Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannnna migotka

Wdałam się w romans z ojcem mojego byłego faceta. Beznadziejna sytuacja

Polecane posty

Gość pannnna migotka

Wiem, brzmi to jak fabuła do Trudnych spraw, jednak to moje zycie... Z facetem rozstaliśmy się dawno, potem miałam innych facetów a on dziewczynę. Z ojcem mojego byłego to był istny przypadek. Mieszkam w niewielkiej miejscowości (choć wyjechałam na studia do większej mieściny). Zjechałam do swojej poczciwej mieściny, nudziłam się i poszłam przejść się. Włóczyłam się długo bez celu. Spotkałam jego ojca, jak wyszedł z psem ( z daleka nawet myślałam, że to były, są podobni nieco). Mimo, że nigdy z nim za wiele nie gadałam, a w zasadzie w ogóle, pierwszy zaczął rozmowę o ich psie, a potem narzekania, że Karolek (były) nie może zdać sesji i mimo 26 lat na karku dalej studiuje. Rozmowa czysto grzecznościowa, choć widziałam jak mnie taksował wzrokiem. Udałam, że się spieszę bo czułam się jakoś głupio. Minęło parę dni, facet dzwoni do mnie. Zatkało mnie, powiedział, że numer od K. z komórki wziął, znając tylko moje imię (fakt, nie takie popularne). Rozmowa nie kleiła się, ja zmieszana, znowu rozmowa o jego synku. Zaproponował spotkanie (akurat na drugi dzień miałam zjeżdżać do domu). Ok, myślę, zobaczę jak to się potoczy. Wyszłam na obrzeża miasta, przyjechał ich samochodem. Wsiadłam, a on do mnie - K. miał kiedyś gust. I tak się zaczęło... czasem spotykaliśmy się niezobowiązująco. Ostatnio nakrył nas Karol, jak siedziałam z nim w samochodzie. Zdziwiłam się bo nie było wielkiej afery, nazwał mnie dziwką a staremu splunął pod nogi. Zabrał się i poszedł. Odebrałam od niego wiadomość na gg - Jesteś z siebie dumna szmatko? Ile ci mój ojciec płaci? nie zareagowałam... Ludzie...boję się teraz, że to się rozniesie, z jego ojcem nie mam na razie kontaktu, przestraszył się wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
Wiem, że ta znajomość była błędem, ale każdy popełnia błędy. Do pełnego sexu nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
z drugiej strony mój były to raczej taki zamknięty w sobie introwertyk, raczej ze swoją matką nie pogada, ale aż czuję jego nienawiść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
co się dzieje w ich rodzinie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
iść jak coś w zaparte, że do niczego nie doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holdhand
Takich rzeczy sie nie robi, az tak zdesperowana byłas czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czego się nie robi? jeśli lubisz seks to żałujesz że nie poszłaś na całość u niego kryzys wieku średniego u Ciebie nuda same korzyści :classic_cool: a kto nie lubi gdy krew szybciej krąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
jaki K. ma opis - Kurwa kurwą zostanie a stary chuj chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba - myj cipę i idź
spać a nie piszesz prowokacje po nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
lubię flirty, czasem to mnie gubi. I żeby nie było - jego ojciec to nie jakiś podrywacz, spokojny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
wpisu z 0:8 nie rozumiem, można jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
mam nadzieję, że rano więcej osób zabierze głos. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denne i nudne prowo
żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainymood
A korci cię żeby ciągnąć to dalej? Bo jak nie to zapomnij o sprawie i nie przejmuj się, że ktoś się dowie. Żyj dalej, rób co masz do roboty, a ludzie chwilę pogadają i zapomną, a nawet jak sobie przypomną, to będą się jeszcze zastanawiać czy ta stara plotka była prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
nie, raczej skupiam się na tym, żeby wyciszyć tą sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
ludzie żyjecie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też znałam....................
Taką jedną dziewczynę. Chodziła z pewnym chłopakiem i w trakcie tego zaczęła świrować z jego ojcem. Po czasie wszystko sie wydało. Ten facet odszedł od rodziny. Wynajęli mieszkanie w innej miejscowości i są ze sobą już kilka lat. On ok 50tki ona 24 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
Ja go nie kocham, to był tylko romans, nawet nie pełny bo do stosunku prawdziwego nie doszło. Wiem tylko, że lepiej całuje nż K;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabe prowo
bardzo chujowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
sam jesteś prowo. Nie jestem jak zwierzę. Pare lat temu kochałam K,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
i ty loser jako prawik gówno wiesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że nic nie zrobisz? Trafisz na języki i tyle. Będziesz zaprzeczać nic to nie da, będziesz wyła balsam na dusze dla nieżyczliwych!!! Usprawiedliwiała się będziesz odbiorą jako pewnik czegoś co się nie zdarzyło tak czy owak no wiesz? Chyba zmykaj na studia i tyle. Liczyć na zrozumienie? Daj spokój!!!Zeszmacą zgnoją bo? No bo to takie większości ludzi nasze, Polskie!!! Nie patrzymy jacy my jesteśmy a widzimy czyjeś błędy i kochamy je uwypuklać. Aż ten ktoś padnie na glebę, na kolana aż zostanie zgnojony wtedy jest cacy. Trumf do kwadratu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
Na razie siedzę tu gdzie studiuję. Wygląda na to, że nikt nie wie bo już matka zadzwoniłaby z aferą. Masz rację - ludzie widzą tylko błędy innych, siebie za to wybielają jak się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty? Wy dowiecie się ostatnie!!! Dlaczego? Bo to musi obrosnąć w dodatkową historię. Wtedy bardziej boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannnna migotka
Fakt, ludzie zawsze lubią sobie dopowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wrzuć sobie na luzik i ciesz się dopóki możesz spokojem. Nerwy sobie szarpać, na zapas? No daj spokój!!!Na to zawsze będziesz miała czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×