Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 345thygtrefwdqs

Dieta BALETNICY schudnij 10 kilo w tydzień !! :D

Polecane posty

Gość Niewidzialna65
Czy ktoś zechciałby zacząć ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta baletnicy uuuuuuuroczo widzę :) ciekawe ile sie na takim wykwintnym jadłospisie pociągnie :P prawie jak studenci zupka chińska i chleb z keczupem :P a nie lepiej schudnąć z rozsądkiem i może nie tak spektaktularnym efektem jesli chodzi o szybkośc gubienia kilogramów ale chociaż z lepszym efektem dla zdrowia ? polecam www.twojcel.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę swoje metody odchudzania, dużo ruchu i iqacai i waga spada idealnie, równiutko, stopniowo i bez efektu jojo, a jem normalnie, oczyiwscie bez słodyczy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrusiawww
Ja mogę tylko zasugerować to co mi pomogło a był to suplement z oficjalnej strony http://nplink.net/8VpqOqTl Schudłam ponad 11 kg !!! Został mi jeszcze miesiąc kuracji napiszę co i jak ! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabędzicaniebaletnica
Ludzie. Uważajcie na siebie i miejcie litość dla swojego organizmu. Przecież ta "dieta" jest kompletnie bez sensu. To, co schudniecie, to głównie odwodnienie. Nie da się zrzucić tyle tłuszczu w tak mało dni! Poza tym rąbie się cera, włosy, paznokcie. Tu macie dokładniej, jakie to zagrożenie, bo mi się pisać nie chce. I jest też co baletnice naprawde jedzą, to nie ma z tym nic wspólnego! https://kobietamag.pl/dieta-baletnicy/ Już pomijając, że raczej nikt z Was NIE JEST BALETNICĄ - one prowadzą całkiem inny tryb zycia, niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis zaczelam. Nie jest dla mnie jasna sprawa stosowania soli do ziemniakow i pozniej do miesa. Czy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EugeniaFil
żeby nie było efektu jo-jo musi wszystko być zbilansowane: dieta, ćwiczenia, suplementy. A samemu wszystko to dopasować prawidłowo niemożliwe. Dlatego polecam zwrócić się do dietetyka, trenera. Korzystałem z usług tego: https://www.igortreneronline.pl/ - schudnąłem ponad 5 kilo w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayette28

pierwszy raz o tym słysze i wątpię, żeby to było skuteczne.. dla mnie najbardziej skuteczna jest dieta FIT od cateringu wysmakowani.waw.pl - codziennie dostaje fajnie zbilansowane i zdrowe posilki, ktore przyjmuje regularni i dzieki temu szybko i skutecznie ubywa mi zbędnych kilogramow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline232

dieta dietą, polecam rownież stosowanie suplementu 😉 w moim przypadku super sprawdził się Fat Fast Burner fatfastburner.com i teraz nie wyobrażam sobie bez niego żadnej diety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

10 kg w miesiąc to bzdura totalna, albo niezła redukcja kalorii i zle samopoczucie lub efekt jojo. Tygodniowo prawidłowo się odżywiając chudnie się 0,5 do 1 kg, czasem można 2 kg, ale ćwiczenia to mus 30 mint - 1h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja juz nie mecze sie z dietami... pilnuje tego co jem, ale nie az tak bardzo restrykcyjnie jak kiedys. Polecam kazdej<a href="www.burneo.ml">burneo.ml</a> wspomaga mocno odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja juz nie mecze sie z dietami... pilnuje tego co jem, ale nie az tak bardzo restrykcyjnie jak kiedys. Polecam kazdej www.burneo.ml wspomaga mocno odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Zalewski

Ja się już nie odchudzam poddaję się na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia773

Dasz radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja schudłam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu21

Odchudzanie nie będzie efektywne, jeśli masz wolny metabolizm. Do jego spowolnienia przyczyniają się nierozsądne diety, zły styl życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Jak dla mnie Nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Slimunox. To że w końcu poszłam się na 2 lat to zasługa praktycznie tylko tych tabletek. Jestem przekonana że bez nich po prostu bym sobie nie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Znowu od srimunoxa reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "dieta" to jest głodówka i nie ma NIC wspólnego z prawdziwą dietą baletnicy! Gdyby baletnica tak jadła, to już by baletnicy nie było, bo doprowadziłaby się do śmierci albo nie mogłaby tańczyć! Stosując tą dietę organizm bardzo się osłabia i można się doprowadzić do anoreksji, anemii albo w najgorszym przypadku śmierci. Jak się to jakoś skończy, to i tak się przytyje dwa razy więcej, a chyba tego nie chcecie. Nie wierzcie w takie głupoty, bo tylko sobie szkodzicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×