Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamba czarniejsza od czarnej

Mój pies będzie dziś miał zabieg -skad mam wziąć 800 zl????????

Polecane posty

Gość mamba czarniejsza od czarnej

Mój pies od dwóch dni wymiotował i z godziny na godzinę słabł.Poszłam wczoraj do weterynarza,dał mu zastrzyk i kazał dzis przyjśc.Dzis okazało sie ze ma ciało obce w jelitach i koniecznie trzeba zrobić zabieg,który kosztuje 700 zl plus 80 zl prześwietlenie.Na moje słowa ze nie mam takiej kwoty powiedzial-ale to jest zabieg ratujacy zycie!Kurwa,ja o tym wiem ale skad mam ot tak wytrzasnać 800 zl??!!Teraz piesek jest u niego i czeka na zabieg a ja myslę co bedzie z pieniędzmi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty321
Ja dziś wydałem prawie 900zł, z czego 778,01 na opłacenie egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze sie w pore opamietal
to go trzeba bylo uspic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież musisz ratowac pieska. nie masz żadnych pieniędzy na czarną godzinę? moze pożycz od kogoś i pózniej odpracujesz. albo pogadaj z weterynarzem, moze pozwoli ci płacic w ratach np 100zł kazdego miesiąca. przeciez on musi miec tą operacje bo inaczej koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
Wiem,ze musi miec tę oparację i to bez dwóch zdańa ale tak sie słożyło ze jestesmy od miesiaca w dołu finansowym.wyjdziemy z niego w marcu ale przez miesiac trzeba żyć a tu jeszcze ten nieoczekiwany wydatek... Uspić nie miałabym serca.Piesek to West i ma 14 miesiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
*złozyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimek80
Może Ci pożyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca_a_chcaca
nie masz zadnych oszczednosci? nie mozesz pozyczyc? dlaczego nie ubezpieczylas psa? ps. tez kiedys stwierdzili u mojego psa to samo i chcieli operowac (łąkowa, gdańsk). poszlam do innego weta i sie okazalo, ze zabieg byl zbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamoja moja
kutas a nei weterynarz moja kolezanka miala podobna sytuacje tez kasy nie miala, kwote zabiegu rozlozyl na raty a kroplowki (jeszcze zanim byla decyzja o zabiegu) darowal bo przeciez on chce uratowac zycie psu i woli stracic bo nie darowalby sobie gdyby nie podtrzymal psa przy zyciu.piesek dzis jest caly i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz konto w banku to może zapytaj czy mozesz skorzystać z debetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
A można ubezpieczyć psa?O tym nie wiedziałam... Oszczednosci nie mamy bo popsulo sie nam auto i wszystko poszlo na naprawe...Kurcze,nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to chciałam napisać, skosultuj się jeszcze z innym wetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimek80
Serio pytałem, czy Ci pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
Dziekuje ale nie pozyczam pieniedzy od obcych.Zreszta dziwne ze chcesz mi pozyczyc nie znajac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgfesargrea
..uśpić? ile pies ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimek80
Jak nie chcesz, to ok. Miałaś szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli pies stary to uspac a jak mlody to rob zabieg. Np pozyczke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimek80
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre... ubezpieczyc psa... ciekawe tylko, ze takie ubezpieczenie to obejmuje jedynie i wylacznie szkody wywolane przez psa, np pogryzienie innego psa, czlowieka tylko i wylacznie wtedy gdy jestes w stanie udowodnic, ze zrobilas wszystko by temu zapobiec. Np pies pogryzl wlamywacza, inne zwierze ktore wtargnelo na twoja posiadlosc. np nie obejmuje sytuacji kiedy np na spacerze pies zaatakuje obca osobe lub zwierze. ubezpieczenie nie obejmuje leczenia twojego psa. chyba, ze pies jest 'narzedziem pracy', np jest psem strozujacym, policyjnym, psem przewodzacym dla niepelnosprawbych. trzeba czytac te male literki w klauzulach ubezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba czarniejsza od czarnej
Anonimek dajmy na to ze chcę skorzystać z Twojej propozycji.I jak,wyslesz mi pieniadze na konto? Piesek ma właśnie teraz zabieg bo dzwonił weterynarz.Powiedzial ze rozlozy mi naleznosc na raty.Dobre i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro weterynarz umożliwił zapłatę w ratach, to pewnie już moja pomoc jest zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca_a_chcaca
do dzisiaj incognito nie wiesz o czym mówisz, do się zamknij zanim zaczniesz wyśmiewać tępa strzało. nie chciałąm robić reklamy, ale np. my safety ma opcje ubezpieczenia psa, gdzie pokrywaja ci koszty leczenia do określonej kwoty - najniższa to tysiąc zł. http://www.dogomania.pl/threads/205175-Ubezpieczenie-Bezpieczny-Pupil-dowiedz-si%C4%99-wi%C4%99cej-! nie sprawdzi, a dziamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Hodowców, Właścicieli, Miłośników czworonogów ! Moja firma stworzyła Ubezpieczenie dla Twojego pupila...Chcesz poznać szczegóły ? Zapraszam do kontaktu ! www.mysafety.pl lub e-mail tomasz.krawczyk@mysafety.pl Czy kiedykolwiek spotkałeś/ aś się z nieprzewidzianym wydatkiem dotyczącym posiadania pupila ? Zakres Ubezpieczenia obejmuje min: - leczenie zwierzęcia w związku z nagłym zachorowaniem czy nieszczęśliwym wypadkiem - pokrycie kosztów transportu zwierzęcia do lekarza weterynarii- kliniki - koszty uśpienia - świadczenia z tytułu śmierci zwierzęcia - całodobowy dyżur Centrum Pomocy - informacje o warunkach podróży z zwierzęciem - informacje o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwacja wizyt - organizacja opieki na czas podróży Ubezpieczonego - OC za szkody spowodowane przez zwierzę osobowe i rzeczowe to jest reklama a nie konkretna polisa nie obrazaj mnie, wiem, bo bylo mi dane czytac kilka ofert, konkretnych polis ubezpieczeniowych. tez mam psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca_a_chcaca
ja pierdziele :O ręce opadają. mam namailu ICH POLISĘ, mam ci przesłać? daj adres to ci wyślę i zamilcz bo NIE MASZ RACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca_a_chcaca
WARUNKI UBEZPIECZENIA PSÓW I KOTÓW „CHROŃ SWOJEGO PUPILA TU EUROPA SA 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejsze Warunki Ubezpieczenia psów i kotów „CHROŃ SWOJEGO PUPILA, zwane dalej WU, regulują zasady świadczenia ochrony ubezpieczeniowej udzielonej przez TU EUROPA SA Klientom mySafety Sp. z o.o. w ramach Umowy ubezpieczenia nr SEC/1/11, zawartej w dniu .. pomiędzy Towarzystwem Ubezpieczeń EUROPA SA, zwanym dalej Towarzystwem a mySafety Sp. z o.o., zwanym dalej Ubezpieczającym. 2. Ubezpieczeniem mogą być objęte zdrowe psy i koty w wieku od 4 miesięcy do 7 lat. 3. Na podstawie niniejszych WU umowa ubezpieczenia może być zawarta w wariancie Standard, Standard Plus lub LUX. 4. Ubezpieczenie w wariancie Standard i Standard Plus obejmuje: 1) ubezpieczenie kosztów leczenia weterynaryjnego i transportu psa lub kota w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem, w tym: a) koszty transportu do kliniki lub ambulatorium, b) koszty uśpienia psa lub kota, c) świadczenie z tytułu śmierci psa lub kota, 2) ubezpieczenie assistance, w tym: a) całodobowy dyżur Centrum Pomocy, b) informację o warunkach podróży z psem lub kotem, c) informację o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwację wizyty, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez psa lub kota. 2. Ubezpieczenie w wariancie LUX obejmuje: 1) ubezpieczenie kosztów leczenia weterynaryjnego i transportu psa lub kota w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem, w tym: a) koszty transportu do kliniki lub ambulatorium, b) koszty uśpienia psa lub kota, c) świadczenie z tytułu śmierci psa lub kota, 2) ubezpieczenie assistance, w tym: a) całodobowy dyżur Centrum Pomocy, b) informację o warunkach podróży z psem lub kotem, c) informację o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwację wizyty, d) organizację opieki na czas podróży Ubezpieczonego, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez psa lub kota. PIERWSZY ROZDZIAŁ OGÓLNYCH WARUNKÓW UBEZPIECZENIA. jeszcze ci mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca_a_chcaca
już wysyłam. PS nie sprzedję tego, na jednej z wystaw koleś mnie namierzył i myślę, że to odbra oferta jest, właśnie na takie wypadki jak autorki. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×