Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tralala91

Dieta 500 kcal - start 04.02.2012r.

Polecane posty

Tak jak w temacie juro rozpoczynam dietę 500 kcal - wiem, że to mało i niezdrowo, ale jestem zdesperowana i potrzebuję szybkich efektów. Mam 164cm wzrostu, a ważę ok. 81kg... Do wakacji chciałabym schudnąć jakieś 15kg... Mój plan jest następujący: Śniadanie: 9:00, 150 kcal Obiad: 12:00, 100 kcal Podwieczorek: 15:00, 150 kcal Kolacja:18:00, 100 kcal ZASADY: - dużo wody, zielonej herbaty - warzywa, owoce - zero białego pieczywa - zero słodyczy, fast-foodów, chipsów itd. - zero ziemniaków, makaronów - ćwiczyć - stosować balsamy wyszczuplająco-ujędrniające. To chyba na tyle, jak mi się coś przypomni to napiszę :) Już dzisiaj staram się ograniczyć jedzenie:) Jeśli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam, razem zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saawwaa
ile mozna w 1 dzień stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to za mało jednak? ja wlaśnie zdecydowałam się na dietę ale 1200 kcal + jak jestem głodna to sobie piję soki Nuja. Jestem nasycona i bardzo mi one smakują. Takie rozwiązanie jest dla mnie ok bo nie chodzę głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak jak w temacie juro rozpoczynam dietę 500 kcal - wiem, że to mało i niezdrowo, ale jestem zdesperowana i potrzebuję szybkich efektów. Mam 164cm wzrostu, a ważę ok. 81kg... Do wakacji chciałabym schudnąć jakieś 15kg... Mój plan jest następujący: Śniadanie: 9:00, 150 kcal Obiad: 12:00, 100 kcal Podwieczorek: 15:00, 150 kcal Kolacja:18:00, 100 kcal ZASADY: - dużo wody, zielonej herbaty - warzywa, owoce - zero białego pieczywa - zero słodyczy, fast-foodów, chipsów itd. - zero ziemniaków, makaronów - ćwiczyć - stosować balsamy wyszczuplająco-ujędrniające. To chyba na tyle, jak mi się coś przypomni to napiszę 🙂 Już dzisiaj staram się ograniczyć jedzenie:) Jeśli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam, razem zawsze raźniej 🙂

też chce razem z Tobą 🙂 ja jem 2 razy dziennie, rano kawa czarna, lunch 150-200 kcal, obiadokolacja do 300 kcal 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ile mozna w 1 dzień stracić?

to zależy ile ważysz, ale tak 0.5kg na bank 🙂 może trochę mniej. ale tak na dzień to słabo.. tydzień wytrzymaj 🙂 w skali tygodnia może być to od 2 do 5 kg 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×