Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba_zdesperowana

DIETA 10-DNIOWA. MOŻNA SCHUDNĄĆ NAWET DO 10 KG, ZAPRASZAM.

Polecane posty

Gość gruba_zdesperowana

Cześć, zaczęłam od dzisiaj dietę 10 dniową, natomiast ja ją będę stosować tylko 7 dni.:) Czytałam bardzo dużo, również na kafeterii i dieta miała opinie bardzo dobre, a efekty zadowalające. Więc chce spróbować. Jeżeli ktoś by chciał dołączyć to wstawie jadłospis: 1 i 2 dzień - Kefiry 3 i 4 dzień - sery białe 5 i 6 dzień - jajka na twardo 7 i 8 dzień - mięso gotowane, w moim przypadku to pierś kurczaka 9 i 10 dzień - warzywa surowe lub gotowane. wszystko w dowolnych ilościach do spożycia, jak i co kto lubi, według uznania. Oczywiście do tego pijemy dużo wody mineralnej. Można schudnąć nawet do 10 kg, ale to zależy od organizmu, trzeba też jakieś ćwiczenia dołączyć, można biegać, ale o tej porze roku preferuje przynajmniej w moim przypadku brzuszki, rowerek i nożyce. Jak ktoś chce dołączyć to zapraszam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPuS
25 dzień - 10 kilogramów wróciło Nie lepiej zdrowo, wolniej i na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowanie takich diet, to wielka szkoda dla organizmu. Wyjdą zmarszczki na twarzy, opadną piersi i pośladki. Andrzej instruktor fitness, masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Opus - dobre hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajshd
a co myslisz o dukanie> do swayze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_zdesperowana
Wiesz, to że mniej się je niż 5 posiłków, nie znaczy że musi być efekt jojo np. Bo jeżeli ktoś nie umie się powstrzymać i rzuci się na jedzenie to nie dziwne. Odchudzałam się na podobnej diecie, tyle że sama ją wymyśliłam i schudłam 13 kg. I od tamtej pory wróciły mi tylko 2 kg i to przez moje lenistwo. Wszystko zależy od siły woli, zważywszy na to że nikogo do tej diety nie zmuszam ponieważ to nie możliwe. Więc proszę takie komentarze zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_zdesperowana
Hm pierwszy dzień diety dobiega końca a ja się czuje świetnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adka

:classic_love: hehehe i jak.. jojo nie wróciło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×