu,..jak bedzie ladna pogoda to pojdziemy na basen. dziewczyny nawet nie wiecie jak mi ulzylo po rozmowie z moim szefem...nie taki wilk straszny;) ja nie moge sie doczekac mojej wtorkowej wizyty u nowej lekarki...troche tak dziwnie w 17 tyg. zmieniac lekarza, ale nie mialam wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :) U nas lepiej z Madzią ma antybiotyk przez 14 dni potem kontrola w przychodni i oszczędzac się nie biegac itp i raczej żeby nie chodziłą do szkoły. Ja wczoraj byłąm u ginekolog i biocenoza wyszła dobrze, szyjka krucha ale zamknięta i póki co się nie skraca, kolejne badania to glukoza, która była lekko podwyższona, mocz, morfologia i połówkowe musze umówić. nadal leki mam brać ale jest dobrze. Strasznie mi smutno z powodu Ingi i jej kruszynki :( Witam nową mamusie ;) jeśli chodzi o wpisywane tygodnie to u mnie w każdej ciąży lekarze wpisywali rozpoczety tydz czyli jak jest 16t2d to tak wpisywali a nie że już 17 ale generalnie ja trzymam się pierwszego ustalonego terminu który się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) ja tez od 5.30 na nogach bo moj maly sie wczorj wyprowadzil na wioske do babci i rano musialam po niego jechac zeby na 8 do przedszkola zdazyl ;) on to jest taki maly wloczykij ;) A ja dzisiaj w nocy pobilam rekord wstawania do ubikacji chyba z 15 razy wstalam :( Witam nowa mamusie bedzie nas wiecej super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, a moj kubus coraz czesciej daje o sobie znac, nie sa to jakies kopniaki ale tak jakby duza banka mi pekala w brzuchu, fajne uczucie :) mam juz wozek - dostalam w prezencie od kolezanki wprawdzie juz ma kilka lat bo jej syn skonczyl 5 ale wozek jak nowy bo lezal zapakowany na strychu, strasznie sie ucieszylam bo jeden wydatek mniej bedzie :) witam nowa mame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, a moj kubus coraz czesciej daje o sobie znac, nie sa to jakies kopniaki ale tak jakby duza banka mi pekala w brzuchu, fajne uczucie :) mam juz wozek - dostalam w prezencie od kolezanki wprawdzie juz ma kilka lat bo jej syn skonczyl 5 ale wozek jak nowy bo lezal zapakowany na strychu, strasznie sie ucieszylam bo jeden wydatek mniej bedzie :) witam nowa mame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:)wpadłam na chwilke do was na kawunie:)bo czeka mnie dzis mega sprzatanie...wiosenne porządki...:)maluchy dałam do szwagierki,z tymi łobuziakami za duzo by mnie zrobiła,a chce kazdy zakamarek mieszkania wysprzatac.mamusia,zecze powodzenia u dentysty..ja to masakrycznie sie boje dentysty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliotka ja wlasnie takie uczucie w brzuszku mialam wczoraj jak sie zdenerwowalam i od razu wiedzialam ze to Jula fika. Piotrek do mnie ze on tez zobaczy czy czuje polozyl reke ja do niego mowie ze nie warto bo przez brzuch nie poczuje a jednak poczul:) ale byl szczesliwy:) No ale moja dziewczynka najczesciej daje o sobie znac kolo 22 :) wczesniej zadko cos czuje:) dzisiaj plamienia nie ma juz wcale ale brzuszek jeszcze boli poprosilam babcie zeby malego odstawila do przedszkola bo balam sie tak daleko isc ale jestem dobrej mysli i mysle ze mi przejdzie od wczoraj jem podwojna dawke luteiny bo lekarz mowil ze jakby sie cos dzialo to moge tak zrobic.. buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam siedze i czytam wiadomosci ;) sloneczko w tym roku nie dla mnie jak zewsze je uwielbialam itd to teraz jest moim wrogiem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przy pierwszym kontakcie ze sloncem wyskakuja czerwone plamki na rekach, pozniej jak juz sie troche opale to znikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Vivii moim tez niestety zreszta dzisiaj wole zostac w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie bo moj ksieciunio ma dzisiaj basen a ja zawsze z nim chodze wiec o 13.30 wybywam z domu a jutro idzie zas na urodziny do kolegi wiec musze jeszcze jechac kupic prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zazdroszczę dzisiaj tym które mogą leżeć w domu ;) Ja siedzę od 7 w pracy i padam..... jestem taka zmęczona, osłabiona że chodzę jak przymulona ;/ Jedyne co mnie pociesza to fakt, że mam za sobą rozmowę z szefem, znalazłam już dziewczynę na zastępstwo i od 5 czerwca będzie przychodzić na przyszkolenie... Chciałam pracować jak najdłużej, ale poddaje się. Popracuję do końca czerwca i uciekam na zwolnienie... no i biorę się za pisanie pracy mgr bo we wrześniu chce się bronić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od polowy czerwca do konca sierpnia zaczynam szkolenia doradcy podatkowego wiec bede siedziec 8 godzin dzienne ;) ciekawe jak dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×