Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slawek12123

Odzyskać dziewczynę

Polecane posty

Nie wiem co robić by ją odzyskać a zależy mi na niej. Potrafię się zmienić i chce być lepszym człowiekiem. Chce by ona była szczęśliwa ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wiedzieć na co
chorujesz lub chorowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem małe problemy zdrowotne w których ona mnie wspierała i to było wspaniałe uczucie że mam dla kogo walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsgfhjgdsfjhgdh
może to nie jest jeszcze koniec. Może jeszcze przemysli wszystko i wróci. Chyba nie zrobiłeś niczego strasznego co by cie skreślało na zawsze np. zdrada, kradzież, zrobienie dziecka innej, gejostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsgfhjgdsfjhgdh
to spoko , będzie dobrze byleby się nie odkochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
skoro zawsze nieporozumienia wyjaśnialiście rozmową, to może tym razem zrób coś szalonego. Zaskocz ją, zadziw, bądź inny niż zwykle. Tak by znów się Tobą zauroczyła. Zdobądź ją na nowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
cooś tak posmutniał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda byłem impulsywny bo wiem że ma teraz sesję a chciałem by ze mną rozmawiała na gg co ja rozpraszalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham ja i to bardzo jestem pewnych swoich uczuć ale problem jest taki że ona jest uparta. Żałuję że tak się zachowywałem. Myślisz że niezapowiedziana wizyta to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
no przez gg szczególnie w czasie sesji będzie trudno cokolwiek zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:( pojadę do niej tak by o tym nie wiedziała i kupię jej ulubionego kwiatka. Może ze mną porozmawia i wróci do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ja miałem nie umiałem tego docenić teraz kiedy nie jesteśmy razem wiem ile dla mnie znaczy. Wiem że nie poddam się i będę o nią walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
tak to już jest, że by coś docenić trzeba to stracić. Głowa do góry, czuję że będzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
Teraz tak myślisz a jak wróci, to stare nawyki też powrócą. tak to już jest. Ale walcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czemu nie chce ze mną teraz gadać?? Przecież jeśli się kogoś kocha to jest się w stanie zaakceptować jego wady oraz docenić zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
Jest nerwowa, może przydałaby się jej jakaś odmiana, odskocznia, wyjazd, spa, relax. Albo nawet jakaś impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej byłem nieśmiałym chłopakiem ale gdy ja poznałem to się zmieniłem. Dzięki niej stałem się bardziej otwartym i kontaktowym człowiekiem. Myślę że z jej pomocą tym razem też uda mi się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
Na pewno się uda, trzeymam kciuki i zmykam na kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ta sesja też ja denerwuje bo jednak to ogromny stres. Napewno uwielbia tańczyć poszedłbym z nią na imprezę tylko że ta odległość jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
cześć Sławku:) udało się porozmawiać? Jeśli nie odpiszesz to sobie dopowiem, że jednak pojechałeś do niej z żółtym tulipanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1212
Cześć.:( jednak powiedziała mi że dobrze jej jak jest sama. Cóż miałem zrobić starałem się jak mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1212
Bardzo ją kocham ale zmusić do tego by mnie kochała nie mogę. Jedynie co mogę zrobić to dać jej wolność, chodź robię to wbrew sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią jeśli kochasz to wypuśc a jeśli naprawdę cię kocha to wróci. To ja ją tylko mogę wypuścić i mieć nadzieję że kiedyś wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×