Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana mama

L4 w ciąży a wypłata

Polecane posty

Gość zszokowana mama

Dziewczyny, czy któraś z Was wie jak jest z wypłatą w ciąży, kiedy się jest na L4? Bo własnie dostałam wypłatę i jestem zdruzgotana a podobno płacona jest 100% Mam umowę na czas nieokreślony, na ręke dostaje 3700 od ponad roku. Od stycznia przebywam na L4 ciążowym i dostałam przelew 1950zl, jak to możliwe????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie mam pojęcia, ja dostałam 100%, a jestem na zwolnieniu pierwszy miesiąc. Wiem, że niektóre premie się nie wliczają. jaką dokładnie masz płacę zasadniczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
podałam to bez premii, to co dostaje od roku do ręki mam 5,300brutto, netto: 3,700zl z groszami, a teraz przegieli bo przelew dostałam 1980zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
cały miesiąc na zwolnieniu? Bo zus może wpłacać np później niż pracodawca, może to tylko cześć wypłaty. Nie mam pojęcia. U mnie 2 tyg płacił pracodawca, 2 zus, ale wszystko dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret26
jo anna jak się czujesz, co z tym szpitalem, wszytko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
jak co miesiac w tutule od pracodawcy mam: wynagrodzenie za 01.2012 jestem na zwolnieniu lekarskim od 3 stycznia, było ono do 25 stycznia, drugie dostałam od 26 stycznia do 23 lutego jako kontynuacja. Nie znam się zupełnie na tym kto kiedy płci i ile, czy to zus, czy pracodawca, ale to mnie zbiło z nóg, połowa wypłaty!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jesli firma zatrudnia mniej niż20 osób, to pracodawca płaci tylko pierwszy miesiąc zwolnienia,później płaci zus. Gdy firma ma więcej niż 20 pracowników,cały czas płaci pracodawca, coś takiego. Co do szpitala, dali trochę kroplówek, leków przeciwwymiotnych, 4 dni poleżałam i do domu. Teraz też trochę wymiotuję, ale max 2-3 razy dziennie. Jeszcze gdybym miała apetyt.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
wyrównanie, ale czy coś otrzymam jeszcze za styczeń?? Mam być stratna pół wypłaty? Wystraszyłam się, gdyby nie niedziela to już bym alarmowała moją firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudłata456
zus oblicza średną z trzech ostatnich miesięcy i z tego wychodzi ile ma płacić przez całe L4 i macierzyńskie.. pierwsze 30dni płaci pracodawca a nastepne miesiące juz ZUS .. może miałaś słabsze miesiące z wypłatą?? albo wypłacą ci jeszcze- najlepiej iść i się zapytać albo zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
moja filma liczy zdecydowanie więcej osób niż 20, a nawet 50....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
nie miałam słabszych miesięcy, pisałam wyżej ze zawsze od roku mam stałą wypłate 3700netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
dzięki za odzew jednak zadzwonie jutro do firmy, bo taka kwota mi się nie podoba :( tyle wynosi nasz kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjha
dostalas za czas od 3 do 25te 1900 za kolejne zwolnienie od 26 do 23 lutego dostaniesz calosc ja jestem na l4 od wrzesnia i od poczatku dostaje z zusu kase ale nie dostaje 100% tylko 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
jak to 80%? przecież zwolnienie w ciązy jest płatne 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjha
no wlasnie doszlam do tego ze cos mi nie pasi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogła dostać za dni
od 3-25 stycznia bo przy zarobkach 3700 to wychodzi ok 120 zł za dzień czyli powinno być co najmniej 2600 za te 22 dni pierwszego zwolnienia... i za l4 w ciązy dostaje sie 100 wynagrodzenia, chyba że lekarz nie zaznaczył na zwolnieniu że jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
w pkt 12. mam 2 a w 13. mam B (łącznie 22 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także nie dostawałam 100 %, a to dlatego że przed pójściem na L4 nie pracowałam ciągiem trzech miesięcy, tylko byłam na kilku małych zwolnieniach na dziecko (miało ospą, jakieś przeziębienie) w związku z tym dostawałam mniejsze pensje. Gdy kadrowa liczyła pensję kiedy byłam już na L4 brała pensje pomniejszone o wcześniejsze zwolnienia. Może jest też tak u Ciebie, może też byłaś na zwolnieniach przed L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
U mnie tak nie było, pracowałam jednym ciągiem bez urlopów i L4 przez okres 1 roku. Każda wypłata była stała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogła dostać za dni
no cos tu nie pasuje bo jakby nie liczyć to te 1950 jest za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mogę wiedziec bo naprawdę
nie rozumiem, czy nie mozesz zadzwonic do dzialu kadr swojej firmy i zapytac co i jak z twoją wyplata? czy to naprawde takie trudne? Jakie ty masz stanowisko dziewczyno, ze zarabiasz takie duze pieniadze, a inteligentna nie jesteś za grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
Jak wiesz jest dzisiaj niedziela i nie mam jak zadzwonic do kadr! Po drugie interesuje mnie temat mojej wypłaty i skoro jest takie cos na świecie jak forum to kożystam, a nóż znajdzie się osoba, która zna się na płacach. Mam inne wykształcenie i zajmuje się czymś innym niz praca w HR. Nie widze w tym nic dziwnego, jak co poniektórzy "problemowcy" A dla Twojej informacji pisałam już wyżej, ze jutro z pewnoscia zadzwonie do firmy, by się dowiedzieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble bleee,,,,,,,,,,,,,,,,,
zszokowana mama lepiej skoRZystaj ze słownika ort!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
tak to jest jak brak argumentów to atak przypada na wszytsko inne, temat nie dotyczy gramatyki ani ortografii :P Źle sie powodzi, ulżyj sobie bidulko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak można napisać kożysta przez "ż" to woła o pomstę do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mogę wiedziec bo naprawdę
nie mozesz poczekac do jutra i się dowiedziec w firmie? Co ty myslisz, ze tu wrozki siedzą i wroza z fusow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
no z tego co teraz sie przekonałam...siedzą tu same idiotki, które lubią utrudniac innym życie,bez wyobraźni, mają wszystko w dupie, zreszta to świadczy tylko o tym jak ich życie wygląda.. skoro wam nigdy nikt nie pomógł, to po co komuś ułatwiać. Skoro nie macie nic wspólnego z zadanym tematem to po co się wypowiadacie Współczuje, jesteście żałosne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
dla twojej info.. poczekam do jutra takie rzeczy kadrowe wiedzą, nie wróżą z fusuf - no ale ty z czasów epoki kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×