Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wybredna Panna Młoda :)

Poszukiwana sala weselna (Bielsko-Biała)

Polecane posty

Gość Wybredna Panna Młoda :)

Witam! Poszukuję sali weselnej. Ślub za 2 lata, ale już teraz poszukujemy odpowiedniego lokum. Sala w okolicach Bielska-Białej - bliżej Wilkowice, Bystra, Szczyrk. W BB również. Sala na min 120 osób. Zależy nam na weselu dwudniowym. Czy któraś z forumowiczek orientuje się istnieniu duzych sal w tym regionie z tańszym kateringiem :) Mamy jedną ofertę, 2 dni za 190 zł/os. Wszedzie spotykam sie z cena 150/os za 1 dzień. Jestesmy prawie zdecydowani ,ale jeszcze na wszelki wypadek chcemy miec coś jeszcze dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Ale to ma być restauracja czy raczej sala typu strażnica? Bo ja też szukałam na 2 dni sali ale w restauracjach to wygląda tak że cena za 2 dni jest prawie 2 razy większa niż za jeden. Dlatego właśnie rozważaliśmy strażnicę + catering, ale ostatecznie stanęło na restauracji i na 1 dniu :) A jeśli strażnica to wiem że w Wilkowicach jest duża i ponoć ładna, nie widziałam ale 2 koleżanki mają tam mieć wesele i są bardzo zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
http://www.amadores.pl/ ,zobacz tę ofertę jeszcze fajna jest Stara Cynkownia w Czechowicach Dziedzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
byłam w obydwu miejscach :) Amadores bardzo ładna sala a w zasadzie dwie. Co dla nas było mankamentem. W jednej się tańczy a w drugiej siedzi i według mnie nie ma takiej integracji między gośćmi, wiadomo że są też osoby starsze, które nie tańczą za dużo ale lubią popatrzeć na wygibasy innych :) Natomiast co do starej cynkowni ogólnie nie podobała nam się sala, jakaś taka ciemna strasznie. Poza tym kierowniczka przysłała nam menu i ceny, które w porównaniu do innych ofert były bardzo wysokie. Za dwudniowe wesele to już w ogóle :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Jednak muszę skorygować :) Ja byłam w starej cynkowni ale w Bielsku a nie w Czechowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, duża ta impreza. Może spróbuj spróbować z jakąś restauracją lub ogrodem? Myślę, że to całkiem ciekawy pomysł godny zrealizowania. Ja ze swoim mężem urządzaliśmy wesele w karczmie www.rogata.pl, fakt, że na mniejszą liczbę osób, ale teoretycznie mogłoby się zmieścić odrobinę więcej. Kwestia dogadania. Do ślubu jest jeszcze trochę czasu więc z pewnością zdążycie wszystko ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor44

W Bielsku to na pewno Wróblówka. Świetne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy. Miałem okazję być na weselu brata. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Jedzenie smaczne obsługa niezwykle miła.Dużo miejsca do zabawy. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×