Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Rainbow_

Torty weselne, cukiernie w Bielsku-Białej i okolicach :)

Polecane posty

Gość _Rainbow_

Znacie jakieś dobre cukiernie :) chodzi mi o tort weselny ale też o ciasta i ciasteczka dla gości :) Ja słyszałam o cukierniach jedyna i Bakuś że są dobre, ale jeszcze nie próbowałam ich wyrobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernia JEDYNA....
czesc - ja mialam ciasta, ciasteczka i tort z tej wlasnie cukierni - zamowilismy tam 3 rodzaje ciasta-sernik z brzoskwinia, pychotka i jeszcze jedno - niestety nie pamietam jakie. poza tym mieszanke deserowa i musze powiedziec ze te produkty polecam. jednak w ogole nie bylismy zadowoleni z tortu - wygladal bardzo ladnie - tak jak chcielismy ale smak beznadziejny!!! po prostu jakas nieokreslona masa, ktora miala miec smak RAFAELLO - niestety niedobry .tego nie polecam. p.s. plusem jest to, ze maja dowoz produktow pod wsa\kazany adres i my nie musielismy sie w ogole przejmowac tym czy ciasta dotra. zostawiismy pieniadze w restauracji, i pozniez dostalismy tylko rozliczenia. pozdrawiam i powodzenia w przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Dziękuję za przydatną opinie :) a ile mniej więcej Was wyniósł cały ten zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernia JEDYNA....
mielismy male wesele - na 40 osob - i o ile dobrze pamietam bylo to okolo 400 zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do cukierni endorfinka.pl w Bielsku, robimy piękne i smaczne torty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam torty od pani Marty z cukierni Maciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na www.oprawa.gdziewesele.pl/Cukiernie/ tam jest bardzo dużo cukierni z Bielska - Białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Ja na swoje zamawiałam w Piekarni Rąba i każdemu bardzo smakowało, także polecam. Do tego pięknie wyglądały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piekarni rąba naprawdę pieką pysznie. Miałam dość specyficzne zamówienie i raczej nietypowe, ale podołali w 100%. Tort wizualnie piękny, szkoda, że nie mogę dodać zdjęcia. I do tego oczywiście pyszny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

W Bielsku- Białej tylko piekarnia Rąby. Zawsze świeże pieczywo, ciasta i torty naprawdę mają świetne. Zawsze jemy ze smakiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Tak jak większość tutaj, również polecam Piekarnie Rąby. Za każdym razem cieplutkie pieczywo, słodycze.. a torty wyśmienite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
Dnia 31.01.2012 o 14:04, Gość _Rainbow_ napisał:

Znacie jakieś dobre cukiernie 🙂 chodzi mi o tort weselny ale też o ciasta i ciasteczka dla gości 🙂 Ja słyszałam o cukierniach jedyna i Bakuś że są dobre, ale jeszcze nie próbowałam ich wyrobów 🙂

Ja zamawiam torty i ciasta zawsze w Piekarni Rąba i jestem zadowolona. Mają bardzo dobre pieczywo i cukiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenz

Rowniez zawsze korzystam z Rąby , ta piekarnia ma najlepsze torty w Bielsko- Białej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francaa

Od niedawna mieszkam w Bielsko- Białej i pieczywo kupuję tylko w Piekarni Rąba. Blisko domu, a do tego zawsze świeże, pyszne pieczywo . A najbardziej lubię od nich drożdżówki , mniam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julieta
Dnia 2.12.2019 o 09:01, Gość Francaa napisał:

Od niedawna mieszkam w Bielsko- Białej i pieczywo kupuję tylko w Piekarni Rąba. Blisko domu, a do tego zawsze świeże, pyszne pieczywo . A najbardziej lubię od nich drożdżówki , mniam 😄

no to fakt, Rąba to jedna z lepszych piekarni w Bielsko-Białej, ja to jestem z nimi od bardzo dawna i nie zamierzam ich zmieniac, zawsze smacznie i swiezo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×