Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziecko połknęło kulkę

5 latek połknął metalową kulkę z piłkarzyków, pomocy!!!!!!

Polecane posty

Gość dziecko połknęło kulkę

mam skierowanie do chirurgii i jadę za pół godziny (czekam na męża), dziecko twierdzi, że nic go nie boli, połknęło 2 godziny temu, kulka ma ok. 1cm, metalowa czy stalowa taka z piłkarzyków, pani w szpitalu bardzo zdenerwowana, że przyjechałam powiedziała, że mam jechać na chirurgię bo może trzeba operować!!!! mam stresa bo myslałam,że będzie musiało wyjść z kupka po prostu. jak wy uważacie, miał ktoś podobnie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awarars
najpierw mu dupe spierz ze tak duze dziecko wsadza do geby takie rzeczy jak niemowlak, a nastepnie jedz z nim an przeswietlenie jesli do wieczora tegpo nie wydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
wez taxi i jedz a nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad połknął gwoździa i właśnie musiał w szpitalu czekać az wydali tego gwoździa, a jak nie to operacja, na szczęście obyło sie bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejasieja
ja bym pomyslala tak samo jak ty, ze wyjdzie z kupka. no ale lekarze wiedza lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przeszukałaś dokładnie mieszkanie? Może dziecko zmyśliło albo tylko mu sie wydaje że połknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejasieja
do lisa ... jak mozna wydalic gwozdzia ? przeciez podraznilby mu jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcccvcxcx
no chyba zartujesz!! 5 LATEK??nosz kurvaa te dzieci z roku na rok są coraz bardziej uwstecznione, moja 2,5 latk wie doskonale ze nie moze wsadzac niczego do buzi i juz tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
przestań panikować dzieciak kulke schował i robi z cie w chuuja a ty się dajesz nabierać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana pisałąm o tym
jakiś czas temu. Moje niemowle prawdopodobnie polknęlo klocek lego. Byliśmy w szpitalu. Zrobili RTG i osluchali dziecko ale klocek nie dostal się do pluc. Kazali obserwować czy nie wyjdzie z kupą. Minęly 4 dni nic nie wyszlo. Znaczy ze nie polknęlo. Nie wiem jak w przypadku metalu bo on reaguje z kwasami żolądkowymi (koroduje) Mogą was zostawić na obserwacji. Operacja chyba nie, ale pewnie beda podawac kleiste papki i ogladac jak się przesuwa w przewodzie pokarmowym. Spakój synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada z biedronki
spokojnie,wysra za 2 dni,jesli nie miala w środku żadnych płynów to ok.wydali.na rtg wyjdzie,w którym jest miejscu.nie ma ostrych krawedzi więc spoko.pracuję w szpitalu.ostatnio mielismy dziecko,które połknęło 3 śrubki i czekalismy az wydali.nie bedzie operacji.idż do szpitala na rtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaananna
kolezanki dziecko polknelo zlotowke. skonczylo sie na przeswietleniu a 2 dni pozniej zrobil w kupie, ale jakby nie zrobil mieli mu to operacyjnie wyciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no trochę to dziwne 5 latek?? ale cóż i tak czasami jest podejrzewam ze jednak w szpitalu będą czekać aż wydali bo tak od razu operacja?? gorzej by było gdyby to były magnesy i w większej ilości np. 2 lub3 , wtedy to na pewno operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm2828
zeby taki duży dziciar do pyska kulkę wkładał :O:O..jak niemowlak :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko połknęło kulkę
on wie, że nie ma połykać, kulkę odbił od dywanu i wpadła do buzi, nie musicie go obrażać i wypisywac takich rzeczy, to chyba wy jesteście uwstecznieni skoro piszecie tak o małym dziecku, wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-099ii
dziecko w wieku 5 lat? to chyba jakies prowo albo nie wiem co.Zgadzam sie z faktem ze dzieci są coraz bardziej glupsze, jak tak duze dziecko moze cos wpychac do pyska? nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana pisałąm o tym
spakuj oczywiscie miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-099ii
hahaaa , taa jasne :D kulka odbita od dywana wpadla mu wprost do krtani, no kurnaa z kogo debila robisz? to ze ci dzieciak taką bajeczke sprzedal a ty to łyknelas no to nie mierz ludzi swoją miarą,:o to jest niewykonalne co ty piszesz.Dzieciak ci łga w oczy a ty tutaj nam jeszce bajeczki sprzedajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana pisałąm o tym
A mamusie chyba nie mają 5 letnich dzieci. Sama nmam 5 latka i wiem jak sie zachowuje. Siedzi, ogląda tv i pakuje do buzi to co ma w ręce. Taka kulka jest śliska to przez przypadek moze polknąć. Jak wlozy do buzi to może wpaść po prostu. 5 latek to dziecko drogie mamusie niemowlaków! Same sie o tym przekonacie w przyszłości więc się nie burzcie jak niebo na wiosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samluks
matce za pilnowanie co sie dzieje na KAFE 10 batów po gołej dupie ,aż pujdzie krew, a dziecku grzecznie wytłumaczyć że ma nieodpowiedzialną matke i że musi sam uwarzać i nie brać w usta żadnych brudnych niebezpiecznych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat to nie male dziecko
eeeee???!! autorko 5 latek to NIE male dziecko, bez przesady, nie degraduj go do wieku niemowlecego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko połknęło kulkę
bez komentarza, nie powiedziałam, że do krtani, nie wiem gdzie to poszło, nie jestem lekarzem w przeciwieństwie do ciebie najwyraźniej, dokładnie, jestem bardzo ciekawa czy wy macie dzieci a jeśli tak to pewnie jesteście albo w ciąży albo dziecko ma miesiąc i rozumy pozjadaliście od 5 latka wymagacie super dojrzałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm2828
metalowa piłeczka odbiła się od dywanu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcccvcxcx
"kochana pisałąm o tym " ogarnij sie kobieto, Mam prawie 3 letnią corkę jak i blizniaczki 11 letnie i wiem co 5 letnie dziecko powinno umiec czy rozumiec, i nie pieprz mi bzdur ze to normalne ze w jego wieku dziecko pcha wszystko do buzi bo widze po swoich dzieciach jak i w rodzinie ze tego nie robią w tym wieku, a jak tak bylo to po łapach dostaly i skonczyla sie glupia zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana pisałąm o tym
Myślę że 5 latki to wlasnie najbardziej ciekawskie stworzenia świata. Moja sobie ostatnio pięknie wystrzygła włosy nożyczkami do paznokci. Miala piękne dlugie wlosy a teraz ma wystrzepionego pazia. Malo tego nie pozwolila mi iśc do fryzjera tego poprawić bo twierdzi ze to dzieło. Takie dzieci to burza pomysłów. Niemowlaki są pod tym względem dużo bardziej przewidywalne bo mają ograniczenia ruchowe. przedszkolaki ogranicza tylko wyobraźnia no i rodzice wiec jak rodzice znikną z pola widzenia to myszy harcują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcccvcxcx
autorko pomysl co ty piszesz, jak metalowa kulka mogla odbic sie od podlogi i samoistnie wpasc twojemu dziecku do buzi tak aby ją połknął, czyz ty nie masz rozumu? a jak masz to zacznij go uzyac bo dzieciak tobie bredni naopowiadal a ty o dzio w to uwierzylaś.I wierz mi, piecio letnie dziecko jest juz na tyle duzym dzieckiem ze MUSI WIEDZIEĆ ize NIE WOLNO wsadzac zadnych przedmiotow do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belladonnaaa
nie odpowiedzialna matka ,zajeta komputerem ,NK,kafe,itp.strony ,a dziecko dla niej to tylko wymówka ,i cieżaar, już by pobiegla do koleżanki na piwko,a tak musi być w szpitalu i tu też bez kafe nie jest w stanie żyć -odebrać prawa rodzicielskie takiej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana pisałąm o tym
To co powinno rozumieć to jedno a co rozumie to drugie. Kazdemuu się zdarza zrobić jakąś głupotę. Doroslym się zdarza a co dopiero dziecku. Ja swoich nie leje po łapach. Nie widze powodu. Staram się tłumaczyć co wolno a czego nie i zazwyczaj trafia, a ze czasem zapominają to inna sprawa. To tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×