Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klbndlfkgad

Dobre jakościowo ubrania? gdzie kupujecia???

Polecane posty

Gość klbndlfkgad

troche mnie martwi ze coraz wiecej ubran traci na jakosci, ja uwielbiam dobre jakosciowo ubrania, sama mam wiele od 5 lat i nadal wygladaja porzadnie, moze ktos z was tez raczej gustuje w jednej ale porzadnej firmie, tzn. chodzi mi ze woli miec ciuch jeden a porzadny a nie 10 byle jakich, zazwyczaj odwiedzam solar czy max mare, czy ktos zna moze sklepy z fajnymi i naprawde z dobrych materialow ubraniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy zadna z was nie kupuje
dobrych jakosciowo ubraN????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodź se nawet w toples
reporter ma dobre rzeczy oraz s'oliver ,ravel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka dolka..,
Polki nie kupują dobrych ciuchow tylko latają do sieciowek, kase wydają na żarcie i pakiet cyfry+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia wypowiedz mnie
rozbawila, czy naprawde tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qppppppp
Ja rowniez polecam Diesla, bardzo dobre jeansy. Na Yoox.com sa ciuchy z poprzednich kolekcji Diora, Dsquared, Dolce Gabbana i calej rzeszy projektantow,czasem mozna zdobyc cos tanio :) z sieciowek dawno zrezygnowalam , lepiej wydac 3x wiecej na kurtke, sweter czy spodnie ale cieszyc sie z tego przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w pełni popieram
mam buty skorzane od gino rossi juz chyba 12 lat, porzadna skora i nad w nich chodze, dodam ze nie sa zniszczone, ale czasem jakas kolezanka mnie pyta skad mam, fakt zaplacilam kiedys sporo, ale mam do tej pory, zreszta ja kupuje buty wlasnie w gino rossi, venecja, sa drogie ale to jest porzadny but, do tego ma wyglad....jedynie podpijam fleki i czasem szefc do ktorego chodze mowi: o..pani to ma porzadne buty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpijam szefc
ty chyba podpijasz z tym szefcem, buty markowe ale właścicielka debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj po co sie czepiasz
to literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda oj szkoda
z tego co sprawdziłam to zara i promod zrobiły sie strasznie tandetne odradzam własnie tak sie zaczyna od literówek , ktos musi znaleźć pretekst aby poleczyć swoje kompleksy ,niestety tak jest na każdym dziale na kafeterii :( kafe to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyprawić do smaku
teraz to cięzko znaleźć dobre w miarę i w przyzwoitej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randkakar
maszgo.eu polecam dobry sklep i nie mam zastrzezen co do jakosci ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good luck!
mango, sOliver, max mara - to moje typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazajac
Polecam jak www.twojesukienki.pl dlatego, ze to po prostu dobry sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
oj mysle ze duzo bys znalazla sklepow z dobrymi ciuszkami... wystarczy troche pozwiedzac ;) ale jesli chodzi o sieciowki to good luck dala calkiem niezle pomysly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że spoko miejscem na tego typu zakupy są kluby zakupowe np . stilago można tam kupić w bardzo dobrych cenach europejskie marki. Nowe promocje pojawiają się co 3-5 dni i naprawdę można wybrać coś intersującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uważam, że Stilago ma spoko rzeczy w dobrych cenach jak na takie marki dobre, coraz więcej ludzi chyba zaczyna korzystac z tego klubu zakupowego z tego co zauważyłam! Ale co się dziwić, ceny mają według mnie bardzo dobre jak na takie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKBYM CHODZILA 12 LATW BUTACH TO NAPEWNO PODESZWA BY BYLA GRUBOSCI KARTKI PAPIERU; Ja uwazam ze warto zainwestowac w kilka elementow garderoby wiecej takich ktore sa na lata typu biala koszula itp.. Ale przy obecnej zmianie trendow co rok nie kupila bym np modnej w tym sezonie marynarki w ostrym kolorze za 1000zl taka za 150 200 mi wystarcza. Jeansy, buty torebki kupuje lepsze ale koszulki czy inne sezonowki staram sie znalesc tanio a potem kosz i za sezon nowe, nie chciala bym hodzic cale zycie w tym samym lubie bawic sie moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ciuchlandy
a jak mi sie podeszwa ściera to zanoszę do szewca do naprawy ;)kupowanie nawet drogich ubrań to zawsze jest konsumpcja bo inwestycja przynosi zysk np fundusze czy papiery wartościowe bądź udziały ;) radzę się zapoznać z terminologią najpierw ;) gdybyś ciuchy sprzedawała za wyższą cenę niz kupiłaś je a przy tym nosiłabys je rok była by to inwestycja z ekonomicznego-trafnego punktu widzenia, a tak kupować drogie nosić 2 sezony potem śmietnik to tak samo jak z chińszczyzną , którą po praniu wyrzucasz z ta tylko różnicą ,że tamto dłużej nosisz :P na jedno wychodzi bo nie generuje to zysku Inwestycja generuje zysk większy od wkładu pieniężnego matołku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy kupione w C&A albo w H&M to szmatki po trzech praniach. Nie rozumiem tych dzikich tłumów w tych sklepach. JA polecam AGGI, na przecenach ceny są nawet znośne, a jakość b. dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
teraz i tak wszystko z chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu chyba nie zrozumiał
ja lubię reportera kiedys jeszcze promod zara i camaui(czy jakoś tak) ostatnie trzy w ostatnich latach bardzo osłabiły jakość rzeczy , jak kupować to polskich producentów jak rogers czy markus porządne ciuchy z Biłgorajskiej produkcji, z reny bluzki i swetry (Rzeszowski zakład dziewiarski), bądź z łodzi jak restor , płascze z conresu , buty wojasa.Dobre rzeczy rodzimej produkcji tylko barierą jest często cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazywaj mnie matolkiem dla mnie ciuchy to cos wiecej niz ekonomia nie kupuje ich dla zysku tylko dla dobrego sampoczucia moda to moja pasja. Mam w swojej szafie torebke z prady ale i taka z primarka;) Jakbym miala kupowac ubrania dla zysku to juz dawno bym chodzila w jednych butach 12 lat:0 MATOLKU!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiadczam ze,,,,,,,,,
Uwzam ,ze w polskich galeriach handlowych większosc ciuchów to zwykłe szmaty nadające sie do budy dla psa. Jakość jest żalosna :( jeden ,dwa sezony i do smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewelka1988
ja Ci nie zazdroszczę tylko współczuje pustaczku :P fakt naucz się terminologii potem próbuj błysnąć , gdyby nie ekonomia nie miałabyś ciuchów ze sklepu ot co :D rozmieszają mnie takie kretynki ;) z jednym co się zgodzę nie warto kupować tanich ciuchów bo wyglądają jak szmaty już przy noszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co Ewelka1988
najpierw pojmij co to zysk a do tego ile nosisz buty to się ni ma jak ;) jak piernik do wiatraka :P zysk to zawsze dodatni wynik finansowy i ma się nijak do konsumpcji :D możesz chodzic w jednych butach 40 lat i dalej to nie będzie zysk , dalej się będzie zawierac w uzywaniu dóbr konsumpcyjnych :D chyba że ktoś by ci dodatkowo płacił za ich noszenie np 100% wartości każdy kolejny rok ;) :P a ja miałam tylko wiedze obywatelską w szkole hehehe :D wstyd takich rzeczy nie wiedzieć i mylić podstawowe pojęcia brawo gimgówno (odnosi się też do tych którzy poprzedstali na gimnazjum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co Ewelka1988
poprzestali na gimnazjum ,poprawię się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1988 przestań w takim
razie pieprzyć ,że inwestujesz w ciuchy :) ciuchy to nie akcje z giełdy papierów wartościowych a tym bardziej nieruchomości odsprzedawane drożej można inwestować w ciuchy jak już to chyba ,że ma się na myśli utworzenie zakładu szyjącego ciuchy ;) to już jest jako taka inwestycja w ciuchy które np produkujesz bądź szyjesz (produkcja ciuchów) ale nie ciuchy które masz w szafie i nosisz (konsumcja dóbr, kupiłaś ciuchy dostałaś ponosisz i wyrzucisz a wtedy po ciuchach i po ewentualnie wydanych pieniądzach) jak można operować pojęciami o których nie ma się zerowego pojęcia , przecież to żenada do kwadratu:P po prostu wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×