Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość gość
Ja w sieciowkach nie mogę nic dla siebie znaleźć, jakość coraz gorsza. Osobiście lubię butiki z włoską odzieżą a z sieciowek Zara jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorrka
ja kupuję w Nico - ubrania sa bardzo ładne i modne. A dodatkowo cenowo fajnie można upolować. no i teraz na urodziny sklepu pewnie bedą dodatkowe zniżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Dużo zamawiam na netmoda. Oferują coś innego niż sieciówki a cena jest bardzo przystępna. Ciuchy w modnych fasonach, dobrze układają się na ciele i wygodnie się noszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaa87
hej dziewczyny :) ja polecam sklep internetowy ze świetnymi skarpetkami. jakość jest mega, a cena niska :) www.milena-skarpety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Często kupuję w H&M. Jakość nie zawsze jest ekstra, ale trzeba patrzeć na metki i skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrą jakosciowo bieliznę to polecam Wam markę Alles. Mam od nich kilka kompletów - stanik + figi i jedne piżamki i jak na razie nie niałam z nimi żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ubrania dobrej jakości ale znalezienie takich sprawia mi nie lada problem. Nawet te droższe sklepy wcale nie oferują tak wysokiej jakości do ich ceny. Np ostatnio kupiłam kilka koszulek Tommy Hilfiger i szczerze mówiąc jakoś mnie nie powalily jakością, jedna z nich bardzo szybko się rozciagnela i porobiły się w niej dziurki. Wcześniej kupiłam też koszulkę Tom Tailor, która była 2x tańsza i nadal wygląda bardzo dobrze. W wielu przypadkach płacimy za logo czego zdecydowanie chciałabym uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bećkabecia
ja w beyoubutik.pl . maja dobre rzeczy w dobrej cenie. nie bardzo drogie i nie tanie, ale w stosunku do jakości bomba. Raz nie trafiłam z rozmiarem (a dobrze opisują) i przez kontakt na messenger udało mi się zrobić wymianę rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Hejka ja dziś w poszukiwaniu męskich jeansów znalazłem taki oto sklepik internetowy z wyprzedażami. Oczywiście od razu znalazłem coś z mojej ulubionej marki :) i sobie kupiłem sobie Eddie - w bardzo fajnym czarnym kolorze. https://www.limango-outlet.pl/cross-jeans/dzinsy-eddie-w-kolorze-czarnym-2-5667733 Myślę, że jak człowiek szuka to zawsze znajdzie coś fajnego dla siebie i będzie zadowolony, z usługi, jakości towaru, ceny.... itd. Ja jestem i szczerze bardzo wygodnie mi się nosi spodnie Eddie z CJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo kupuję w lumpie, bo skoro tam są i nadal wyglądają ok, a ktoś już je wcześniej nosił to muszą być dobre jakościowo. Sieciówki wybiórczo i czytam składy to też się czasami uda coś niezłego wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu

Podłączam się pod opinie o Carry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś propozycje dotyczące dobrej jakości ubrań dla dzieci? Ja kupuję w sklepie internetowym https://madmuazelle.pl/ odzież marki Mayoral, nie należą do najdroższych ani do najtańszych, zresztą dzieci szybko wyrastają... czy znacie jeszcze tego typu marki i sklepy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszka

Ubrania ostatnio kupuję on line. Nie lubię chodzić po sklepach, wolę jak wszystko jest w jednym miejscu. Lubię nico.com.pl - sklep ma duży wybór ubrań, jest wygodnie i można się ubrać od stóp do głów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looolqu

u mnie od dłuższego czasu wygrywa schaffashoes 🙂 świetne ciuszki mają, różnych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Kutra

Ela pytała o jedwabne ubranka dla dzieci , ja zamawiam isnok.pl bardzo dobrej klasy ciuszki i miłe nie drażnią skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl

Adidas Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vintage1111

Trzeba patrzeć na skład :) 

Ja lubię kupować w only albo szukam ubrań vintage, niektóre są tak dobrej jakości, że po kilkunastu latach dalej wyglądają jak nowe!

Polecam:

https://www.vinted.pl/members/1843466-captainvintage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejka

ja kupuję ubrania w nico.com.pl - fajny, duży sklep, spory wybór i bardzo fajne mają ceny! dla mnie to jeden z lepszych sklepów i lubię tam robić zakupy! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość w sieciówkach przeraża. Dwa prania i ubranie do wyrzucenia a cena wcale nie jest mniejsza. Dlatego najlepiej by było kupować markowe ciuchy ale nie każdego na to stać (mnie np. nie) więc kupuję w second handach online, ostatnio na maniere.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz ciężko znaleźć dobre jakościowo ubrania. Dopiero kiedy ponosi się je dlużej i wypierze kilka razy dopiero okazuje się jak wytrzymałe jest ubranie. I czy nie schodzi kolor. Z własnego doświadczenia wiem, że ubrania marki cross jeans są dobre gatunkowo. Nie mechacą się, nie tracą koloru i nie rozciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubie dobrej jakości poliester i nylon, ale wiadomo, że pewnych fasonów nie kupisz. Szybko schnie, mało się gniecie, jest mimo wszystko przewiewny (nie wiem jakie plastiki ludzie kupują, ale osobiście mam dużo ubrań z Australii a na logikę chyba nikt by w plastikowym worku tam nie chodził bo by padł). Jeśli nie lubisz kulkowania, pilingowania no to odpada wełna, akryl, który też bywa że się kulkuje lub po prostu niszczeje szybko.

Mogę tak na marginesie polecić sklep Frazesy https://frazesy.com/ Kilka razy tam kupowałam koszulki i noszą się bardzo dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie Born2Be za to że często  mają fajne promocje 🙂 A z sieciówek nigdy nie zawiódł mnie sinasy, mimo że w większości to ciuchy dla młodych dziewczyn, to dla starszych też sie da coś znaleźć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
A co myślicie o sklepie internetowym differenta.pl? Uraczył mnie ten sklep, głównie dlatego, że wszystkie dobre marki zebrane są w jednym miejscu. W końcu nie muszę latać po całej galerii handlowej, jeszcze teraz kiedy zakupy są utrudnione. A z tego co czytałam, nie ma problemów z ewentualną wymianą, czy zwrotami. Chętnie poczytam wasze opinie na ten temat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2020 o 22:16, świrusUbraniowy napisał:

Hejka 🙂
A co myślicie o sklepie internetowym differenta.pl? Uraczył mnie ten sklep, głównie dlatego, że wszystkie dobre marki zebrane są w jednym miejscu. W końcu nie muszę latać po całej galerii handlowej, jeszcze teraz kiedy zakupy są utrudnione. A z tego co czytałam, nie ma problemów z ewentualną wymianą, czy zwrotami. Chętnie poczytam wasze opinie na ten temat 😉

hej, zgadza się, bardzo porządny sklep, już gdzieś tutaj komuś o nim wspominałam. na początku byłam troszkę sceptyczna bo nie słyszałam o nim w ogóle, ale nie było żadnych problemów z zamówieniem. i zgadza sie, maja bardzo fajne marki, rzekłabym, z wyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalist Clothing, nowa marka na insta. Pełna polska produkcja i swietna jakość. Zapraszam sprawdzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Cross Jeans się staram kupować ubrania, zwykle też patrzę na wyprzedażowe strony - czasem tam ich marka coś fajnego wystawi i wtedy kupuję. Wiem, że  będę zadowolona i z jakości towaru i trwałości materiału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenię jakość Tommiego Hilfilgera, CK Jeans, Guess i Pinko szczególnie w kontekście ubrań i torebek, bo tego kupuję najwięcej, czasami ...enki i płaszcze Liu Jo. A, i koszule do pracy (jak chodziłam do biura) od Polo Ralpha. Wszystkie produkty od laaaaaat 😉 kupuję na stronce Gomez.pl - serio polecam! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o ubiór kupuję już tylko w Cross Jeansie, czasem na ich stronie internetowej bezpośrednio, czasem na różnych platformach gdzie się ogłaszają np. jeans24h.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×