Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slawek12123

Co zrobić by była dziewczyna znów się mną zainteresowała??

Polecane posty

Np takie że nie chciałem jej odpowiedzieć co bym chciał na prezent a to przecież miałabyc niespodzianka więc czemu ja miałem sobie coś wybierać. To że pisałem do niej jak się uczyła itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinno być::::::
o matko! o takie bzdury zerwać? Przecież to nie są nawet wady :O No to ja ci powiem, że dziewczyna się odkochała i nic już nie zrobisz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinno być::::::
ale co on ma zmieniać? nie pisać do niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że byłeś co najmniej zaborczy czy natrętny... opisane przez Ciebie zachowania to nie są poważne powody, dla których ludzie się rozstają. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinno być::::::
Sławek chyba się załamał naszymi odpowiedziami, ale lepiej niech ją sobie odpuści, bo i tak nic z tego nie będzie skoro powody rozstania były takie niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ona nie jest dzieckiem bo ma 20lat. Starałem się spełniać jej marzenia no ale chyba to miało odwrotny efekt od zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłem ją by mi powiedziała prosto w oczy że mnie nie kocha to odmówiła. Kontaktu też nie chce ze mną stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zamężna
kiedyś zostawiłam chłopaka, którego kochałam, bo nie odpowiadało mi jego zachowanie, jego charakter. Teraz jestem żoną najwspanialszego mężczyzny na świecie, którego kocham oczywiście. Daj jej odejść. Jeśli zmieni zdanie to sama wróci. Jak nie chce z Tobą być, to jej nie zmusisz. Co nas nie zabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak dać odejść ale to jest zachowanie wbrew sobie. Ona zaproponowała mi byśmy zaczęli wszystko od nowa. Byśmy od nowa zaczęli poznawać siebie bogatsi o to co już wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zamężna
nie wierzę w przerwy w związkach. Prawdziwa miłość, taka, która przetrwa wszystko jest zawsze razem, nawet w tych złych chwilach. Według mnie szkoda życia na coś, co nie potrafi być ZAWSZE razem. Przeszliśmy z mężem, a raczej wcześniej narzeczonym czy chłopakiem wiele trudnych chwil. Nigdy nie podjęliśmy decyzji o rozstaniu, przerwie, czy czymś takim, choć było ciężko. Natomiast w poprzednich związkach - a to rozstania, a to powroty, a to przerwy. Z perspektywy wiem, że tamto było tylko marnotrawstwem czasu... Ale do tego trzeba dojrzeć. We dwoje. Ps. kiedy kogoś kochasz - puść go wolno, gdy wróci - jest Twój, jeśli nie - nigdy Twój nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypuszcze ją bo naprawdę ją kocham. Robię to wbrew sobie ale tak powinno być. Czy powinienem spróbować jeszcze raz zacząć od początku wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zamężna
czym bardziej ją będziesz ignorował (a najlepiej nie odzywał się w ogóle), tym większa szansa, że sama wróci. Jeśli będziesz za nią biegał, to zacznie się odpędzać jak od muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignoruj Ignoruj to sobie
szybko poszuka innego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak łatwo powiedzieć żeby odpuścić sobie. Tylko że mi cholernie na niej zależy i będę się starał o to by ją rozkochać na nowo. Tylko tu pytanie jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham misia gogo
i co odezwałeś się do niej albo ona do ciebie, czy ćwiczysz cierpliwość>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz tylko jedno wyjście
może ona ma już innego a ty głowisz się co zrobić by wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam Sławku? ? ?
sprawa się ruszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebcia961
oj z jednej strony każdy tak ma że nie cche powiedzieć co chce dostać ale ona powinna zrozumieć to że interesujesz się nei tylko nia ale jej sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebcia961
Aj nie martw się ja przez to samo przechodze też tydzień temu straciłem dziewczyne byłem z nia 5 miesiecy i teraz i dzisaj sie dowiaduje że ma kogoś ale nie robie jej wyrzutów życze jej szczęśćia bo che aby była szczęśliwa moze keidyś zrozumie że zrobilą bląd ale to w swoim czasie teraz chce zostać jej kolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebcia961
I chce napisać do niej piosenkę zęby poczuła ze źle zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×