Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

no ja też tabletek na razie nie chcę brać - i ze względu na tycie i czucie się dziwnie..ale to lata lata temu brałam i źle reagowałam.....zresztą chciałabym najpierw uregulowac cykl i zobaczyć czy wracam do normalności. Ostatnie lata po prostu uważaliśmy i w ciążę zaszłam gdy zdecydowaliśmy o tym, wiec może i teraz będzie działać? :) a jeśli nie to będzie siostrzyczka albo braciszek hehe.... wszystkim mówimy nie nie, drugie dziecko na razie nie wchodzi w grę póki nie zmienimy mieszkania na większe i nie ureguluję spraw w pracy, albo gdy w pierwsze nieprzespane noce wspólnie mówiliśmy - koniec z dziećmi, jak można żyć przy dwójce jak z jednym takie halo???? ale wczoraj jak zaczęlam mówić że neiktóre rzeczy po córci podarujemy temu albo temu, a to sprzedamy w komisie to mój M mówi - a może lepiej do piwnicy dla drugiego dziecka? Takie same mam myśli,ale chcę by to wyszło naturalnie to chcenie drugiego dziecka, tak samo jak chcielismy to pierwsze :) i w dwójkę musimy tak samo to chciec...i ja za chiny ludowe nie pomyślałabym że będę chciała drugiego tak szybko, ale jak patrzę na moją kruszynkę i pomyślę o ciązy, porodzie - jakie to wszystko było fajne, to znowu bym chciala tego...no i by córcia miała kogoś jak ja mam rodzeństwo.....ech te hormonY!!! co z człowiekiem robią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla--- 100 lat stolat, Koziorożcu :) Tak jak ja hihihi 8 dni temu ialam urodzinki. Filtr to taka pomarańczowa skrzynka z dźwignia mocowana do kranu,wyprowadzona na blat w kuchni (zasieg kabli 5m)wiec ustawiasz gdzie chcesz. Pojemnosc 3l wody filtrowanej w zbiorniku. Brita czajnikowa na kawe,herbate oki ale jak juz np na zupe wode filtrowac to zdurniec mozna a tu pod kranikpodstawiam i leci tyle ile trzeba. ja jestem zadowolona.Bardzo.I jaka herbata na cudownej wodzie smaczna :0 XZapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na moment, bo na spacer pora się zbierać :) Dzięki za odpowiedzi odnośnie pampersów. Kupię w takim razie już 4 :) a te sleep and play są jakieś lepsze? bardziej wytrzymałe? Tusia czy jest duża różnica w jakości pomiędzy dadą a pampersem? xxx Marla sto lat!!!! No ładnie, zeście trafili z porodem i poczęciem :D a torcik superancki!!!! też bym taki chciała :D xxx ja też nie chcę brać anty, straznie woda mi się zatrzymywała w organiźmie i parę kg więcej a przecież chcę zeby było mniej :) xxx Moniś i jak nocka dalej wyglądała, też budzenie co 2 godziny? a próbowałaś dać smoczka? bo jak zjadł tak mało, to też nie był chyba bardzo głodny... xxx Diankarina z tego co się orientuję to nie ma różnicy czy karmisz piersią czy nie z witaminą D. ja podaję w kapsułkach, bo tak mi łatwiej. xxx Agulka a to ptasia grypa czy świńska? jeszcze nie czytałam na ten temat, a dużo osób już zachorowało? xx do później!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Macro napisz coś więcej o tym filtrze Zeptera proszę.Ja też mam Britę ale przy długim stosowaniu te wkłady na prawdę wychodzą drogo. Moniś ja też na diecie bezmlecznej byłam długi czas ze względu na kolki-na śniadanie wciąż jadłam to samo:chleb razowy z dżemem albo z szynką.Podawałam też Delicol przed każdym karmieniem.Ale już jest lepiej.Powoli jem coś z nabiału. Mamusia dzięki za odpowiedź: contratubex właśnie już stosuję, podpytam w aptece może coś polecą. Kupka też jest codziennie i raczej głośna hehe:)Z reguły wieczorem albo przed kąpielą, albo zaraz po - złośliwiec mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla 100 lat dla Szymonka:-) Mimba2012 ja mam tak samo. Po samym porodzie a raczej w jego dniu moj mowi do mnie nie bedziemy mieli juz wiecej dzieci bo nie chce zebys przez to drugi raz przechodzila i pierwsze tyg inieprzespane noce to myslalam szacunek dla mam z kilkorgiem dzieci. A dzis mysle ze fajnie byloby miec dwojke dzieci bo jedno to tak mu smutno na swiecie by bylo. My tez uwazamy i tak bylo od zawsze i w ciaze zaszlam kiedy chcielismy. Tabletki kiedys bralam ale to zapomnialam a to dzien inny wzielam wiec dla mnie to nie odpowiedznie a prezerwatyw nie lubie wiec stosunek przerywany i mi i mojemu pasuje najlepiej. Macro nigdy nie widzialam takiego filtra. Moze jak znajdziesz chwilke wyslij linka na necie to tu w Anglii poszukam. My nie stosujemy zadnego filtra ale kamienia w czajniku prawie nie ma. NAsz poszedl spac wczoraj o 19.15 a wstal dzis o 9:45. Jadl o 3:45 i 8 Mamusia ja mam ten sterylizator aventa i juz od 3 miesiecy sterylizuje butelki i jest super! Leonka jak poszlo odkladanie Maluszka wczoraj? Monis83 i jak spanko po mm? graga napisz po lekarzu co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzownił M mówił że popołudniu odstawiamy dziecko do teściowej i idziemy na zakupy bo słyszał od koleżanek w pracy że są fajne wyprzedaże, może sobie chcę jakiś sweterek sprawić..no jak słodkooooo..tyle że NIE CIERPIĘ ZAKUPÓW hehehe (i On o tym dobrze wie!), a tym bardziej teraz jak mam 10 kilo do zrzuczenia, no ale pójdziemy już, może kupię sobie jakiś uniwersalny ciuch pasujący na dużą i małą kobitę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla jeszcze raz STO LAT! co do drugiego dziecka to mam tak samo jak Mimba:) tak fajnie wszystko wspominam:) a Mikołaj tak szybko rosnie ze juz zapominam jaki byl malenki jak sie urodzil:) ale poczekamy jeszcze przynajmniej rok, a potem sie zobaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina czyli jednak uważanie sprawdza się :) powiem szczerze że ja przez te wszystkie lata uważania to juz miałam podejrzenia że bezpłodna jestem - no bo ile może się udawać taka szalona antykoncepcja? a jednak jak zachcielismy to od razu się udało, kamień z serca (a ja na serio nastawiałam się już na badania i leczenie niepłodności hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam o tej świńskiej grypie - to w moich rodzinnych stronach szaleje..ale uważam że to znowu tylko sensacja medialna, by mieć o czym pisać - grypa jak każda inna, którą można przejść z uśmiechem na twarzy albo umrzeć....i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360.......... 6550... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5900........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6600... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........5305 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4900..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba tak jak piszesz tylko ja się boję o Marysię żeby nie zachorowała Moniś super że nie masz cukrzycy ja badań jeszcze nie robiłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś przy okazji wpisywania wagi mojego szkraba wp-isałam też twojego :) U nas nocki są ok ( oby nie zapeszyć) ale też coraz częsciej odkładam go do jego łóżeczka niekiedy wystarczy właczyć karuzelkę a niekiedy muszę go gaskać. dziś mały najpierw mnie ozygał mleczkiem a potem taką kupkę wielką strzelił, że wyciekło na moje getry :) U kardiologa mamy kontrol w marcu jeszcze jedną ale generalnie mało się dowiedziałam bo musiałam pilnować Krystianka bo po 3 godzinach już miał dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360.......... 6550... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5900........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6600... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........6300...........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........5305 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4900..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, no pewnie że każda z nas nie chciałaby grypska dla dziecka. Ale uwazam że wystarczy unikać miejsc zatłoczonych.... spacer, wizyta u zdrowych krewnych czy znajomych nie powinna zaszkodzić? A przecież pójdziesz na wizytę kontrolną do lekarza i tam można coś chwycić..... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które chodzą z dziećmi do kardiologa, bo widzę że ten temat od czasu do czasu się tu przewija - o co chodzi dokładnie? Co to za problem z sercem? wiem że moja koleżanka też ze swoją córka chodziła, a lekarka tak jej to przedstawiła że prawie myśleli że to jakaś poważna wada serca! Potem się okazało że to sprawa dosyć powszechna, że jakieś części serduszka domykają się w trakie pierwszych meisięcy życia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia z tą dostawką to tylko same problemy kolejny sklep i niema może będa przy dostawie towaru 10 stycznia. I tak zdałąm sobie sprawę, czy mój synio będzie chciał stać na niej? A jak nie? Więc wymyśliłam, ze kupie wózek jakiś na pompowanych kołach i małego będę woziła jakby w nogach maluszka( bo ten co mam jest pożyczony i wolę tak nie korzystać z niego aby się nie popsuł) teraz sporadycznie tak jeździ i jest ok siedzi sobie wygonie nawet kilka razy spał tak bidulek hehe. Znałazłam wózek TAKO za 150zł może dziś się uda ż emąż tam pojedzie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba u nas właśnie jakieś dostawki są niedomykalne ale właśnie mogą się jeszcze zamknąc więc stąd ta kontrol A starszy synek ma szmerki jakieś i to niby nie groźne ale nigdy nie wiadomo jak organizm w trakcie dojrzewania będzie sobie z tym radził lepiej co jakiś czas kontrolowac. Mamusia tak wracając do tematu dostawki to wiesz wałkuje ten temat ( jak kogoś nie interesuje ominąc hehe) ale dla mnie to spory kłopot gdyż codziennie idę po Madzie do szkoły a do tego czasem jakaś wizyta u lekarza czy nawet wyjście do koleżanki bo mały raz idzie raz od razu na ręce chce. A w sprawie gryp to u nas i tak ciężko bo często albo Madzia albo Krystek coś łapią i wirusy i tak krążą wiec mam podawać cebion i calcium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) W koncu mam internet ..hurrraa ;) ale czytalam Was caly czas na telefonie bo jednak przywiazanie przez rok robi swoje ;) Na poczatek duzo zdrowka dla Waszych maluszków mam nadzieje ze wszyastko sie dobrze skonczy i te wstretne choroby przestana nekac maluszki! Ale Wasze maluszki rosna super :) Natalka Twoj Kubus juz dosc sporo przescignął Madzie bo ona 28 grudnia jak bylismy na szczepieniu wazyla 6030 kg :) Nie wspomne o Filipku i Antosiu bo to juz naprawde duuzi chlopcy ;) Marla wiec w dniu urodzin Twoich i Szymona Zycze samych słonecznych szczesliwych i zdrowych chwil w Waszym zyciu :) Macro dla Ciebie tez spoznione sto lat i wszystkiego dobrego Agulka moja Madzia tez sie tak przekreca, najgorsze jest to ze chce siadac, nawet u lekarza jak sprawdzal odruchy to sie podciagnela jak zlapal ja za raczki ehh zaczyna sie to samo co z Maciem.. no i przez to ze sie tak napina zaczela dosc sporo ulewac wiec najczesciej zeby nie obciazac kregoslupa trzymam ja w pionie i wtedy jest zadowolona. Jak bylam na szczepieniu to mi pediatra calkowicie kazal odstawic witamine D bo powiedzial ze jak jest karmiona sztucznie to w mleku jest jej wystarczajaco ... Dianakarina po ciezkim poczatku Leo jest teraz cudownym spioszkiem widze ;) pozdrawiam wsztskie cieplutko i milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....6030.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M XXX uaktualniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...... .....7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360.......... 6550... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6380..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....6030.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5900........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6600... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........6 300...........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........5305 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4900..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M oj jakas stara wzielam Ta jest własciwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sylwestra to widze ze ja tez "byłam z Wami i polsatem" hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam napisac wiecej o filterku-prosze o pytania :) Filtr wymienia sie co pół roku,koszt 45zł. Cena filtru ok 2300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii nareszcie jesteś :) a jak święta, chrzest? jak w nowym domu? :) heh ja też się uzależniłam od naszego forum i jak mało piszecie to normalnie mi nudno :P Kubuś w końcu facet dlatego szybciej rośnie :D Mamusia a ile Filipek ma cm? bo mi wymierzyli , a ciuszki 68 niektóre na styk.. więc nie kumam. w ogóle to na którym centylu są wasze maluszki? u mnie 50 centyl, czyli w sam raz :) idę zupkę kończyć, mój mężuś zażyczył sobie kalafiorową a ja jak zobaczyłam cenę kalafiora w sklepie to myślałam że padnę - 10zł za sztukę - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×