Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrazonaaa...onaaa

czy byscie obrazili sie na dziadkow jezeli wyrolowaliby waszych rodzicow?

Polecane posty

Gość obrazonaaa...onaaa

otoz moi rodzice POZYCZYLI dziadkowi i babci dosc duza sume pieniedzy na pewien biznes. biznes wiedzie sie dobrze i moi rodzice chcieli kase z powrotem zeby otowrzyc wlasny biznes,ale dziadkowie powiedzieli NIE , niby ze nie maja kasy itd. a dobrze wiemy ze maja dosc spora sume na koncie (na 100% potweirdzone to jest ze maja), moi rodzice popadli w pewne problemy finansowe do tego stopnia az wyemigrowali za granice. no i teraz ja jestem tak posordku tego wsyztkiego. szczezre mowiac z dziadkami nie jestem jakos zzyta. jak bylam mala to jezdzilam do nich na ;'wakacje;; ale z czasem zauwazylam jaka babka jest wredna a dziadek chamski i jakos nie daze ich jakims glebokim uczuciem. moi rodzice do dziadkow teraz w ogole sie nie odzywaja, co chyba jest zorzumiale. ale czy ja powinnam byc na dziadkow tez obraozna? powinnam sie do nich nie odzywac bo wyrolowali moich rodzicow i zmiast pomoc to odwrocili sie do nich dupa? bo szczerze mowiac to jestem na nich wkurwiona i nie wyobrazam sobie jak mozna tak potraktowac wlasne dzieci. wiem ,ze dziakdowie jakby tylk ochcieli mogli pomoc ale tego nie zrobili,. mysle,ze po prostu kasa tak im strzelial do glowy ze NIC wiecej sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :) Ty powinnaś sie odzywać i w miarę mozliwosci, małymi kroczkami starać sie doprowadzić do oddania kasy a dopiero potem sie obrazić i to na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
Jeszcze parę lat i dziadkowie sami do Was przyjdą, ponieważ będą chcieli pomocy na starość od dzieci i wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo szczerze mowiac to jestem na nich wk**wiona " i co pujdziesz do nich na kawke, będziesz się uśmiechać i jeść ciasteczka bo tobie osobiście nic nie zrobili. a tak na przyszłość moja mam powtarza "chcesz mieć wroga porzycz pieniądze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrazonaaa...onaaa
no lwasnie o to mi chodzi- ze mi ''osobiscie '' nic nie zrobili tylko moim rodzicom, wiec czy powinnam byc na nich obrazona. pytam tylko o opinie tutaj ,.bo wiadomo, co czuje to czuje ,ale zastanwiam sie jak inni by postapili w mojej sytaucji. nie wyobraz\am sobie siedziec u ''babci'' i jesc ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli było wyraźnie powiedziane że POŻYCZAJĄ pieniądze i że będą je kiedyś musieli oddać to oczywiście że masz prawo sie obrazić, nawet gdyby ich nie oddawali obcym ludziom bo są oszustami i szacunek im sienie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllllla millllla
Dziadkowie olewają i Twoich rodziców i Ciebie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony pieniądze na koncie nie oznaczają jeszcze ze sieje ma. Może to "firmowe" pieniądze za które trzeba kupić środki produkcji, opłacić pracowników, składki itd. W kazdym razie skoro firma przynosi dochód dziadkowie powinni przynajmniej po trochu spłacać pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrazonaaa...onaaa
czekam na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka do wlosow2
ja bym sie obrazila. nie chcialabym takich dziadkow. zreszta skoro wlasnym dzieciom nie pomogli to pewnie i tobie tez nigdy nie pomoga. a skoro piszesz ze nie masz z nimi jakies szczegolnej wiezie to nie ma sensu. smutne ze takie cos sie dzieje,ale nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×