Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolopka

nie mam fb i w zwiazku z tym

Polecane posty

Gość kolopka

kazdy moj znajomy ma fb, ja nie mam, kiedys mialam, ale generalnie nie odpowiadal mi i jak zaczal byc popularny usunelam konto, nk tez juz jakis czas nie mam i zastanawiam sie, czy w dzisiejszych czasach mozna normalne zyc bez portali spolecznosciowych?czy nie bedzie sie wyeliminowanym z grupy? ludzie sie komunikuja, utrwalaja znajomosci, czy nawet znajduja swoje polowki. boje sie, ze jak pojde do pracy, to tam kazdy bedzie ze soba blizej, bo cos ich laczy z fb, cos wiecej o sobie wiedza, jakies wspolne tematy itp moze to jest obowiazek w dzisiejszych czasach-nie pisze tego z sarkazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzmy tak , ze
zglupialas tak jak i inni ? Chcesz dawac o sobie tam info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderniespodzianka-a
ja mam ale nie korzystam, za to mam mnóstwo znajomych w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Ja też nie mam, nie miałam i nie zamierzam mieć i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
no wlasnie nie mam potrzeby informowania gdzie bylam na wakacjach, zkim i jaka to ja szczelsiwa nie jestem, bo nie oszukujmy sie, u wiekszosci tak to wyglada. widze, ze z kim mam kontakt utrzymywac z tm utrzymuje, wiec niby nic nie trace, ale widze, ze jestem do tylu z niektorymi newsami, bo cos sie dzialo na fb itp i zatsanawiam sie, czy sa ludzie, wsrod waszych znajomych lub moze wy, ktorzy nie maja konta, bo u mnie kazdy ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
mozna usunac:D kto Ci takich glupot naopowiadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
jezeli uwazasz, ze ci niepotrzebny nie zakladaj mi usprawnia zycie - praktycznie 50% maili idzie przez fb i czasem kilkam sobie ze znajomymi ktorzy mieszkaja daleko ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
ale z drugiej strony moze to na sile stawianie sie inym?moze fb nie jest taki zly, przeciez mozna go normalnie uzywac. widze, ze ludzie do mnie podchodza w ten sposob, ze robie to na sile, ze nie mam konta i, ze to pewna moja gra. nie gram, ale moze nie ma co na sile sie stawiac?bo jest moda na bycie afejsbukowcem, do ktorej grupy tez nie naleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stanach zjednoczonych liczba kont systematycznie spada moda juz przemija u nas zawsze jest to samo tylko z opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
poszukaj na necie, ja kiedys znalazlam taka strone z linkiem do fb, gdzie juz bezposrednio sie usuwalo konto, ale jest kilka sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Ja się nie muszę stawać na siłę inna, ja z natury jestem inna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
nie stawanie a stawianie sie innym, czyli chodzenie pod prad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ani fb ani nk i nie narzekam. Te portale to wirtualne życie, które nijak się ma do prawdziwego. To tylko statystyka pustych znajomości i często szpaneskich zdjęć oraz gierki. PS: poza tym, wkurza jak ludzie w środku imprezy robią przerwę bo muszą sobie spr durną farmę na nk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
to zalezy jak kto podchodzi do fb jezeli podchodzisz do niego jak narzedzie do lansowania po jakims czasie czujesz sie tym zmeczony i zniesmaczony samym soba ci zazwyczja usuwaja po czasie niektorzy traktuja fb po prostu uzytkowo jako narzedzie do usprawniania komunikacji i peilegnacji wiezi z bliskimi znajomymi, ktorzy nie zawsze miaszkaja blisko ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
a zaraz wam cos wkleje fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze nie mam. Kiedys mialam nk, ale zrezygnowalam juz jakis czas temu. Nie musze pokazywac jaka to jestem "inna":D Po prostu niepotrzebny mi fb. Kontaktowac z ludzmi umiem sie i bez niego:P a jak ktos chce sie ze mna skontaktowac to ma moj numer telefonu, maila, nie widze absolutnie zadnego powodu dla ktorego fb mialby ulatwiac zycie- przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
tak, czyli chcesz powiedziec, ze skoro usunelam, to jestem byla lansiarka, aTy super uzytkownikiem fb i wszyscy, ktorzy tam jeszcza sa oczywiscie uzywaja go tylko do komunikacji z zagranicznymi znajomymi, prosze Cie. nie chce, by byla to kolejna dyskusja polegajaca na przekrzykiwaniu sie i zwymyslaniu uzytkownikow przez ynteligentnych nieposiadaczy kont, wiec Ty nie rob tego samego tylko w druga strone, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
mieszkam za granica, studiuje, mam znajomych teraz juz rozsianych w 3 panstwach Dzieki fb mam szanse widziec co u nich nowego, ich nowe zdjecia, ktore normalnie nie zawsze sie przesyla w mailu, a na fb po prostu wrzucasz i automatycznie np. 15 twoich znajomych widzi je od razu poza tym moge robic cos innego na komp., ale jak widze, ze sa online i ma ochote moge sobie poklikac (jak miedzyn. gg ;) ze wspo-lstudentami przesylami sobie linki, notatki itd. no i komentowanie linkow to fajna zabawa, niektorzy sa bardzo dowcipni, pielegnuje sie w ten sposob znajomosci to mile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
ok, fajnie, rozumiem Twoj pkt widzenia, ale mnie to nadal nie przekonuje, moze dlatego, ze nie mam miedzynarodowych znajomosci, moze gdybym miala...? fakt, wtedy jest to moze bardziej potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
nie mowie, ze wszyscy ktorzy likwiduja fb sa zmeczeni lansiarstwem ale spora grupa tak - po co wiec w ogole sie zdecydowali zalozyc? czesc po prostu stwierdza, ze do niczego im sie nie przydaje, czesc sie boi publicznie obnazac, jeszcze inni nie lubia sie porownywac z innymi, bo moze na ich tle blad wypadaja? powodow jest wiele ale USA jest krajem indywidualistycznym, kazdy tam sie promuje, jest duzo narcyzmu,podejrzewam ze sporo ludzi do tego uzywalo fb i sie tym zmeczylo i pozamykali konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie neguje tego, ze ktos korzysta z fb- po to zostal stworzony:P ale mam rowniez znajomych w roznych krajach i rozmawiam z nimi przewaznie przez skypa, czasem gg. Mnie nie kreca cudze zdjecia z tego jak np. wygladal ktos przy basenie w Egipcie badz jaka mine danego dnia zrobilo kilkudniowe dziecko:P Nie mam tez ochoty pokazywac poprzez zdjecia co u mnie nowego, moge to opowiedziec, opisac. Wiadomo, ze jesli chodzi o wazniejsze wydarzenia typu slub, narodziny zdjecia czy tez naprawde jakies smieszne fotki to jasne, ze mozna pokazac znajomym. Ja mam od tego maila, ale jesli ktos woli upubliczniac swoj wizerunek to jego sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylucyferianin
Facebook to narzędzie nowego porządku świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spac
*blado wypadaja mnie tylko smieszy ta nagonka na fb, ok jest duzo lansiarstwa, ale dla wielu ludzi to fajne i uzyteczne narzedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolopka
ide spac- wiekszoscsie lansuje na fb Ty tez zapewne, to calkiem normalne, kazdu kocha siebie:D. dla Ciebie jednak wciaz wszyscy co pousuwali konta to zmeczeni lansowicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×