Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 345thygtrefwdqs

Dieta BALETNICY schudnij 10 kilo w tydzień !! :D

Polecane posty

Gość gość
Halo!!!! Jest tu ktoś jeszcze..... Zaczynam od jutra Stan na dziś 170 cm 63 kg Będę pisała codziennie ile i co zjadłam i ile zeszło na wadze Do tych co negują.... NIKT WAM NIE KAŻE STOSOWAĆ TEJ DIETY. Uszanujcie ludzkie wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam od jutra! Waga wyjściowa 65kg Będę informowała o efektach! :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1383
Gość ( 20:18) to Pola1383 Gościu (22:36) no to zaczynamy razem super w grupie raźniej Jestem pełna nadziei nie zamierzam pisać nieprawdy., ale chce przekazać wiarygodny obraz skuteczności ten diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już na tej diecie 3 dnie ! Wiec 2 najgorsze mam za sobą ;) ale dzisiaj jak sie obudziłam czułam sie mega słabo ;/ do mojej diety dodała Ćwiczenia ! Codziennie robię przynajmniej 30 brzuszków , chodzę na zajęcia ze spinningu gdzie na rowerku robię ok. 20km i pokazuje mi ze spaliłam 700 kalori ;) chodzę tez na spacer ! Dziennie nie mogę zrobić mniej niż 10000 kroków co jest ok 7 km ;) ale narazie ubyło mi tylko 2,5 kg ;/ zobaczymy jak będzie na koniec ! Mam nadzieje ze dam radę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Luka
Hiiii....!!! Jest tutaj jeszcze ktoś ? :) Ja rozpoczęłam dietę dziś i nie jest źle. Moja waga wyjściowa to 60,5 kg przy 165 cm, a cel magiczna 5 na przodzie czyli 55 kg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta cud... Cud ze żyjesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.50 Przy dużym wysiłku nie można stosować takiej diety ona jest na pograniczu głodówki. Po co się tak męczyć? Ja po ciąży schudłam 15 kg w 3 miesiące. Wystarczyło nie jeść fast foodow, smażonego ,makaronów, pieczywa, ziemniaków, słodyczy, zamiast napojów woda a do tego brzuszki i spacery. Po zaproponowanej przez autorkę diecie zaczniecie jeść normalnie i cały efekt szlag trafi. Bo przecież nie można na takiej diecie być długo bo się wykituje z anemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne , obiecują gruszki na wierzbie jak PIS przed wyborami. Lepiej sięgnąć po dobrą diete - najlepiej pogadać z dietetykiem. Polecam też branie therm line fast , wilczy głód zniwelowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruna090
Jestem z Wami !!! zaczynam jutro :) Proszę zmotywujcie mnie i powiedźcie , jak Wam idzie ? Są faktycznie efekty po tych 10 dniach >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie szybko schudnąć? To zróbcie sobie kilka tygodni na jedzeniu proteinowym ketoaktiv, a nie na jakieś masakrze, po której nikt nie będzie miał siły się ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec drugiego dnia i - 1,200 kg :P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam optymalną dietę tak by dostarczyć wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Jem miej więcej się ruszam stosuje suplement novoslim no i chudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie Novoslim jest godny polecenia. Sama wybrałam go ze względu na poleceni i nie żałuje. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudniesz 10kg w tydzień to za chwilę przybędzie Ci 20 kg z efektem jojo. Odchudzanie trzeba robić z głową jak chcemy aby był to trwały efekt. Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kilo w tydzień to przesada, 10 kilo w miesiąc to do osiągnięcia przy wielkich bólach, wiem co mówię, bo sama przechodziłam przez takie :) byłam na tej diecie http://beactive.pl/diety/plan-diety-odchudzajacej-na-3-dni i jakoś dałam radę zrzucić 9kg w miesiąc nawet podjadając i nie mam efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywna_
Ja od jutra zaczynam Dietę Beletnicy , ale bardzo się boję , ważę 55 kg a wzrost 164cm dla mnie to za dużo... Wszyscy mówią,że wyglądam dobrze,ale ja się tak nie czuje.. Jak chodze to czuje taki ciezar. Chciałabym żebyś ktoś powiedział cos o tej diecie, czy przy tej diecie może mi się coś stać . Zależy mi na tym żeby schudnąć i jestem z tym sama bo niestety nikt mnie nie rozumie i chciałabym cos z tą wagą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tyle samo wzrostu co Ty ale 5 kg więcej więc wyobraź sobie jaki dramat... :( ! Czas coś z tym zrobić i pomyślałam o tej diecie. Ktoś z was ją ukończył ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaYaa
Wow! to nie samowite! 15.01 ważyłam 63kg! Dwa dni staram się jeść mniej, a od dzisiaj zaczęłam stosować tą dietę! trzy dni a ja straciłam 1,6kg praktycznie nic nie robiąc! Dzisiaj już jestem mniej osłabiona i mam zamiar poćwiczyć chociaż 30min! 18.01.16~waga 61,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kazda chce miec plaski brzuch! ja rowniez biore sie od jutra! bedzie mnie to sporo wysilku kosztowac trzymam takze za was kciuki !! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzasz się? Jeśli tak to zastosuj koniecznie razem z dieta naturalny preparat wspomagający odchudzanie o nazwie figurena slim. Ja się odchudzam z nim już miesiąc i na efekty nie mogę narzekać bo mam już 6 kg mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madula
Hej. No przyznać się, kto się obecnie katuje albo już przeszedł przez baletnicę? ;) Ja uważam, że takie mini głodówki są ok i pozwalają trzewiom odpocząć jeśli oczywiście zrobimy taki numer organizmowi max raz na rok. Ja 2 lata z rzędu o tej porze roku robiłam Kopenhaską i zawsze byłam bardzo zadowolona ponieważ pięknie obkurczała przeżarty żołądek i chudłam jeszcze po jej zakończeniu, ponieważ nie miało się po prostu miejsca na wielkie żarcie. No i fantastycznie się czułam więc wiem, że mogę takie poszczenie wprowadzać i organizm nawet się widać cieszy :) Znaczy, ze potrzebuje ;) Do baletnicy przymierzałam się już od dawna no i o to jadę. Dzień drugi a więc pusto w bebechach aż świszczy ;) Realnie podchodzę do wyniku, wiem, że max 4 zejdzie ale to i tak będzie dobrze w tak krótkim czasie. Waga wyjściowa 64kg/ wzrost 167. Jakby tak się udało potem jeszcze 5 to byłaby baja ale ucieszę się widząc do lata piątkę z przodu na wadze ;) Podzielę się wynikami. Kto jest tu ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madula i jak efekty? ja od jutra zaczynam wiem że pierwsze dwa dni są najgorsze póżniej to już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madula
Dzień 9 a więc kończę. Dla mnie pikuś bylo wytrzymać. Efekty takie jak przewidywałam a więc 4 kg mniej na wadze i przede wszystkim skurczony żołądek czyli brak apetytu na śmieci i duże porcje. A więc jeszcze zrzucę po diecie ze 2 kg spokojnie mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz baletnica
Czytam i nie rozumiem osób które piszą, że dieta wyniszczająca, za szybko się chudnie, że głodówka nie do wytrzymania, nie wolno się głodzić tylko jeść 5 małych posiłków dziennie. Otóż mój przypadek- byłam na różnych dietach ostatnio na 1000 kal. podobno chudnie się w mgnieniu oka, nawet do 4 kg tygodniowo , nie jestem osobą która się szybko zniechęca ale po 3 tygodniach powinno coś drgnąć a tu nic nawet więcej kg. I co mi po 5 posiłkach dziennie które rozkładałam na 1000 kal., każdy organizm jest inny zauważyłam że gdybym ja jadła po 5 posiłków to ważyłabym teraz ze 120, ja jem wtedy gdy chce mi się jeść, że jem źle mówili mi wszyscy z którymi rozmawiałam, a byłam już i na diecie którą układa dietetyk , niestety pani dietetyk rozłożyła ręce na mnie 5 posiłków działa wręcz odwrotnie. Ale wracając do tej diety na początku kiedy ją zaczęłam ważyłam 80 kg też się bałam że w pewnym momencie ugnę się i dam spokój, ale wytrzymałam pierwsza 2 dniowa głodówka nie była straszna, posiłki jak na skurczony żołądek ok, nic mnie nie zabiło, nie wyniszczyło , a nawet czuję się bardzo dobrze mogę obciąć paznokcie u nóg a miałam z tym problem bo przeszkadzał brzuch. Po 10 dniach diety schudłam 9 kg i poszłam o krok dalej widząc efekty zaczęłam od nowa następną 10 dniówkę i następne 6 kg już mniej ale cieszę się bardzo. Minęło 3 miesiące jestem w stałej wadze nic nie przybywa jest ok. Ja myślę że ta dieta jest bardzo dobra - głodówka - nawet lekarze zalecają głodówki i nikt po nich nie umiera, a na pewno nie po 2 dniach, żołądek obkurcza się, nie bez powodu gdyż porcje jedzenia które są w diecie są specjalnie małe dla skurczonego żołądka, bardzo dobrze przygotowuje ta dieta do spożywania mniejszych ilości pokarmu jeśli ktoś ma problemy z obżarstwem - po prostu więcej się nie zmieści. Ja myślę że warto spróbować to tylko 10 dni, a zdania na jej temat pewno się zmienią. Powodzenia dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muu
Jeśli moja waga się nie myli sięgnęłam dna.... 66 kg przy 165 cm wzrostu! Nie ważyłam aż tyle od prawie 2 lat! Dlatego czas na dietę baletnicy ! Komuś z Was udało się faktycznie schudnąć 10 kg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już na tej diecie 4 dzień z wagi zleciało prawie 4 kg, do tego dość intensywny trening każdego dnia . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madula
U mnie akurat niestety wszystkie utracone kg (było ich 5) bardzo szybko wróciły a nie zaczęłam się objadać po zakończeniu diety. Co ciekawe takie coś nie występowało u mnie po Kopenhaskiej (robiona co 2 lata, 2 razy, pisałam wyżej o tym, jakby co), na której chudłam jeszcze po jej zakończeniu. Najwyraźniej ta jest nie dla mnie. Zostanę przy kopenhaskiej (tam jakoś w ogóle bardziej widzę logikę, w baletnicy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pisze tu by czasami nie mówić "oh od jutra.. tylko jeden batonik.." i tak w kółko. Mam nadzieję że schudnę bo mam 163 cm wzrostu i ważę około 57 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe urocze to jest, taka obietnica taka figura a na takiej diecie wytrzymasz chyba faktycznie tydzien bo pozniej to juz tylko szpital. potem sie dziwia ludzie ze po swiecie tyle anorektyczek biega... coz Wasza sprawa gdyby jednak ktos chcial to teraz zaczyna powoli istniec nowy trend czyi psychodietetyk w Gdyni na morskiej jest na pewno bo sama chodze i jestem bardzo zadowolona polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×