Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
grace1970

szukam dobrego Detektywa, Agencji Detektywistycznej

Polecane posty

Gość Katarzyna Gdańsk
Znalazłam na tym portalu różnych detektywów do których dzwoniłam ale najbardziej przekonała mnie Vendetta. Przedstawili mi odpowiednią ofertę która mnie satysfakcjonowała pod kątem finansowym. Szukałam brata którego nigdy nie poznałam on był w domu dziecka. Miałam tylko ogólne wskazania i udało się po 2 miesiącach zorganizowano spotkanie - radości nie było końca. To dzięki tej firmie udało i za to im dziękuje do końca życia - całemu zespołowi agencji życzę co najlepsze w wykonywaniu nie łatwej pracy. Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina 321
Kochana Pani korzystałam z usług Agencji Vendetta z Poznania i serdecznie polecam .Miałam te same problemy co Pani i detektyw Pan Marcin w sposób profesjonalny pomógł mi postawić dowody zdrady . Serdecznie pozdrawiam i życzę pomyślności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina554
Ja ze swojej strony mogę doradzić Ci agencję MB detektywi. Miałam okazję kiedyś z nimi współpracować i uważam, że są bardzo profesjonalni. Sprawę rozwiązali mi bardzo szybko, a ja mogłam wziąć rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić sprawdzoną agencję detektywistyczną http://nemezis24.pl i pana Jarosława - detektywa z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Korzystałam i z autopsji mogę szczerze zarekomendować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia  Katowice
Polecam agencję Vendetta z Poznania za sprawnie załatwienie sprawy za pomocą testerki wierności. Sprawdziła mojego męża i nie przeszedł próby. Polecam ich do takich spraw miła ekipa i szybkie działanie, pomogą w załatwieniu wszelkich spraw takich jak w temacie a może i innych. Pozdrawiam wszystkie kobiety które mają kłopoty i życzę im rozwiązania pomyślnego kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzypek we Wrocławiu. Jedna z najlepszych jeśli chodzi o te okolice. Sukcesy w trudnych sprawach, to dużo znaczy. Ceny ok, nie są najniższe, ale prawda jest taka, ze dobry detektyw kosztuje i trzeba sie z tym liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Poznań
Korzystałem z usług Poznańskiej agencji vendetta sprawdzając posty i opinie zobaczcie sami i poczytajcie ja trafiłem odpowiednio – polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej, Skrzypek, bardzo dobra Pani detektyw. Dla osób z Wrocławia czy okolica, polecam po prostu skontaktować się, porozmawiać, zapytać o cenę. Chociaż z tego co wiem ma na koncie naprawdę duże sukcesy i trudnych spraw się po prostu nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno agencja Nemezis to sprawdzone miejsce, czytałam wiele dobrych opinii o tej firmie, a na dodatek moja koleżanka współpracowała z panem Jarosławem przy swoim rozwodzie. Jak ktoś szuka solidnej agencji, to myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą http://www.nemezis24.pl/oferta/detektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie agencja detektywistyczna http://www.nemezis24.pl/ ma bardzo dobre opinie i myślę, że warto przyjrzeć się ich ofercie. W tej branży najważniejsze jest przecież zaufanie, a dobre opinie wskazują, że klienci są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi skrzypek pomagała przy sprawie rozwodowej, dowody zdobyłą bardzo mocne, rozwód poszedł jak z płątka, do tego sąd zasądził dla mnie wysokie alimenty, czyli idealnie. Współpraca wzorowa, złęgo słowa nie powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam agencję detektywistyczną Pana Piotra Pozaroszczyka z Warszawy. Jakość na wysokim poziomie. Nie przeciąga. Rezultaty już po pierwszym dniu prowadzenia sprawy. POLECAM. www.pozaroszczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA POZAROSZCZYK godna polecenia!! korzystałem z usług. Detektyw Piotr Pozaroszczyk z zespołem to rzetelni, uczciwi profesjonaliści ! Sprawozdanie detektywa zmieniło tok sprawy na moją korzyść! A nawet stwierdzam, że adwokat to tylko kosmetyka a dzięki zdobytym dowodom wygrałem sprawę, bo ze sprawcy stałem się ofiarą. Detektyw doskonale udowodnił manipulację żony. Sąd nie miał wątpliwości. Polecam szczerze! warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem agencja detektywistyczna http://www.nemezis24.pl/ zasługuje na uwagę. Korzystałam z ich usług i bardzo mi to pomogło, tak więc każdemu, kto jest w kłopocie, mogę teraz szczerze polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LakiaM
Ja kiedyś miałam podobną sytuację. Zorientowałam się, ze coś nie tak jak mąż założył hasło na telefon i bardzo uważnie go pilnował. A że z natury jestem podejrzliwą osobą wynajęłam detektywa z spyshop.pl i co się okazało, że mąż ma nawet dwie kochanki! Ja nawet nie chcę sobie wyobrażać jak on to wszystko ogarniał żeby mieć czas na pracę, na dom i żonę i dwie kochanki. Co mu trzeba przyznać to czas umie sobie zorganizować. No ale teraz już mu zostały tylko dwie kochanki i praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Smalec
Równie dobrze możesz skorzystać z podsłuchów lub innych urządzeń szpiegowskich, moja znajoma kupowała coś takiego tutaj https://sklep-seko.pl bardzo przydatne gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto postawić na detektywa. Bardzo dobry w tych sprawach jest detektyw Rudnicki - http://detektywrudnicki.pl/. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acek Czapliński
Przykro mi, że potrzebny jest detektyw. Natomiast pan Rudnicki to po prostu spec! Tylko tyle można powiedzieć: SPEC!!! Nie chcę, żeby powiało Polsatem ani takimi klimatami, ale naprawdę przeżyłem bardzo ciężką sytuację rodzinną. Moja żona mnie zdradzała i od 10 lat nie chciała się do tego przyznać. Detektyw Rudnicki odkrył zdrade i zdemaskował podwójne życie mojej drugiej połowy. Tak jest lepiej... Ale staram się nie patrzec na to sentymentalnie i emocjonalnie. Usługi ą rzetelne a pan Rudnicki jakby żywcem wyjęty z książki Agathy Christie o Herkulesie Poirot. :) No, przynajmniej z charakteru. :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z usług www.roninsecurity.com.pl, którzy pomogli mi rozwiązać bardzo przykrą sprawę. Do końca nie mogłam w to uwierzyć, jednak oni, wraz z twardymi dowodami które nabyli udowodnili mi, że mój mąż mnie zdradza :( profesjonalna praca, dziękuje im za to, jednak żadna kobieta nie chce usłyszeć czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra korzystała z usług http://www.detektywi.szczecin.pl/ . Również i ona miała coraz to większe wątpliwości co do wierności męża, dlatego skorzystała z ich usług. Jak się okazało, wcale się nie myliła a wynajęci detektywi w mgnieniu oka udowodnili zdradę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Detektywa Rudnickiego , dyskretny i skuteczny, wie co robi, zna się na tym . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony możemy polecić usługi naszego biura. Mamy duże doświadczenia, zajmowaliśmy się wieloma sprawami, zarówno z zakresu prawa gospodarczego jak i rodzinnego (wierność partnerska). Zapraszam do kontaktu. Biuro detektywistyczne „Prywatny Detektyw” ul. Półwiejska 25/3 61-886 Poznań tel. 733 268 909 http://prywatny-detektyw.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenga666
ja mogę ci polecić infodetect sporo o nich jest w internecie, poczytaj opinie. znajoma miała z nimi styczność gdy szukała haków na byłego męża :) może nie brzmi to ładnie, ale niestety czasami i takie są sytuacje w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Agencję Detektywistyczną Vendetta www.vendetta-detektyw.pl.Zgłosiłam się do agencji z podejrzewaniem męża o zdradę.Moje przypuszczenia potwierdziły się.W 100% mogę polecić tą agencję,która szybko i za przystępne pieniądze przedstawiła mi dowody w postaci zdjęć i nagrań.Mąż nie mógł się wyprzeć niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×