Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdsfdsfdsfds

Czy tylko ja nie wierzę w monogamię?

Polecane posty

Gość fdfdsfdsfdsfds

Mam 21 lat, i nie wierzę w wierność na całe życie, albo w bycie z jednym człowiekiem już na zawsze. Prędzej czy później jedna ze stron będzie miała ochotę na skok w bok, albo całkowitą zmianę partnera. I od razu sprostuję. Nie chodzi o to, że mam zamiar wyjść za mąż a później puszczać się na prawo i lewo. Czy akceptować zdrady męża. Nie. Czy jest tu ktoś o podobnym zdaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Optymizm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AptekawBiedronce
a ja tam wierze ze mozna byc z jednym partnerem cale zycie bez zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Prazynka, a z tamtymi nie wierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Kinky, nikt mnie nie skrzywdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
wyczuwam marne prowo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej czy później jedna ze stron będzie miała ochotę na skok w bok, albo całkowitą zmianę partnera. Miłosc to coś wiecej niż seks, wiec co wpolnego ma z tym monogamia :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w to ze dziewczyny chcialy by miec jednego partnera seksualnego na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedlbym do lozko po prtzedtswieniu rodzicom albo po zareczynach albo po wspolnym zamieszkaniu wczesniej po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
"Miłosc to coś wiecej niż seks, wiec co wpolnego ma z tym monogamia ?" Miłość... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdfdsfdsfdsfds "Miłosc to coś wiecej niż seks, wiec co wpolnego ma z tym monogamia ?" Miłość... hehe A no tak, w miłosc tez nie wierzysz... Ach te nowoczesne, zbuntowane dzieci emo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Wiesz w ogóle, co znaczy emo? No właśnie ;) Mam 21 lat, i w przeciwieństwie do wielu moich koleżanek nie czekam na "księcia na białym koniu". Nie jestem infantylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Aha, i jeszcze jedno Enfant... ;) Tutaj się tak produkujesz, próbujesz mi pojechać, i założę się, że myślisz, że nigdy nie byłaś/nie zostaniesz zdradzona? :D No cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdfdsfdsfdsfds Aha, i jeszcze jedno Enfant... Tutaj się tak produkujesz, próbujesz mi pojechać, i założę się, że myślisz, że nigdy nie byłaś/nie zostaniesz zdradzona? dorośnij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Enfant, nawet nie wiesz co powiedzieć :) Jestem realistką, a ty jesteś po prostu stara i głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś infantylna, ale twoją odpowiedzą na ironiczny komentarz o emo było pytanie czy enfant w ogóle wie co to...jeszcze powiedz, że masz grzywkę na jedno oko ;) Poza tym ciekawy ten twój realizm, stwierdzić, że ludzie są niewiele bardziej rozwinięci od myszoskoczków i MUSZĄ zdradzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
Emo - emotional. Jestem zupełnym zaprzeczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziecino, dziecino....no właśnie widzę - ale zdajesz sobie sprawę, że w kontekście to miało zupełnie inne znaczenie? :3 I tak, takie pisanie jaka to jesteś hop do przodu, jaka modern, jaka nieemocjonalna i przerzucanie tego na cały świat całkiem nieźle odpowiada opisowi 15latków z grzywką na oku którzy "stracili wiarę w ludzi" :) To by było na tyle, jeżeli chodzi o możliwości rozwoju tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
" ale zdajesz sobie sprawę, że w kontekście to miało zupełnie inne znaczenie? :3" Możesz jaśniej? Bo emo jest moim zupełnym przeciwieństwem, ale to już chyba ustaliliśmy? No ale ja wiem, fajnie jest "pojechać" młodszej... ;) Nie jestem modern, to zupełnie nie o to chodzi. Po prostu (w przeciwieństwie co do niektórych) nie mam klapek na oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, spróbuje być poważna :) To najprawdopodobniej był sarkazm. Co więcej, większość dzieci nazywanych złośliwie "emo" twierdzi, ze wcale nie jest niedojrzała i emocjonalna, a strasznie emocjonalnie podchodzą do niektórych kwestii. Na tyle, żeby założyć subiektywny temat na forum i nastroszyć piórka, bo ktoś ma inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkuiuouo
ja wierzę że kobieta może mieć 1 całe życie ( ja nawet chce taką być) gorzej z facetami..ale wierze że jak gość sie wyszalał i ma porównanie to może być potem wierny do końca życia tej wybranej ukochanej ;) To nie tylko kwestia natury ale też zasad,charakteru,uczciwości,wychowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochota na skok w bok a zrobienie tego to są dwie rózne sprawy i róznią sie radykalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfdsfdsfds
"nastroszyć piórka, bo ktoś ma inne zdanie " I kto tu stroszy piórka :) Kilka słów prawy, i od razu burdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×