Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abrakadabrasimsalabim

bukieciarz-florysta

Polecane posty

Gość dlaflorysty
www.DlaFlorysty.pl - dla florystów i nie tylko Sklep internetowy z ciekawymi artykułami florystycznymi. Sprzedajemy rzeczy inne niż wszędzie. Oferujemy 30% rabatu dla kwiaciarni i pracowni florystycznych Na terenie Łodzi możliwość odbioru osobistego lub dowozu do klienta. Zapraszamy do współpracy!

Ja jestem zdania, że zawód florysty wymaga pewnego talentu i zmysłu estetycznego. Nie będziesz zarabiała dużo pieniedzy jeśli nie będziesz umiała tego robić. Tak jak piszą tutaj https://www.akademiaflorystyki.pl/florystyka/ to nie jest prosty zawód. Warto się tego uczyć ale zawód nie dla każdego. I tyle powiem :)

Gość Klara

Kochani, jeżeli kwiatki to Wasza pasja to jak najbardziej kujcie żelazo póki gorące. 
Ja zaczynałam od szkoły policealnej. Ze względu na to, że zależało mi na prawdziwej bezpłatności kierunku znalazłam cosinusa. W innych miejscach wprost mówili o karach finansowych za nie chodzenie na zajęcia, opłaty za materiały na i podchodzenie każdorazowe do egzaminów Państwowych. Podczas zajęć było bardzo dużo praktyki, oczywiście teoria też się pojawiła. Podczas semestru rozpoczęłam praktyki w kwiaciarni gdzie chwilę później zostałam zatrudniona. Teraz współpracuję z moją " szefową" bo zajęłam się dekoracjami różnego rodzaju okazjami, eventami.

Pamiętajcie o jednym!Jeżeli kochacie to co robicie to na pewno przyniesie Wam to sukces:) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować