Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adatoniewypada

gdzie w krakowie mogę iść do knajpy/restauracji sama posiedzieć, poczytać

Polecane posty

Gość adatoniewypada

książkę, może kogoś poznać, ale, że nikt nie patrzy się na mnie, że jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure homme 1
może święta krowa?:) W Kraku ogólnie jest masę knajp w klimacie, ale tak specjalistycznej nie znam. Może te dla artystów krakowskich(na rynku), gdzie czytają gazety, dyskutują itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatoniewypada
własnie o czymś takim myślę, ale też nie znam, nie jestem z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołebia 3- ale jak mi zajmiesz stolik obok okna w drugiej sali to uduszę na miescu :P Caffe Magia albo Mleczarnia na Kazimierzu też mogą być, tam sobie siadaj gdzie chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie sądzę, żeby w Krk ktokolwiek, gdziekolwiek dziwnie patrzył na samotną dziewczynę z książką... tu jest taki przewał turystów, że naprawdę nikt nie zwraca uwagi na drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..KL...Petard
Kazimierza nie polecam. Sami żydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krakusow i krakowianek..
tyle żydów co w krakowie to nie ma nawet w izrealu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMS..KL...Petard
to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatoniewypada
zaglądne kiedyś na tą golębią i postaram się nie zająć miejsca :D a jakies inne fajne miejsca? gdzie właśnie można poczytać, poznać kogoś idąc tam samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wydzial obok to wiem
na Brackiej w knajpie z cupcakies Sporo osób samych, z książką, laptopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1666666666666666666666666666
znam, ale nie powiem bo to moje miejsce ;) a zwlaszcza rano albo w weekend, coraz wiecej sie ludzi schodzi i nie bede sobie robic tlumu w mojej ukochanej knajpie wlasciwie dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1666666666666666666666666666
ale faktycznie pod wawelem sobie czegoś poczukaj, gołębia 3 czy tam jest knajpka czy jakaś restauracja gdzie też można tanio i dobrze zjeść coś mi się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wydzial obok to wiem
1666 to po co zabierasz glos franco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatoniewypada
Dokładnie, po co piszesz jak i tak nie podasz nazwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiaka
Ja lubię posiedzieć nad lampką wina w Winomanie - w ogóle wydaje mi się, że do takiego samotnego posiedzenia najlepsze są winiarnie, a tych nie mamy wiele... W pubie jest się postrzeganym jak osoba "wystawiona", w restauracji bardziej eleganckiej często głupio jeść samemmu, do tego idealna jest winiarnia. Winoman jest przytulny, a poza tym maja tam bardzo fajne przekąski i lunche, też coś w sam raz dla singla knajpowego ;) A, i jeszcze kawa świetna, jeśli ktoś nie chce się nad książką alkoholizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misek92
Może warto spróbować Apetyt Bistro i posiedzieć sobie przy dobrej pizzy? Samotnie bardzo fajna opcja. Zdecydowanie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Opłaca się wykupić sobie kartę z rabatami na cały rok za 48 zł. Mam coś takiego i płacę taniej za kino, za zakupy, za sushi na mieście itd. Karta jest do kupienia ze strony www.karta-na-plus.shoplo.com . Rabaty są spore, bo np. druga rzecz/drugi bilet/drugie danie...za 1 zł, to praktycznie wychodzą dwie rzeczy w cenie jednej, czyli 50 proc oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njgh

W Maxipizza byłeś? Bardzo dobre jedzenie, świetnie wypieczona pizza, smaczne makarony, mogę ich tylko polecać. Nieważne czy na miejscu czy z dowozem to jedzenie jest tak samo świeże i ciepłe. Nie ociągają się z dostawą, u nich zazwyczaj czeka się max 30 minut i trzymają się tego czasu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli chodzi o Krakowskie restauracje to bywam w mieście kilka razy w ciągu roku i właściwie odwiedzam różne miejsca pod kątem gastronomii, ale praktycznie zawsze Grande Grill w Rynku. Jak szukasz dobrego miejsca, by coś zjeść to polecam się tam wybrać, świetne miejsce, przede wszystkim doskonałe steki, jedne z lepszych jakie miałem okazję jeść. W sumie restauracja też z wieloletnim doświadczeniem, jeszcze chyba w minionym stuleciu zaczęła działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×