Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość an_mat

Tłuszczaki-razem łatwiej

Polecane posty

Gość Mela 345
taaa taka uroda, to samo usłyszałam od lekarza i jakie było jego zdziwienie jak się u niego stawiłam po 3 miesiącach bez śladu tłuszczaka który zanikł bezoperacyjnie. Ludzie wy bardziej wierzycie lekarzom niz w nature, pamiteajcie ze najlpeszym lekarstwem jest nasze jedznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatu
z tą dietą faktycznie może coś być. To grzech nr 1 mojego m. Najchętniej jada to czego nie powinien w/g dietetyków. I zagryza słodkościami... No ale same soki przez dwa miesiące...? Chłop by tego nie zniósł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 345
Poczytajcie o terpai gersona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
No właśnie - w Polsce stara się leczyć się tylko SKUTKI chorób a nie PRZYCZYN , przykład -tłuszczak,albo każą z tym żyć ,albo usunąć choć prawie jest pewne że i tak wyrośnie nowy.Następny problem to brak profilaktyki ,dokładnych i wnikliwej diagnostyki . Jak tak dalej będzie to ludzie wrócą do łaski medycyny naturalnej.Myślę że ten proces właściwie się zaczął bo coraz więcej osób szuka pomocy w medycynie alternatywnej,choć kuracje zazwyczaj trwają długoooo to skutki są zadziwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 8 lat na żywieniu optymalnym,wyniki mam prawidłlowe ,nie choruje,urodziłam zdrowe dziecko które bardzo długo karmiłampiersią-ono też jest na żo,rozwija sie prawidłowo i nie choruje.wiem co pisze. jak ktos nie lubi to łoju nie musi używac ,można go zastąpic innymi produktami. żo jest przebadanym żywieniem i nie szkodzi nikomu jesli jest stosowane zgodnie z zasadami http://glinka.digi.pl/portal/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=109 http://www.miischa.user.icpnet.pl/Dieta/Kwa%9Cniewski%20Jan%20-%20%AFywienie%20optymalne.pdf "z potraw które się zjada powstają wszystkie choroby ludzkie"HERODOT "z potraw które się zjada powstają wszystkie choroby ludzkie"HERODOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
"Korzysci ze stosowania ZO: - przedłuzone zycie - brak chorób lub ich cofniecie - szczupła sylwetka - poprawa samopoczucia - gładka cera i skóra (bez kosmetyków!) - bezpowrotne znikniecie wszelkich zylaków, rozstepów i cellulitisu" Znikniecie rozstepow ? - jak to mozliwe ja sie pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdf
co to jest zo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
Zywienie Optymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TluszczakBle
Ja mi ktos mowi, ze rozstepy znikna od zmiany diety to sory ale ciezko mi w takie cos uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela ma całkowitą rację. Wszystko czego potrzebuje nasz organizm znajdziemy w surowych warzywach, owocach + orzechy, słonecznik i inne pestki. Filmik który wkleiła mela jest jednym z moich ulubionych i polecam go oglądnąć. W surowej diecie dostarczmy sobie wszystkiego czego potrzebujemy. Młodniejmy w oczach, zanikają zmarszczki, ciało jest jędrne, samopoczucie świetne, żadnych chorób, paznokcie rosną szybciej, włosy również, cera jest promienista i mogła bym tak wyminiać bez końca. I to nie żadne czary mary tylko najzwyczajniej leczy nas to co wsadzamy do ust. wiadomo przecież że białko roślinne jest bardziej wartościowe niż zwierzęce. Myślicie że będziecie się napychać gotowanym jedzeniem pozbawionym witamin, pustym jedzeniem, mięsem, ciastami i innym dziadostwem, a później pójdziecie do lekarza jak coś będzie nie tak i ona wam przepisze cudowną tabletkę na wasze dolegliwości ? kogo bardziej niż was obchodzi wasze zdrowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TluszczakBle- może nie znikną całkowicie ale będą o 60 % mniej widoczne, w sumie zależy od tego jak duże ma ktoś rozstępy. Ja po roku żywienia się surowym pokarmem widzę same korzyści z tego płynące które wymieniłam w poście powyżej. Urodziłam 3 córki i też miałam rozstępy, obwisłe cycki że tak się wyrażę, myślałam że tylko operacja mnie ratuje i jakie było moje zaskocznie jak z dnia na dzień moje ciało wyglądało młodziej, lepiej, jędrniej i nawet biust wygląda duzoooo duzooo lepiej niż to było wczśniej. Wy sobie możecie nie wierzyć ale to jest całkowita prawda i czytajcie dużo o tym i wypróbujcie na sobie, jak nie zadziała to możecie mi wtedy napisać że głupoty piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppp
zacznijmy od tego ze nie oglądnąć a obejrzeć. coś mi się zdaje że mela i borzena to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra potrzebuje naturalnego kolagenu(wywar z nózek,skórek wieprzowych)a nie w tabletkach czy kremach. nie trzeba wierzyc,mozna sie samemu przekonac. "z potraw które się zjada powstają wszystkie choroby ludzkie"HERODOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra potrzebuje naturalnego kolagenu(wywar z nózek,skórek wieprzowych)a nie w tabletkach czy kremach. nie trzeba wierzyc,mozna sie samemu przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądnąć czy obejrzeć, czepiasz się szczegółów a liczy się przekaz ;P Mela i ja to ta sama osoba ? haha z mela mam tylko zdanie podobne na temat żywienia. Jak napisze tutaj jeszcze ktoś kto się z tym zgodzi to też będzie mną albo mela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia- skóra potrzebuje wywaru z nóżek ??? większych bredni w zyciu nie czytałam !!! ludzie sami sobie dołki kopią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 345
jak to rozszyfrowałeś że ja to bożena ? :) detektywa tutaj mamy ale tylko z nazwy niestety :) tak się ludzie bronia wlasnie przed tym co najlepsze dla zdrowia ale ja nie bede komus mlotkiem wbijac co jest dobrea co zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz się andusia czy anusia bo piszesz po prostu takie głupoty że aż mi się płakać chcę. Jedz sobie te nóżki jak chcesz ale nie namawiaj nikogo do tego bo będziesz go miała na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++++++++++++++++++++++
idźcie zaśmiecać inny temat. TEMAT jest o tłuszczakach a nie o diecie. przekazałyście co miałyście przekazać a teraz a sio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia i tutaj się w końcu mogę z tobą zgodzić :) autorka szuka pomocy więc jej ją podajmy na tacy, no ale skoro to jest za mało to proszę bardzo idźcie i się tnijcie do lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później nawet człowiekowi się nie chce pisać w takich tematach. Po co się spuszczać że tak brzydko się wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furmanka wójka Janka
dziweczyny dobrze prawia ale faktycznie masz racje szkoda sie udzielac bo jak grochem o sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
Borzena ,cieszę się że Ty i inni piszą o ŻO,jako jeden ze sposobów walki z tłuszczakami.Proszę nie zniechęcajcie się i udowadniajcie że jest ona skuteczna i w innych chorobach.Ja osobiście zapoznam się z tyn tematem ŻO. Myślę jednak że w tym temacie Tłuszczaki dalsza dyskusja na temat ŻO może się zakończyć (proszę nie zrozumcie mnie źle,jak napisałem jestem wdzięczy za Wasze opinie ). Buszując nadal po sieci znalazłem taki wpis z innego forum: --Tez mam ten problem i korzystalem z ostrzykiwania preparatem na bazie soi.To dziala ,nie pozostawia blizn. Tluszczaki sie zmniejszaja wyraznie po kilku ostrzyknieciach.Wykonuje je Juvena w Katowicach. Tez dobrze stosowac miksture oczyszczajaca -szczegoly na forum bioslone, bo ponoc czesto tluszczaki wynikaja z wadliwego cholesterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpiękniejsza w świecie
ja wam niesmialo powiem ze ja tez dieta zwalczylam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
Czyżby na tym miał się skończyć ten dyskusyjny wątek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
Eko-Art DZIĘKI za ciekawy artykuł godny wypróbowania. Ciągle szukam w sieci informacji na ten temat.Znalazłem na jednym z Forum taką wypowiedź (nie jest to mojego autorstwa więc nie biorę za to odpowiedzialności co do skutków lub ewentualnych powikłań). Decyzja należy tylko i wyłącznie do Was samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 slońc
Tłuszczaki nie uzłośliwiają się, one tylko rosną i brzydko wyglądają, dlatego idą pod nóż. Bywa, że dochodzą do olbrzymich rozmiarów i jeśli są umiejscowione w obrębie śródpiersia lub mózgu mogą być przyczyną śmierci.Leczenie tylko operacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×