Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slawek12123

Odzyskać dziewczynę

Polecane posty

Hej mam na imię slawek mam problem z dziewczyna. Poznałem ja w kwietniu zakochałem się w niej i to bardzo. Ja jestem w domu ona na studiach w krakowie dzieli nas około 160km. Byliśmy szczęśliwa para chodź nie ukrywam że klucilismy się o błache rzeczy:( ostatnio po kłutni powiedziała że musimy pogadać pojechałem do niej, usłyszałem że musi sobie wszystko przemyśleć bo nie wie czy nasz związek ma sens. Po kilku dniach powiedziała mi że mnie kocha ale nie wie czy to ma sens. Przeszkadza jej mój charakter i to że czasami dużo do niej pisze. Ale martwię się o nią pozatym tęsknię:( ona się teraz zastanawia co zrobić a ja odchodzę od zmysłów i płacze codziennie. Chciałbym żeby wróciła bo naprawdę ja kocham i zrobiłbym dla niej wszystko, tyko że ona nie chce mi uwierzyć że mogę się zmienić. Proszę o radę jak mam ją odzyskać bo naprawdę mi na niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciota
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
pokaż jej, że jej życie bez Ciebie nie ma sesu a świat jest szary i smutny. Wystarczy, że będzie jej z Tobą dobrze, miło, zawsze z urozmaiceniem a te dni kiedy będzie sama, staną się smutne... wtedy będzie tęsknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pierwszy raz slysze ze facet placze przez dziewczyne to naprawde ci zalezy walcz o nia. TYlko ja jej nie rozumiem troche zeby przeszkadzalo jej to ze za duzo piszesz powinna sie cieszyc z tego a nie, bo to oznacza ze ciagle o niej myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjdfh
dlaczego sie tak upokazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
mężczyxni też płaczą, prawie wszyscy, tylko nie chcą się do tego przyznać.:) Tylko prawdziwy mężczyzna, bez kompleksów, to potrafi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofeljja
Przeszkadza jej mój charakter i to że czasami dużo do niej pisze... powiem tak, to jest zajebiste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjdfh
poprostu sie narzucasz... nikt ci tego nie powiedzial.? litosci. ile masz lat 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki romantyczka:( ale wiesz ona powiedziała że nie wie czy nasz związek ma sens bo za dużo było kłutni. A moja Aneta jest wyjątkową osoba ciężko mi jest się pozbierać po tym wszystkim. Gdy odjeżdżalem z krk pocałowałem ja a ona to odwzajemniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
najważniejsze, że odwzajemniła pocałunek a nie odepchnęła.:) Daj jej czas i nie pytaj co chwilę czy już się określiła co z Wami. Może potrzebuje takiego oddechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy mi na niej i naprawdę wiele robiłem. Po wypadku samochodowym po 2dniach byłem z nią na weselu. Zawsze starałem się być przy niej w potrzebie. Na nikim mi tak w życiu nie zależało jak na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyjdfh
ale mi impreza narzucac sie kobiecie i cieszyc sie ze odwzajemnila... niektorzy lubia sie calowac i jesli mialbyu okazje to pocalowalaby sie z innym facetem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj sie z nia szczerze porozmawiac, spróbuj sie zmienic, skoro przeszkadza jej Twój charakter. Natomiast co do esemesów to uwierz, że to naprawde może ja irytowac. Napisałeś, że płaczesz, skoro tak jest to oznacza, że jestes wrazliwym i szczerym facetem, a takich teraz jest naprawde mało. Nie rozumiem co w tym jest smiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjehfaisudh
sama mialam kiedys takiego chlopaka jak ty. Michal mial na imie. zerwalam z nim bo obok mnie krecil sie juz nastepny lepszy. Wiadomo nie ma co sie meczyc, zerwalam i koniec. niestety tylko dla mnie, myslalam ze nigdy menda sie nie odczepi. pol roku plakal i wydzwanial. Do momentu kiedy mu powiedzialam co mysle! I taka ciota z niego ze nie odzywa sie do mnie chyba z 5 lat. a moglo byc przeciez normalnie, gdyby od razu zrozumial co to znaczy NIE CHCE Z TOBA BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł amj
to po co wywołujesz kłótnie? nie możesz się pochamować czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wrażliwy i szczery. Powiedziałem jej że będę na nią czekał. Każdy mi mówi że jeśli nie ta to inna ale ja nie chce innej kobiety. Bardzo dużo wspomnień mam z nią jest dla mnie naprawdę kimś wyjątkowym w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenoloftaleina
Wiadomo, że jak chłopak nie da dziewczynie zatęsknić, to ona wie, że on na każde jej skinienie przybędzie i się nie musi starać. Poza tym nie pisz po prostu do niej tak dużo, daj odetchnąć. To, że Ty lubisz dużo pisać, nie znaczy, że ona też. Podobnie jak ze szpinakiem, jedni lubią, inni nie i nie można kogoś karmić na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
najłatwiej jest się poddać i powiedzieć sobie będzie inna. Tylko, że wtedy nie byłoby żadnych związków, bo wszyscy by się rozchodzili po pierwszej kłótni. Ludzie się kłócili, kłócą i będą kłócic. Ja bym się bardziej martwiła, gdyby takowych nie było. Mogłoby to oznaczać, że zobojętnieliście względem siebie, lub że coś się takiego wydarzyło, co nie pozwala się Wam otworzyć na miłość np.zdrada. Ja bym poczekała, była w pobliżu, pokazała, że ona zawsze może na Ciebie liczyć, ale niekoniecznie musisz przed nią klęczęć i błagać o miłość. Niech sama się przekona, że się zmieniłeś i teraz możecie być bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham ją i to bardzo. Mówiła że ona mnie też i że jej ciężko bezemnie, że tęskni za tym by mnie przytulić i potrzymać za rękę. Powiedziała że musi się zastanowić czy będzie mogła tolerować niektóre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy jej nie zdradziłem i nie mam zamiaru. Jestem typem chłopaka dla którego związek to rzecz święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł amj
rzecz święta? to się z nią ożeń:P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczka boję się że jeśli będę z boku to mnie wogóle przestanie kochać:( zapewne kolejną noc będę płakał. Cały czas myślę o niej bo przy niej stałem się bardziej otwartym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
szkoda, że macie tak daleko do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
a jak z sexem? bo jeśli to robicie, to może uknuj jakąś niespodziankę w hotelu z romantyczną kolacją przy świecach, kąpielą , masażem erotycznym całego ciała...;) albo czymś innym ją zaintryguj, tym co ona lubi. Zwab ją pod pretekstem poważnej rozmowy na neutralnym gruncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem by jechać do krk z niezapowiedzianą wizyta kupić żółtego tulipana bo takie kwiaty kocha i stanąć w jej drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
muszę już wyjść, ale napiszę jeszcze później :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jak i ja uważaliśmy zawsze że seks nie jest dobrym sposobem by się godzić. Zawsze staraliśmy się rozmawiać o wszystkim. Pomagała mi w chorobie a ja starałem się być dla niej oparciem w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×