Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga0099887

kiedy wasze dzieci przestaly spac w dzien?

Polecane posty

Gość aga0099887

jak w temacie- w jakim wieku wasze dzieci nie potrzebowały juz drzemki w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefqwefqwf
Jak moja przestanie to chyba się potnę bo nie wytrzymam. Na razie ma dwa lata i czasem muszę ją zachęcić ale się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprze 3 po 3 :D
moja ma 1,5 roq i coraz czesciej odpuszcza sobie spanie w dzien :( potem jest tak skamana, ze o 20 juz wypluskana spi, ale budzi sie o UWAGA 5:30 gotowa do zabawy:/ tego dni spi w dzien(13-14), zasypia kolo 21, wstaje o 8 i odpuszcza spanie...czyli spi co 2gi dzien max 1,5h , najczesciej 1h :/ masakra niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0099887
chyba czas pogodzic sie z tym, a nie usypiac na sile w dzien....a potem do 23.30 urzedowac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjscjaocjao
mój maluch ma 2,5 roku chodzi spać ok 13-14 i śpi gdzieś półtorej godziny, wieczorem zasypia po 22 a budzi się o 8 .Zdarza się że są dni kiedy nie śpi w dzień i wtedy zaśnie około 20 ale jest wtedy marudny już pod koniec. Wolę jak śpi w dzień przynajmniej mogę troche odetchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapyta
fajnie macie moja ma rok i spi albo 2 razy, albo raz, potrafi tylko 40 min na caly dzien, a i zdarza sie ze 1,5h ale tyle to coraz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faffafafafaf
Moja corcia miala 1,5 roczku jak przestala spac w dzien.Za zadne skarby nie moglam ja naklonic do snu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0099887
jeszcze obawiam się, że początki tego "niespania" w dzień będą koszmarne- wizja dziecka marudzącego od np. 17 godz, ojoj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata, dwa miesiące i ciut, ale w porze spania jest tak upierdliwy, że...wrrrrrr w kazdym razie kładę go teraz szybciej do snu, bo ciągle jednak potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0099887
dzis pierwszy dzien bez drzemki, godz. 17 i narazie ok, zadnego marudzenia, nie jest spiacy. zobaczymy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na całą czwórkę, teraz najmłodszy (4 i pół roku) nie śpi od listopada w dzień. Pozostała trójka spała jeszcze w pierwszej klasie po szkole ;P Córka, 9 lat do dziś lubi sobie podrzemać popołudniu :) Wieczorem chodzą spać przed 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0099887
ja sama jakbym mogla to drzemaabym po poludniu ;-) a mam lat 32:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak miał 2 lata i 2 miesiace z dnia na dzień zrezygnował z 2,5-3,5 godzinnej drzemki w ciągu dnia. za to wieczorem zwykle ok 19-19.30 śpi i wstaje o 7 (bo go budzę do przedszkola, sam spałby i do 8). choć jak spał w dzień też tak było :P tyle że jest o rok starszy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kategorycznie przestała w wieku 18 miesięcy, od 16 miesiąca zdarzało się, że nie spała co 2,3 dzień. Od małego naomiast spi na noc od 20.30 do około 9 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecale 2 tyg temu w wieku 2 lat i 7 miesiecy. I co z tego skoroi tak dalej w nocy nie spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna mamuśka
Moja spala prawie do 4 lat, tzn.nie codziennie ale ze 3 razy w tyg. I nawet jak chodziła spać o 16 i spała 2 godz. nie miała potem problemu ze spaniem i o 20 grzecznie chodziła spać czasami dłużej poleżała za nim usnęła ale jak ją tylko położyłam do łóżeczka to wychodziłam, była od maleńkosci uczona samej zasypiać i nie było z tym potem problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0099887
i tak- pierwszy dzien dziecko nie spalo, spodziewalam sie kolo 21.00 wolnego, a maly usnąl o 22.30. skąd ten maly wulkan energii ma tyle sily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxima777
moja córcia nie śpi w dzien od nowego roku :) ma 2,5 roku. Idzie spać o 20 a wstaje o 8 rano.Super.Wieczory dla mnie a i wyspać sie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0099887
proxima-pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w360
moj syn ma 2latka i czasem spi w dzien od 14 spi 3 godz nawet wieczorem idzie spac po 22 i spi do 10 ....a jak nie spi w dzien to idzie spac 20 albo21 i wstaje po 9 albo po10 :) Kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na momencik
Mój syn ma 3,5 roku, praktycznie codziennie śpi w ciągu dnia 1-2 godziny, w przedszkolu tak około 11, w weekendy tak około 12. Zasypia o 20:30-21. Nie wyobrażam sobie szaleństw do późnych godzin nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę stary temat, bo właśnie w tym tygodniu już trzeci dzień syn nie poszedł spać w dzień. Zawsze koło 13-14 miał drzemkę, spał 1,5-2 h. Syn ma 2 lata 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok i przestała spać w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka miala gdzies 19 miesiecy gdy przestala spac w dzien. Syn niedawno skonczyl 2 lata i jeszcze chodzi na krotka drzemke o 12stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 17 miesieczna corka wstaje 7:30-8, pozniej idzie spac 15 i spi 3 godz a pozniej króluje do 23:30 a druga wersja nie idzie spać wcale i od 17 jest walka żeby nie zasneła. Będzie chodzić obijać sie o wszystko ale nie da sie odlozyc do lozeczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn przestal lezakowac po 3 urodzinach.Jako 4 poszedl do przedszkola i bardzo chetnie tam drzemal.W domu tylko jak wczesnie wztal to zdrzemnie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę, że 4-5 latki mają drzemki w dzień to zazdroszczę, ale z drugiej strony mój do 2,5 roku spał w dzień, a widzę, że i po roku niektóre mamy już mogą tylko o tym pomarzyć:) A nie ukrywajmy, że bardzo ta drzemka była przydatna na np.wypicie ciepłej kawy, zrobienie obiadu, prasowanie czy nawet obejrzenie tv itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka miała dwa lata,a syn... ma obecnie 10 i po szkole zawsze śpi,około godziny. I zawsze spał,po przedszkolu tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×