Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość effewfefefef

imie Monika

Polecane posty

Gość effewfefefef

podoba wam się? mnie sie zawsze podobało i mysle żeby tak dać córce ,ale moj mąż woli Zuzanne ,albo Laure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyChocolate to idiotka
wolałabym być Laurą niż Moniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaK.1970
Mi się podoba ale Moniki często są brane za łatwe, dupydajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze dziecko i wasz problem
ludzie kiedy wreszcie przestaniecie pytac tu o takie rzeczy !!!!:O joasia czy marysia rysio czy józio !!!! do koorwy nedzy ! Nadanie dziecku imienia to przywilej rodziców i nikt ALE TO NIKT nie powinien wam na jakiś durnych forach tego doradzac ...jak dla mnie możesz nazwac nawet ORALIA !!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no wypraszam sobie :P w sumie jestem zadowolona ze swojego imienia i nie jestem żadną dupodajką ;) mam męża od 15 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Monika
i nie jestem dupodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne :) mojemu menowi tez sie imie Monia podoba ale mam nadzieje ze jak przyjdzie co do czego to przewalcze swojan Różę lub Helenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Monika
nie lubię zdrobnienia Monia, ale na całe szczęście mąż mówi do mnie Monisiu i jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effewfefefef
Wiem ,ze powinno sie glownie mnie podobać ,ale chcialabym żeby dziecko sie nie wstydziło swojego imienia i zeby sie podobało ludziom choc troche wiec sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda monika
to suka przynajmiej ja tylko takie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie teraz są Moniki, w niektórych klasach zdarza sie, że nawet po 5... moim zdaniem ładniejsze byłoby Laura. Ale jak Monika ci się podoba to ja tutaj nie mam nic do gadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah jessica
u mnie w grupie jestem piątą Moniką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D ja mam siostrę Monikę i też jest tą 5tą ;D ja zaś mam w klasie dwie.... co za dużo to nie zdrowo :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w pokoleniu nastolatek i mlodych mam Monik jest duo ale wrsod dzieci prym wiedzie Zuzanna a i Laur coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah jessica
tak tak , znam pare malych dzieciakow:julki i laurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addawdaw
zryj gluty mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne imie
dalam je mojej coreczce. Jest łatwe, międzynarodowe, ma wiele zdrobnień. i wcale nie jest popularne i oklepane, zobacz sobie zestawienie imion nadawanych dzieciom w 2011 roku, tam jest w drugiej pięćdziesiątce. prym wiodą Julki, Nikole, Zuzie i Oliwki. Zuzia lalka nieduża - okropne, Laura lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba się, podoba
Monika - ładne Zuzanna - ładne Laura - no, jakoś trochę mniej jak dla mnie niż dwa powyższe, ale też ładne A to parcie na to, żeby na pewno w sąsiedztwie nie było drugiego dziecka o takim imieniu, to dla mnie przesada. Ja jestem Magda, jakoś nigdy nie przejmowałam się tym, że co jakiś czas poznawałam kolejną Magdę (skoro nie imię, to inne rzeczy sprawiały, że czułam się wyjątkowo). Sama mam dla syna wybrane imię, które bardzo, ale to bardzo mi się podoba i jest to takie imię, że z całą pewnością moje dziecko kiedyś jakiegoś imiennika pozna. Kolejna rzecz to negatywne skojarzenia z imieniem - też uważam, że to trochę głupie. Znałam kiedyś naprawdę paskudną z charakteru Agatę, ale samo imię w dalszym ciągu uważam za śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taka monikę. Obecnie ma 23 lata. Wiele związków na koncie. Jest już po rozwodzie. No i ma 2 dzieci z różnymi partnerami w tym nie jest pewną co do ojca pierworodnego syna. Ale w sumie miła i uczynna pracowita osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×