Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limmmecia

sala weselna kraków i okolice

Polecane posty

Gość limmmecia

poszukuje sali weselnej na ok 200os krakow okolice, wieliczka i okolice, moze macie jakies ciekawe miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limmmecia
byłabym wdzieczna o jakies info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje przejrzeć wątek - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3297883&start=0 Oprócz tych wymienionych w wątku mogę podrzucić "Pałacyk Wielicki", ale nie wiem czy taka liczba osób się tam zmieści, a nawet to może być ciasno. Na taką liczbę zostaje chyba Dwór w Tomaszowicach, Krakowskie Przedmieście, sala Vangelis w Węgrzcach (ale tu są sprzeczne opinie, co do właściciela) i właśnie sala w Modlnicy "Margerita" - sala piękna, ale ceny też piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limmma
dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę ;) Jeszcze mi się jedna sala przypomniała - http://www.centrumreduta.pl/centrum.htm Przyszły szwagier był tam na studniówce u partnerki z 2 tygodnie temu - jedzenie bardzo dobre, sala piękna i ogólnie zadowolony był ;) Proponuje się jeszcze zorientować w sprawie sali w drodze na Wieliczkę, ja niestety nie pomogę, bo to nie moje okolice, ale wiem, że jest tam kilka lokali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala w krakowie
Bardzo ładna sala weselna na ok. 200 osób jest w hotelu "Artur" w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice Wieliczki
kuzynka robi wesele na 200 osób (albo i nieco więcej) w jakimś zdaje się hotelu w Tomaszkowicach, za Wieliczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limmma
dzieki Wam, jutro wyruszamw poszukiwania sali:) nieraz nie ma na internecie sal, z reszta lepiej jak ktos poleci, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim wyruszysz polecam zajrzeć na www.GdzieWesele.pl/Krakow/ znajdziesz tam wiele ofert. Obejrzysz zdjęcia, zapoznasz się z cennikiem i opiniami klientów. Lepiej najpiwerw coś upatrzyć zanim ruszy się w miasto na poszukiwania sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguunia88
Bardzo ładną i elegancką sale mają w Wolbromiu. Dom weselny nazywa się Castello. Mają tam bardzo przestronną sale, która pomieści nawet trzystu gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakusianin
Sprawdźcie sale weselną w hotelu europejskim, jak szukacie eleganckiego miejsca, to moim zdaniem będzie idealne. http://wesele-w-europejskim.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super klimatyczna i oddzielona od innych czesci hotelu jest sala w Hotelu Koral w Wieliczce. Bardzo dobre jedzenie (kuchnia polska i miedzynarodowa) i fajna obsluga :). Moja znajoma tam robila i wszystko bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz się poczuć jak księżniczka, to udaj się do best western premier w krakowie. Duża sala, w lecie masz też ogródek. Młoda para ma swój pokój, ale i można wynająć dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajn12
My stwierdziliśmy, że na ten dzień uciekniemy z Krakowa. Bo po co przepłacać w Krk, skoro można coś w niedalekich okolicach? Zdecydowaliśmy się na Hotel Koral właśnie pod Krk i powiem Wam, że nie zamieniłabym się juiż teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×