Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niepewna..........

mam 37 lat i chcę zacząć studia

Polecane posty

Gość GośćNiezgody
Facetowi bym odradzal (bo w tym wieku to malo prawdopodobne, ze finansowy/czasowy naklad kiedykolwiek sie zwroci) - ale ze kobieta powiem tylko: Smialo :p Baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież osób po 30 i dużo starszych na studiach zaocznych jest bardzo dużo.Ja nie widzę najmniejszego problemu.Sama mam 34 i chcę się wybrać na studia drugiego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na naukę nigdy za późno a akurat jest promocja cenowa na WSB na studiach II stopnia co prawda do 16 pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na naukę nigdy za późno ja akurat jeszcze zastanawiam się nad kierunkiem własnie WSB w Gdańsku no co prawda mam czas do 16 października bo do tego czasu jest promocja cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że na WSB nie dośc że mają tę promocje do 16 października to jeszcze można postarać się o dofinansowanie z UE i wtedy wychodzi super zniżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tyle samo lat, mieszkam.za granica i startowalam 2x na pielegniarstwo,niestety nie dostalam sie.na egzaminie bylo duzo kobiet w moim wieku i starszych Znaczenie ma co chcesz studiowac.duzo mlodych wybiera interesujace i oryginalne p*****ly nie myslac o przyszlej pracy.to nie wypada osobom po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty! Studia zaoczne to nie dzienne i osoby powyżej 30 wieku to norma. Ja na licencjacie studiowałam z 40-sto paro letnią Tersą z która w niczym nie odstawała od innych, kumplujemy się do dzisiaj.

Jeśli szukasz generalnie dobrych studiów albo kursu, który da możliwosć na znalezienie korzystnego zatrudnienia, polecam zerknąć sobie tutaj:

https://lukomades.pl/kurs-stylizacji-i-przedluzania-rzes/

W Lukomades prowadzone są profesjonalne kursy z zakresu przedłużania rzęs! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 16:18, Gość niepewna.......... napisał:

ale boję sie, że sobie nie poradzę. Matura 18 lat temu. Jak myslicie, warto spróbować? Stara juz jestem 😉

Na naukę nigdy nie jest za późno. Studia są bardziej wymagające niż liceum czy szkoła średnia, ale wszystko jest dla ludzi. Dasz radę, a przy okazji poczujesz się młodo w młodszym towarzystwie. U mnie na roku był gość co miał 68 lat jak zaczynał studia i nikt mu tego nie wypominał, skończył studia w terminie, obronił magisterkę i zdobył upragniony dyplom.Nie zastanawiaj się tylko aplikuj i zaczynaj, dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×