Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaaaaa24

nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić..

Polecane posty

Gość załamanaaaaaaa24

załamałam się. wczoraj kochałam sie z facetem .. on od poczatku sie krzywił jak go pieściłam ,że ubralam sie w taka i taka bielizne i ,ze pochne tak i tak ( czyli ,ze czuć ode mnie żelem pod prysnic bo go nie spłukałam dokładnie chyba i to go jakoś zniechęca) . już wtedy odechcialo mi sie seksu ,ale w końcu kochalismy sie .. i to był błąd. bo w trakcie seksu mi jeszcze robił uwagi ,ze jestem np za sucha i ,ze jak bede taka sucha to on sie nie bedzie ze mną kochał ( tak w czasie seksu mi mówił ) ,a potem jeszcze sie nie spuścił.. pewnie zrobiłam sie taka sucha po tych jego wcześniejszych komentarzach.. i to jeszcze nie spuścil sie 2 raz w tym tygodniu i zasugerował ,, to może sie bedziemy kochać analnie" czym jescze mnie zupełnie załamał czuje sie teraz okropnie szczególnie ,ze ogólnie mam pewne prolemy z seksem i mam na tym punkcie duze kompleksy, czesto sie nie czuje w pelni kobieta choc jestem chyba atrakcyjna jesli chodzi o wyglad on nie mial takich problemów od dawna az do tego tygidnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
on sie nie wydawał takim planciarzem wcześniej.. :( czuje sie teraz poprostu strasznie . jak jakaś nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
gimgowno juz wstalo a masz tez problem z dostepem do slownika ort.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
jak zwykle nie ma sie czago czepić tylko błedów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
to powinno bardziej dac tobie do zastanowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
Ja bym mu pokazała gdzie raki zimują :D Przecież to oczywiste że od samego początku chciał anal,tylko nie wiedział co wymyśleć .Ci faceci coraz durniejsi a ty się dołujesz i jeszcze załamana jesteś ! A kopnij go w dupę za to że taki nie zadowolony ze wszystkiego był.Widzę że potrzebna jesteś mu tylko do sexu analnego ,a gdzie twoja przyjemność -zapytał ????????? Następnym razem powiedz mu że ma za małego fiuta,którego jakoś czuć ,jest za szorstki(za suchy) i wogóle jakiś nie taki.Niech on się trochę załamie-choć wątpię ,żeby takie zero się przejeło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
fdgj,nhjk,, do lekcji :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen muller
dziś każdy morświn mówi "chyba jestem atrakcyjna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
wcześniej uprawialismy tylko seks pochwowy no i oralny ale jako gre wstepna bo ja nie chcialam analnego i do pewnego czasu wszystko było dobrze ( oprócz poczatku znajomości bo wtedy mielismy pewne problemy bo jemu czasem opadal np ,ale częściej wszystko bylo w porzadku) aż do tego tygodnia.. albo jak w czasie seksu można mowić rzeczy w stylu ,, musisz sie dokladniej spłukiwać bo nie spłukałaś tego żelu pod prysznic i on smierdzi mi " ( to byl noramlny damski żel z dove więc nie wiem co mu śmierdziało tak w nim ) ,a potem jak we mnie wszedł ,, czemu jestes taka sucha ?" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
glen- nie bede sie z Toba spierać bo to bez sensu ,ale powodzenie mam wiec chyba nie wygladam jak ,,morswin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgj,nhjk,,
fdgj,nhjk,, skonczylo lekcje 15 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego chuloze bym skopala
z wyra i by kurwa w podskokach sie ubieral 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego chujoze bym skopala
CHUJOZE kurwa mialo byc😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem o co mu chodzi
skoro on od początku ma problemy z seksem, często mu opada penis i nie osiąga orgazmu (początki impotencji?), to na pewno jest tym sfrustrowany normalny facet w takiej chwili smuci się, załamuje, może szuka pomocy u lekarza jebnięty facet wyżywa się na partnerce: jest brzydka, gruba, nie tak pachnie, jest za ciasna/za luźna - jednym słowem wymyśli każde gówno, żeby było, że to wina dziewczyny, a nie jego, jak mu znów nie stanie/jak nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
właśnie mu nie opadal przez dlugi czas . powiedzmy 1.5 roku czy 2 lata ani razy się to nie zdarzyło. a na początku chya wynikało to ze stresu ,ze czasem mu opadł ( czasem bo zwykle mu nie opadał mimo to ) a w tym tygodniu nie wiem co się stało ale jakby nie te jego komentarze to bym uznala ,ze poprostu nie jest w formie ,albo jest zmęczony . a po tych komentarzach uznałam ,ze go obrzydzam chyba :( plus doszly do tego dawne kompleksy zwiazane z seksem bo miewałam z nim problemy czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego chujoze bym skopala
dziewczyno przestan sie obwiniac i kompleksowac i znajdz sobie PRAWDZIWEGO mezczyzne:-O pogon go bo ten cie zniszczy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
a te problemy to juz nie wiem czy były z winy facetów czy mojej.. czasem faceci nie mieli problemów żeby dojsc , niektorzy mieli.. pytalam sie ginekologów czy coś jest ze mna nie tak to mówili ,ze wszystko jest ok i ,że mam wąską pochwe i takie tam i ,ze generalnie to nie wina mojej budowy tylko czego innego a może ja ich nie podniecam czy co? staram sie dbać o wygląd i chyba odpychajaca nie jestem skoro mnie w ogóle chcieli poderwać.. już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
,,dziewczyno przestan sie obwiniac i kompleksowac i znajdz sobie PRAWDZIWEGO mezczyzne pogon go bo ten cie zniszczy!!!!!!!!!!!" Nie będę miala chyba wyjścia bo przez ten wczorajszy seks czuje ,ze bedzie mnie teraz odpychać od niego :( przez te jego komentarze raczej.. płakałam całą noc prawie i dzisiaj rano też.. on mnie przytulał ,przepraszał.. aleja sobie teraz nie wyobrażam np żeby on mnie pieścił i dotykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
żałuje ,ze jak się krzywił na bielizne( normalna ładna damska bielizna ,ale mu oczywiście nie pasowało ,ze satynowa bo on takiej nie lubi ) i ten zapach żelu pod prysznic to mu nie powiedziałam ,,dobranoc" i ,ze seksu nie bedzie . ale wtedy też byłby foch z jego strony choc przynajmniej ja nie czułabym sie dzisiaj taka zdolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu bym sobie
dziewczyno naprawde zal mi Ciebie:-( jak mozesz watpic w siebie i swoje poczucie wartosci jesli trafilas na bydlakow??? czy facet szybko dochodzi czy powoli nie mowi nic o Tobie czy jestes atrakcyjna czy nie..zastanow sie lepiej czego chcesz od mezczyzny bo uwierz mi ze z mezczyzna ktory bedzie cie kochal takich problemow nie bedziesz miala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa24
czasem on dochodził nawet za szybko ,ale tym sie nie przejmowałam wcale choć seks wtedy był dla mnie za krotki bo przynajmniej to znaczyło ,ze go podniecam.. może faktycznie jakieś niepowodzenia facetów w seksie ze mną nie sa moja winą jak lekarze twierdzą .. ale ja to bardzo biore do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyhy
wymień go na lepszy model ;-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinnka
Jestes potwornie zakompleksiona! I w dodatku znalazlas sobie faceta, ktory cie doluje. On swoje frustracje przelewa na ciebie. Obwinia cie za wlasne slabosci. Po diabla jestes z kims takim? On dba tylko o swoje przyjemnosci. Kompletnie nie mysli o tobe. Po co ci taki partner????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci powiedzial ze jestes
sucha to trzeba było mu powiedzieć że to on jest choojowy i nie potrafi Cie podniecic :classic_cool: jezyku w gebie nie masz? :o poza tym po takich tekstach po co mu nadstawiałaś zamiast ubrać się i powiedzieć mu żeby spierdalał? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×