Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmegann99

czy to schizofrenia-moj chlopak jest w psychiatryku POMOCY

Polecane posty

Gość mmegann99

tylko ze lekrze nic nie mówią oprócz tego ze nie wiedza co mu jest.. porobili mu wszystkie inne badania i są ok. podam kilka jego dziwnych zachowan sami oceńcie : od zawsze byl bardzo nerwowy kilka razy mnie chciał pobić potem przepraszal itp itd ale to nie istotne to byly takie ataki złości, zachowywal sie jak by diabeł w niego wcielil ... ostatnio był u mnie a ja mieszkam w bloku i dzieci sąsiadki przyniosły u siebie pod drzwi jakies patyki .. a on do mnie ze ja jestem naiwna ze mysle ze to dzieci.. ze prawda jest taka ze moja sąsiadka jest CZAROWNICĄ! on jest pewny ze to są jej miotły !! on to mówi bardzo poważnie wręcz z takim przerażeniem !! w oczach i złością ze mu nie wierze. Potem kilka dni jest spokój zachowuje się normalnie a potem znowu ma jakis atak, np przy calej rodzinie swojej mówi coś takiego: magda ty 3 lata temu do mnie dzwoniłaś i tak straśnie strasznie płakałaś pamiętasz/ przyznaj się ty wtedy usnelas ciąże/ albo - byłam u babci i dzwonilam do niego jak wracalam w autobusie i byl w tle chałas, wiadomo a on do mnie potem ze jak klamalam ze wtedy co dzwonilam to pod jego domem staly 3 czarne samochody i ja tam na pewno siedzialam!! z nimi w samochodzi i się z niego smialam!! i az zadzwonil do mojej matki spytac czy bylam z nią u babci! kolejna sprawa to jest taka ze jak jest teraz w szpitalu to on jest na oddziale zamkniętym a on do mnie wczoraj ze - magda ale ja się wczoraj w nocy uderzyłem o klape od samochodu mowie ci.. a ja mowie ze to nie możliwe bo nie wychodziles stąd a on- co ty gadasz a potem- a no rzeczywiście ... i takich przykladow jest wiele ale juz nie bede pisac.. wiem ze dostaje jakies proszki po których nie może prowadzić samochodu chyba jakies psychotropy lekkie... co to może byc jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdvdgfdvfv
choroba pschiczna..hmm schizofrenia hmm chyba raczej nie, bądz co bądz uciekaj od niego jak najdalej..przykre..ale prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale rada :/ uciekać bo chłopak chory ? wygląda mi to na jakieś urojenia prześladowcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
często zmiana diety powoduje powrót do normalności (i zero psychotropów bo będzie tylko gorzej) - a więc przyjrzyj się temu jak do tej pory się odżywiał (coca-cola, popcorn, pizza, fast-foody itp.), czy często i długo rozmawiał przez komórkę (wpływa na mózg i system nerwowy), długo siedział przy komputerze (gry komputerowe) itp...... zmiana diety na bezglutenową i wegańską, dużo surowych warzyw i owoców, a także świeżych soków z sokowirówki i picie zielonych szejków do tego dużo ruchu na świeżym powietrzu, wypady do lasu, zmiana otoczenia zobacz film na YouTube pt. Jedzenie ma znaczenie przeczytaj artykuł na google pt.: GLUTEN: To, czego nie wiesz może cię zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cbadef- tak jakbym czytała siebie :D tutaj już nawet sobie tego oszczedziłam bo ludzie mi zarzucają że plotę trzy po trzy z tą dietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww.pl
Tylko czasem nie słuchaj tych wypowiedzi powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadbla
to nie schizofrenia na pewno, ale choroba psychiczna, muszą go dobrze zdiagnozować i leczyć ... kwestia czy da się to kiedykolwiek wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
nie słuchaj tych absurdalnych rad na temat diety mi to wygląda na schizofrenię paranoidalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym dziewczyna już tutaj najwidoczniej nie zagląda więc nie będę się tutaj wypisywać. Jedzcie co chcecie i łykajcie psychotropy a będziecie zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
na rozwój schizofrenii ma wpływ wiele czynników - piszę rozwój, bo w wielu przypadkach coś może ją tylko 'uruchomić' wcześniej, niż by się normalnie ujawniła a nie licząc czynników wspierających, to główną przyczyną schizofrenii jest nadmiar dopaminy i serotoniny i niedobór glutaminy w mózgu, tak samo jak np. w przypadku choroby dwubiegunowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze wiele czynników ale zła dieta jest jedym z nich, nawet mysle ze tym głownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Tak,poczekaj jak dieta w tym przypadku pomoże.Niestety dobra opieka psychiatry i pewnie leki kto wie czy nie dom konca życia.Ciekawe czy od zawsze to miał,czy dopiero teraz?Kurcze szkoda chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutasinho
wszystko ok- chory chlopak w chorym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem zwolenniczką leczenia poprzez dietę - poczytajcie www.ewadabrowska.pl można też leczyć się z różnych chorób wodą Pij wodę ! przemysławbajno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×