Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozgoryczona Obywatelka

Zróbmy w końcu rewolucję w tym chorym kraju!!!!

Polecane posty

Gość Anty socjal
To głównie kwestia zaradności. Pierwszą firmę założyłem na pierwszym roku. Upadła. Poźniej pracowałem w dużych firmach i uczyłem się biznesu (studiując przy okazji dziennie). Na 4 roku wykorzystałem kontatky z pracy i wiedzę i założyłem kolejną firmę, która działa do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIGDY SIĘ U NAS NIE ZMIENI
jak dalej będziemy żyć bez Boga. Taka jest prawda, niestety. Powinniśmy wrócić do korzeni (jak nauczał Jan Paweł II) Nasi przodkowie walczyli o Polskę ... płacili krwią i ginęli za Naród ... niestety mało jest teraz prawdziwych Patriotów którym nie zależy na pełnej kieszeni tylko lepszej przyszłości dla nas i naszych dzieci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty socjal
To czy prawnik jest dobry nie decyduje, ktoś kto tak mówi tylko rynek. Najłatwiej to sprawdzić po liczbie klientów;) To działa w każdej branży, komunizm się skończył decyduje rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona Obywatelka
Koncze dyskusje bo to nie ma sensu. Chcialabym Was jednak prosic o odrobine refleksji nad tym co sie dzieje. Nie jestem jedyna, ktora narzeka na nasz rzad. Proponuje poczytac troche takze gdzie indziej. Nasz meil dziala, jesli ktos chce sie przylaczyc zapraszamy. Zegam i zycze powodzenia, oby nadal wiodlo sie Wam tak dobrze jak do tej pory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kazdy to wie..
1/paliwo 95 max 4 zl (gdzie sa kurw.. te drogi) wina rzad ,prezesi i inni co siedza na stolkach 2/kolej upada ale oto ochodzi by oddac za grosze 3/ceny zywosci itd porownywalne ja w niemczech holandii a zarobki halo co jest 4/mieszkania moje miasto 45tys mieszkancow 3.100 stan deweloprski nie wiem zart groteska moze smiech 5/emeryci rencisci moja mam 35lat pracy 800zl emerutury kurw... 6/politycy do gazy reszte kto ma chec pisac a i wszystkie te agencje pracy tymczasowej nie czas i miejsce jakim jest polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały zbok-lok
To zacznijmy od tego, że chce żeby telewizja w Polsce była z napisami, a nie z tym zjebanym lektorem. Rzygać mi się chcę jak po raz kolejny słysze, że Polacy nie potrafią rozmawiać po angielsku. Ja pierdole. Nieuki i głąby kapuściane. Tak samo jak moja matka, nie ma żadnego wykształcenia i ciągle narzeka bla bla bla. Nic nie robi, nie inwestyje w siebie. Włacza tv jak wraca do domu, czyli o 16 i nie wyłącza go aż do wieczora... Mentalność i głupota naszych rodaków to po prostu masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maikon
MOGĄ SIĘ POWTÓRZYĆ LATA 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muFFFffIiinka
Biorac pod uwage to co sie dzieje w internecie to moze wyniknac z tego rewolucja. Zamieszki pewnie sie pojawia bo nikt tak dluzej nie wytrzyma. Acta przelala szale goryczy. Podpisuje sie obiema rekami za rewolucja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pognszczecin
Za PISU bylo lepiej niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIGDY SIĘ U NAS NIE ZMIENI
PiS był za RODZINĄ - a teraz zobaczycie co RZĄD !! dla RODZIN zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko.ze.nikt
nic nie robi bo myśli .że zrobi się samo albo ktoś inny niech to zrobi .W Warszawie nikt prawie nie strajkuje bo tam inny świat dla warszawiaków jest praca to po co maja się wychylac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajeczkaBiedroneczka
Ja zawsze bylam bardziej za PiS-em ... byl to obciach wiec nie mowilam tego glosno. Teraz widzicie co macie. Tak wyzywaliscie na PiS a okazuje sie, ze to PO jest zle. aha i brawa dla hakerow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajeczkaBiedroneczka
Wszyscy o 18 komentujemy bloga Kasi Tusk - Powiedz tacie, ze z nami nie wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100% z tym co napisała rozgoryczona. Nie każdy ma jakieś zaplecze finansowe aby wspomóc młodych. Moje dzieci są dorosłe ale ledwo im starcza do pierwszego, bez naszej pomocy/minimalnej nie poradziliby sobie.Niestety pomoc minimalna, bo też mamy głodowe pensje a wszystko w tym roku znowu droższe.Tym razem nie głosowałam na PO ale co z tego i tak rzad beznadziejny.Przyłączam się do protestu.Chciałam też powiedzieć, ze są osoby, którym wszystko łatwo przychodzi, mają po prostu dużo szczęścia w życiu.Ja do nich nie należę. Dużo pracowałam z mężem aby starczało na życie, zmienialiśmy zawody, imaliśmy się każdej pracy ale los nie był dla nas łaskawy .Na koniec chcę powiedzieć, że nie znoszę mądralińskich mówiących, że jak się chce to się wszystko osiągnie.Nie każdy jest w czepku urodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×