Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Cud nastał. Spałam całą noc i tylko raz wstałam. Bóle były, ale nie takie jak przy poprzednich nockach. Co prawda już wstałam, ale co tam. W dzień jeszcze podrzemię jak się uda. :) Właśnie stanik na allegro kupuję, bo mam dwa białe kupione ale ja wolę czarny i naszło mnie,żeby jeszcze jeden kupić :P taka durna zachcianka :D Żeby już wszystkie nocki były takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga no mam nadzieję,że dzieciaki nasz nauczą się do 18 tki :P hihihihihi Ja z doświadczenia wiem, no i nie chcę w okresie zimowym codziennie pralki nastawiać i prać. A moje znajome wiosną i latem to codziennie pranko. A zimą weź i pierz, więc wolę mieć o jedno więcej :D I na pewno się przyda. :D Ubranka to nie powiem, może wszystkich nie założę ale trudno. No i już wszystkim mówię, że po miesiącu zapraszam w odwiedziny i jeśli chcą coś kupić to na roczek albo cokolwiek byle nie ubranka, lub po prostu kasa. I tyle :D nata_lie to ty kupowałaś termometr??? U mnie niby siostra ma nam kupić, ale nie wiem jak to będzie. Daj jakieś namiary. Agulka ja z tą listą to żartowałam kto do porodu zaraz :D hihihihi A ty dzielnie wypoczywaj, jeszcze troszkę wytrzymasz. Parę miesięcy temu to chciałyśmy choć do 30 tc wytrzymać a dziś proszę ja 34 tc, a ty 35tc - damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez na nogach.... kregoslup tak mi daje popalic ze szok i wstawanie do wc ..... dzisiaj to chyba z 15razy ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... nie było mnie tu raptem jeden dzień, a już 5-6 stron do ogarnięcia :/ zlitujcie się :P U mnie bez zmian.. noce są koszmarne, ból boków, bioder, czy czego tam... nie do opisania.. do tego czasem skurcze i napięty brzuch... Właśnie sprawdziłam w necie wyniki posiewu na GBS i na szczęście jest UJEMNY :) uffff Kosiorakis - trzymam mocno kciuki i troszkę zazdroszczę - głównie tego, że znasz dzień porodu i wiesz na co się przygotować.. najgorsza dla mnie jest niepewność..kiedy się zacznie, jak i czy uniknę cc? bo bardzo bym chciała rodzić naturalnie... Mamusiu - Ty pewnie cała w skowronkach :) Kiedy to wielkie spotkanie?? :D Vivii - trzymaj się dzielnie Kobieto, z tym wstawaniem dziś w nocy to miałam identycznie :/ Jak czytam o tych bólach, to sama się zastanawiam, że masz termin tylko o tydzień szybciej niż ja.. uuu robi się poważnie :) Rzodkiewa - wcinaj wszystko, co może poprawiać wyniki! Nie zazdroszczę tego buraka :/ ale jak trzeba to trzeba :) Ściskam! Moniś - grunt, że plamienia ustępują.. odpoczywaj dużo i pogłaszcz Tadeuszka ode mnie :) Dzielny z niego chłopczyk :D Pela, co to za zamulanie na FB? Hmmm? Głowa do góry! Wszystko będzie ok :D Agulka, skurcze mnie na szczęście omijają.. ale współczuję i widzę, że masz takie same problemy ze snem jak ja.. A ten list do Mikołaja słodki :D Dyśka :) Imię w końcu wybrane? Bo czekam i czekam, by je poznać :) Natalie - ja mam 3 sztuki prześcieradełek, ale jak czytam, ile tu laski mają to może kupię jeszcze ze 2 chociaż? Emachines :D Wysłałam Ci zaproszenie :D Graga, Ty tak nie szalej z tym przestawianiem mebli :P chociaż i ja mam ostatnio jakiegoś powera.. i góry bym mogła przenosić - oczywiście nie tak od razu z rana, gdy ledwie wstaję z łóżka, ale już tak koło południa się rozkręcam :) Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii jutrzejsza nocka będzie lepsza :P Zobacz mi się udało raz wyspać prawie hihihihi Diana mój jutro wraca, dokładnie nie wiem o której ale coś późnym popołudniem. To i rano odezwę się ale potem to na pewno mnie już nie będzie do wtorku :D także nie martwić się jak coś :P A ja przez to wyspanie się mega powera dostałam, hehe tzn, nie to żebym wysilała się czy coś, ale dzień piękności zaczęty :P depilacja już za mną - nawet poradziłam mimo brzucha wielkiego, zaraz jakaś maseczka , paznokcie - wiecie jak człowiek wyglądać nawet leżąc - FACET wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana co do prześcieradełek, nie kupuj więcej - powinno ci wystarczyć. Ja też będę mieć 3 a w razie co jakby i 3 się zużyły, zawsze można pieluchę flanelową podłożyć. Właśnie doszło do mnie,że nie mam ceratki żadnej pod prześcieradło !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja polecam podklady te co do szpitala sie bierze super sie sprawdzaja .... Dianka no mi 3 tygodnie zostaly ale patrzac na rozwarcie, to ze to moj drugi porod ktory ponoc jest szybciej i to ze lekarz mowi ze do pazdziernika nie dotrwam to wszystko sie moze zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii ja mam takie bo sobie kupiłam a dla synka kupił Mój z Huggies takie 16 podkładów do przewijania, to może i fakt podłożę i tyle. Póki co i tak nie wierci się przecież na łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no one sa fajne i nie szeleszcza przynajmniej i nie slizgaja sie jak ceratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i spoko, z głowy :P A słuchajcie, czy coś kupujecie swoim lekarzom w ramach podziękowań ?? Chodzi mi o alkohol lub słodycze ? Jak to jest u Was ? Ja 11 lat temu kupowałam, plus położnej co ubierała mi dzieciątko i pielęgniarkom jakieś tam słodycze. Ale to było dawno temu . Jak to teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wyjsciu ze szpitala ja dam pielegniarkom i poloznym kawe i ciasto ... duzo osob tak robi u nas :) alkoholu itd nie chce przyjmowac wiec kawa i ciasto to jest tak akurat .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarzowi niic nie kupilam ... zreszta ja rodzilam naturalnie i lekarz wtedy przychodzi tylko na koniec na chwile wiec po co ;) cala robote zrobily polozne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja, ja znów cc to i całą robotę w zasadzie odwala lekarz. No nic, coś trzeba będzie pomysleć,podpytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno nie będę kupowała niczego szczególnego.. No może jakieś ciasto położnym z oddziału.. no bo ja cały czas płacę za wizyty u gina, no i położnej, z którą będę rodzić też już zapłaciłam i to nie mało, bo 800zł, więc bez przesady... Poród mam za darmo (na szczęście), ale to prywatny szpital (porody są na NFZ) i jeszcze nie wiadomo czy nie będę korzystać ze znieczulenia... a to kolejne 800zł ... więc wydatków sporo... Mamusiu, ja kupiłam takie pieluszko-ceratki,...po jednej stronie pieluszka kolorowa flanelowa a po drugiej ceratka :) No to będzie się działo.. córę wysyłasz na noc do babci?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) A ja zamierzam coś kupić mojej ginekolog prowadzącej ciążę. Wprawdzie nie bedzie jej ze mną przy porodzie, ale uważam Ją za super lekarza, której można zadać każde pytanie i która zawsze chce jak najlepiej dla pacjentki. Na pewno kupię jej bukiet kwiatów + jakieś wino i coś słodkiego. A co do poloznej... to ja też płacę za swoją i to 1500 zł, wiec nie zamierzam juz robić żadnych prezentów. Bo jak dodatkowo zapłacę za znieczulenie, to nie wiem za co pieluszki kupię, bo to dodatkowe 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, Kochana, nie wybrane jeszcze imię... Ale jak tylko to uczynię, to niezwłocznie poinformuję :) Moje Kochanie tak sie ociąga z wyborem tego imienia, jakoś nie może się zdecydować:) chociaz wydaje mi sie, że troszkę chyba przekonuje się do Kalinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nic nie będzie się działo bo totalny zakaz. A czemu ja mam się męczyć tylko, to i on spokojnie pójdzie spać :D hehehe grunt,żeby choć poprzytulać się :D ale jak on zniesie moje wiercenia się w nocy, moje jęki i trzaskanie kości to ja nie wiem :( A z tą depilacją, to ja raz na dwa tygodnie poprawiam,żeby mi potem nie było ciężko przed porodem. A która z Was pisała o depilacji laserowej ??? Ja tak myślę, po porodzie się wybrać ale nie wiem co i jak... Ja mam jedną pieluszkę flanelkową z ceratką, a te podkłady huggies to takie właśnie miękkie z jednej strony a z drugiej ceratka. Diana nie dziwię się,że nie zaniesiesz nic, a kurczę 800zł znieczulenie ???????????????? o rany, jakoś dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, ja miałam jakis czas temu depilację laserową. 4 zabiegi w odstępach 1 do 1,5 miesiąca + 1 powtorkowy po dwóch latach. Dla mnie rewelacja. Skóra jak gładź gipsowa:) trochę boli ten 3 i 4 zabieg, bo zwiększają dawkę laseru, ale ja miałam tylko znieczulenie lodem i było ok. Co jakis czas (np co 2 lata) można sobie zrobić taki jeden zabieg powtorkowy, jesli coś wyrasta. Ale z reguły to są jakieś pojedyncze włoski i nawet jak uzyjesz jednorazowki, to nie masz żadnych krostek ani zaczerwienien. Osobiście bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz słyszę żeby u nas coś kupować:) może dlatego że się tego nie praktykuje:) dużo dziewczyny za to znieczulenie... u nas na drzwiach wisi kartka że zgodnie z jakąś tam ustawą to znieczulenie jest refundowane - płaci się tylko za konsultację z anestezjologiem... mamusia czytałam gdzieś, że jak ma się planowaną cesarkę to by nie golić się - robić depilacji na 2 tyg przed - pozwala to zapobiec zakażeniom... dyśka a ile taka przyjemność kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga możliwe,że teraz tak jest. Jak rodziłam małą to depilowała mnie siostra dzień przed i to im nie pasowało bo coś maszynką poprawiali- okropne !!! na sucho !!! Więc wolę sama se robić depilację. No Dyśka, a ile kosztowało ?? Kurczę fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga możliwe,że teraz tak jest. Jak rodziłam małą to depilowała mnie siostra dzień przed i to im nie pasowało bo coś maszynką poprawiali- okropne !!! na sucho !!! Więc wolę sama se robić depilację. No Dyśka, a ile kosztowało ?? Kurczę fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga, u nas w wiekszosci szpitali wisi z kolei karteczka, ze znieczulenie jest bezpłatne w sytuacji, kiedy są wskazania medyczne do jego użycia. Co jest równoznaczne z tym, ze chyba nigdy nie istnieją takie wskazania. A że boli? No trudno, nikt nie powiedział, ze nie bedzie boleć... A wiec trzeba płacić. Dla mnie to jest masakra. Ok, jestem w stanie zapłacić taka kwotę, choć dla mnie tez jest to duży wydatek. Ale są kobiety, ktorych po prostu na to nie stać. Z tego, co sie ostatnio dowiedziałam od lekarza, podobno szpitale pobierają te opłatę bezprawnie, ale jak widać nikt nic nie robi, żeby to ukrócić. Co do depilacji, to tanie to nie jest. W Warszawie ja płaciłam 400 zł za zabieg (tzw. depilacja głęboka), czyli 1600 za całość. Drogo, ale naprawde warto, komfort niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zamierzam korzystac ze znieczulenia mimo iz u mnie w szpitalu jest ono darmowe i dostepne dla kazdego kto chce ... ale spowalnia porod a ja zamierzam urodzic tak szybko jak pierwsze dziecko :) Dyska Kalinka ladne imie :) takie delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dawno nic nie pisałam, ale codziennie czytam co u Was:) Jakoś trudno wstrzelić mi się w temat. U mnie w porządku, poza ułożeniem nadal miednicowym, przez co czuję się dość kiepsko :/ No może nic mi nie trzaska i nie chrupie, ale za to zgaga i wypychająca się główka w okolicy mostka, to jakaś masakra. Poza tym, nie mogę uwierzyć, że to już 35 tydzień. Wogóle nie czuje tego, że mała za chwilę będzie po drugiej stronie brzucha. Ogólnie to wole się nad tym nie zastanawiać, bo mnie doły łapią jak sobie pomyśle, że będzie taka jak synek i tak strasznie da mi w kość. Wczoraj zaczęłam myśleć o porodzie i o tym jak to będzie w czwórkę i aż się popłakałam. Myślę, że naprawdę będzie ciężko, zwłaszcza, że nie bardzo mamy na kogo liczyć jeśli chodzi o pomoc. A Wiktorek jest mimo swoich 2,5 lat maxi absorbujący. Oby mnie tym razem jakaś depresja poporodowa nie dopadła. Co do prezentów dla położnej i lekarza to uważam, że jak już coś, to tylko symbolicznie. Ciąże prowadzę prywatnie i każda wizyta kosztuje 150zł. W prawdzie uprawnia mnie to do bezpłatnego porodu w prywatnej klinice i nawet to bezpłatnego znieczulenia, ale mino wszystko, sumując to i tak dużo pieniędzy. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrych nastrojów i mało dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem jakim cudem ale spałam całe 9 godzin :) co prawda z 5 razy wstawanie na siku, ale źle nie było :D i śniło mi się, że brzuch mi się obniżył, bo 4 palce włożyłam pod biust bez kciuka. Ale sprawdzałam i dupa, jednak mimo, że dziś 38 tydzień się zaczął to jest wysoko. Dano - mos już dawno się nie odzywałaś. A masz wyznaczony termin cesarki, jak mała się nie obróci do któregoś tygodnia? Co do prezentów, to lekarzowi i tak płacę 100zł za każdą wizytę, więc odpuszczam. ale położnej damy już wcześniej jakieś ciasto, kawę żeby miały bardziej "ludzkie" podejście. Choć ponoć położne u nas są w porządku. Gorzej na izbie przyjęć :) ale jakbym chodziła na nfz to myślę, żebym coś kupiła lekarzowi prowadzącemu. Mamusia kupiłam ten termometr: http://allegro.pl/show_item.php?item=2607209764 A to prześcieradło do wózka jest konieczne skoro maluch będzie w kombinezonie, czy śpiworku? Pytam, bo wczoraj czytałam już różne opinie, że np. jak my rodzimy na zimę, to kołderka (którą już zakupiłam) jest zbędna, że tylko śpiworek się przydaje. Co do depilacji, to trzeba też trafić na dobry laser i tak jak piszę Dyśka 400zł wychodzi za jeden zabieg. Nie żadne non-vello bo to strata kasy. Ja miałam robiony 3 razy zabieg pod pachami IPLą i oczywiście nie ma różnicy, na początku było ciut mniej włosków a teraz jest to samo. Koleżanka poszła na głębokie bikini, ciemny zarost, blada karnacja też na laser za zabieg około 200zł. Wydała z 1000 i po pół roku włoski zaczęły rosnąć. więc nie wolno żałować na laser :) Uciekam na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie terminu cesarki nie mam, bo nadal mam nadzieję że mała fiknie koziołka. Na ostatniej wizycie pytałam lekarza o zoo i powiedział, że póki co nie mamy o czym rozmawiać, bo jak ułożenie się nie zmieni to zoo nie będzie mi potrzebne... tym tekstem trochę odebrał mi nadzieje na poród naturalny, a do tego, mała duża i kiepsko z miejscem na fikołki :/ No cóż, zobaczymy co będzie na kolejnej wizycie. Wpływ na ułożenie mam taki jak na to, jaka jutro będzie pogoda, więc pozostaje tylko mieć nadzieję :) A i znalazłam fajne rożki tzn. jak komuś odpowiada ten styl - ja zamówię, bo jeszcze nie kupiłam... moim zdaniem śliczne http://allegro.pl/nowy-sliczny-rozek-z-falbanka-patchwork-becik-i2603877780.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ ********************************************************* *********************** kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA Mama córeczki.31......Zakrzew..........7.10.2012.....MAKSYMILIAN maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....c órcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Tusia21.......23........pomorskie.......20.10.2012. .......WIKTOREK Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28......Małopolskie.......28.10.2012...... ..Patryk miluchnaaa31.32......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33.......DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE ********************************************************* ************************** eljotka....14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....45cm.... ....KUBUŚ http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywl1ikc7 pzt.png HEJ DOPISAŁAM SIE DO tabelki bo gdzieś umknęłam,ja nie ogarnę Waszych wpisów bo dużo tego od piątku.Wesele brata wczoraj rozpoczęte,dziś poprawiny,bawię się ok choć nie mam weny na tańce i córa tylko ze mną chce wszędzie ....oj fajnie bo rodzinkę cała widzę i nadrobie zaległości co u kogo ale nie chce mi sie nic.Niby wszystko jest ok ale wkurza mnie że nawet buta nie mogę sie zgiąć i zapiąc tylko stęcze że nie mogę....obcięłam też sobie włosy w czwartek na krótko MAły szaleje już chciałabym być po.jeszcze ten tydzień a później to już niech sie dzieje co chce :) Rzodkiewa Słońce uważaj na siebie,Strasznie niska ta hb i wogóle jaka opieka.JAkby można było to dałabym Ci ze 2-3 hb ode mnie.Jedz jakies żelazo i mnóstwo mięsa. Czekamy juz niebawem na bliźniaki Kiosiarkis:) super To na razie tyle bo trzeba sie ogarnąć i szykować przed wyjściem. Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie, masz racje z tym laserem. Ja bikini robiłam laserem diodowym. Pózniej na grouponie znalazłam jakaś ofertę, super cena na pachy. Miałam 4 zabiegi i d**a blada, włosy rosły nadal. Poszłam poprawić do tego gabinetu, gdzie byłam na bikini, ale zrobiłam tylko 1 zabieg. Włoski nadal rosną, ale mniej i słabsze sa. I tam kosmetyczka mi powiedziała, ze tylko laser diodowy, żadne IPL ani IPL + RF, bo można nawet 40 zabiegów zrobić i moze nie być efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, baw sie dobrze na poprawinach:) ja Ci zazdroszcze Kochana, bo głównie siedzę w domku, a właściwie leżę i strasznie mi brakuje takich rozmów z ludźmi :) Trzymaj sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×