Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała miiiiiddddiiii

powiekszenie piersi

Polecane posty

Gość mała miiiiiddddiiii

witam was, chciałabym się zapytać czy ktoś stosował serum powiekszające piersi? mam bardzo mało piersi, po ciązy mi jeszcze zmalały i żeby je dostrzeć trzeba szukać.... już nie wspomne że są obwisłe:( chciałabym spróbować jakoś je podnieśc i ujędrnic.... czy stosuje ktoś jakieś kremy albo inne preparaty po których widać efekt poprawy.... proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spodziewaj sie ze po kremach urosna ci piersi, nawet na zbyt wielkie ujedrninie bym nie liczyła, to jest nabijanie ludzi w butelke i wyciagnie od nich pneniedzy. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
A SA JAKIES INNE SPOSOBY, TUTAJ RACZEJ CHODZI O UJĘDRNIENIE, PODNIESIENIA ICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jedynie pomocne będą zabiegi którym mozesz się poddać w dobrych salonach komsmetycznych ale takie zabiegi nie sa tanie i nie konczy sie to na jedym razie. Piersi mozna podniesc tez wszczykaujac w nie kwas hialuronowy ale ten nie jest to tanie a po za tym nie utrzymuje sie wiecznie, tak ze pozosatje ci albo sie pogodzic z tym co zaistniało albo udac sie na powiekszenie bustu poprzez opercaje plastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mozesz probowac w domu robic masaze ostra gabka i nawilazac piersi np, oliwa z oliwek, poprawa jakas tam powinna byc ale nie wiem czy cie zadowoli. Nie kupuj jednak zadnych tabletek czy kremow ktore niby maja powiekszyc czy ujedrnic biust bo to na prawde jest pic na wode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
no to mnie troszkę podłamałaś bo szcezre liczyłam że to cos pomoze, wiadomo nie urosną ale poprawia się chciaż troszke wiadomo że operacji nie zrobie.... bo mnie nie stac na to i nawet gdybym miała pieniądze to są inne potrzebne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mówię ja
Inne sposoby to dobrze dobrany stanik. Jeśli jak 90% kobiet nosisz za duży obwód ze złą miską to biust dobrze wyglądać nie może: http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
dziewczyny a wy nic nie stosujecie na boust? nie poprawiacie go w żaden sposób? a ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mówię ja
ćwiczenia czy kremy nic nie pomogą jak nie masz dobrego stanika zresztą, w biuście nie masz mięśni więc ćwiczenia to tylko lekki efekt optyczny pod biustem dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
no dobrze dobreze dobrany biustonosz, ale to mi nie podniesie i ujędrni piersi.... wiadomo ze nigdy nie bede miała takich jak kiedys ale chce je poprawic, bo wstydzę się rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
może masz rcaje z tym biustonoszem bo zdaje sobie sprawe że mało która kobieta ma dobrze dobrany biustonosz a jak jest z twoim boiustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mówię ja
mój biust po zamianie z 75C na 65E zyskał 2 cm w obwodzie i zmienił kształt z sadzonych jajek (zawsze jęczałam, że mam "szeroko rozstawione) na całkiem fajne kulki :) Oczywiście to się nie stało w 5 minut tylko zajęło ze 3-4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
no to ładnie:) ja musze sobie sprawdzić dokładnie jaki mam, bo szczerze to nie wiem, zawsze kupowałam jeden z najmniejszych i to mi wystrarczyło zdaje sobie sprawę z tego że pewnie mam całkiem inny rozmiar biustonosza. zawsze miałam małe piersi ale po ciązy mi jeszcze zmalały, trzeba ich szukac.... noi zrobiły się obwisłe... nie fajne... a takie fajne miałam podczas ciązy jejku chciaż tyle się nimi nacieszyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiddddiiii
sprawdziłam wyszło mi 70 A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mówię ja
To zacznij od tego 70A/70B (jeśli kupujesz przez internet zamów oba rozmiary do przymierzenia) ale porządnej firmy (spróbuj Onlyher, Audelle), powygarniaj biust i obserwuj co się z nim przy dobrych stanikach dzieje :) Zajrzyj też na Balkonetkę i forum "Lobby Małobiuściastych", ja się tam masę rzeczy dowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×