Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slawek12123

Odzyskać dziewczynę

Polecane posty

Gość Romantyczka...///
:( pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic innego nie mogę zrobić. :( niestety. Dla niej zmieniłem wiele rzeczy w swoim życiu ale widocznie tego nie dostrzegła. Napewno się nie poddam i będę walczył o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczka...///
ale jak będziesz walczył, skoro chcesz ją puścić wolno?:( Masz jakieś pomysły, co zrobisz w Walentynki, wyślesz kartkę, pojedziesz do niej, czy będziesz milczeć i czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flubber is
może tylko tobie się wydaje ze coś w sobie zmieniłeś? Albo zmieniłeś się, ale niezbyt spektakularnie (drobne zmiany). Może napisz co się jej w tobie nie podobało a my ci poradzimy jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwowało ja głównie moje zachowanie. To że się klucilismy np o to że dużo piszemy. Pisaliśmy naprawdę dużo. Gdy w nocy pisałem a ona odpisywała po 25min to ja przeważnie usypiałem, przeszkadzało jej to że nie podjąłem decyzji np tu podam przykład wybór koszuli czarną czy biała pozostawiłem jej wybór bo to miał być prezent. Gdy wspomniałem o oświadczynach bo chciałem wyznać jej i udowodnić prawdziwą miłość to ona się zdenerwowała na mnie. Co niby teraz bym miał zrobi by ja jakoś odzyskać? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z chłopakiem 1,5 roku. I dla niego i dla mnie to był pierwszy poważny związek. A od świąt... zachowywał się dziwnie i nie mówił o co chodzi, bo nie chciał mnie zranić. Dopiero dzis się dowiedziałam... Powiedział, że mu przechodzi. Że raz czuje, że mnie kocha, a raz nie czuje nic. Pokłóciliśmy się 2 dni temu i prawie od niego odeszłam. Ale wróciłam. Płakał tak, że jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś tak płakał. Powiedział, że tak bardzo boi się, że mnie straci. A jednocześnie nie wie, co czuje. Musiałam działac. Zamówiłam urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl a on znowu pokochał mnie całym sercem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×