Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enedue

Kiedy pierwsze mieszkanie?

Polecane posty

Gość enedue

Drogie Panie, Zbliżam się do 30stki i przez ostatnich parę lat wynajmowałam mieszkania w różnych miejscach. Chciałam się Was zapytać, kiedy, w jakim wieku kupiłyście sobie pierwsze mieszkanie, kiedy, że tak powiem stanęłyście na własne nogi i byłyście w stanie się utrzymać, opłacić mieszkanie plus oczywiście jakiś kredyt? CHciałabym już mieszkać na swoim, ale boję się, że sobie nie poradzę? Jestem z Krakowa, i co prawda dużo się tutaj buduje nowych osiedli, to z cenami jest różnie, może moglibyście polecić mi jakieś miejsce, gdzie warto zainwestować pieniądze? gdzie będzie i fajnie i nie tak strasznie drogo. pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue
Chce iść na swoje żeby wreszcie móc do woli się ruchac z kim popadnie... poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki........
Niewiem czy to realne. Ja tez jestem z krakowa, tez 30stka:)) niestety bez mieszkania i bez wizji na niego. Watpie żeby przy obecnych zarobkach i cenach mieszkan bylo mnie stac na kupno własnego M. Dla mnie to nie realne, bez kredytu czy spadku czy jakies pomocy, młody człowiek nie jest w stanie sam zarobic na mieszkanie. Koszmar, ale wynajmowac całe zycie i płacic obcemu w kieszen tez sie nie kalkuluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę cię martwić, ale jeżeli nie masz naprawdę dobrze płatnej pracy to bez spadku (gotówkowego lub w formie mieszkania) nie masz szans na wlasne M, nawet z kredytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×