Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polemikaaa

Niezaradny maz ktory nie umie rozwiazac problemu z dziecmi!

Polecane posty

Gość polemikaaa

Otoz moj 28letni syn spotyka sie z rozwodka, z dwojka malych dzieci. Jestem kompletnie zalamana jak moj syn mogl zwiazac sie z kims takim, z dziewczyna ktora pierwsze dziecko urodzila w wieku 17 a drugie w wieku 19 lat i w dodatku jest byla alkoholiczka. Jestem w szoku, teraz dziewczyna bedzie miala trzecie dziecko prawdopodobnie z moim synem. Moj syn sam jest wdowcem, rowniez z dwojka malych dzieci. Synem i corka ale te dzieci raczej potrzebuja przywoitej kobiet by je wychowywala. Drugi problem to 25 letnia corka ktora rowniez przypomina mi partnerke syna. Swojego dzieciaka urodzila jak miala 19 lat, teraz zyje na nasz koszt(maz twierdzi ze na jego bo tylko on zarabia pieniadze) no ale dobrze, ja w domu gotuje, piore, prasuje, a corka nie oddaje mi swoich alimentow ktore dostaje na dziecko ani swojej wyplaty i wogole nie placi zadnych rachunkow. Jeszcze kazdy wie ze dziecko to bekart poniewaz corka uparla sie by dac dzieciakowi swoje nazwisko a w mojej rodzinie wszyscy zastanawiaja sie jaka ja mam corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
no nieżle .... jak doradzić skoro pełnoletni i z bagażem życia , dzieci wychowuje się od małego a nie od wielkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiet w twoim wieku nie
pisze takich rzeczy na kafe. provo jak byk. 0/10🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie zaraz nagły trafi..
"Otoz moj 28letni syn spotyka sie z rozwodka, z dwojka malych dzieci. Jestem kompletnie zalamana jak moj syn mogl zwiazac sie z kims takim, z dziewczyna ktora pierwsze dziecko urodzila w wieku 17 a drugie w wieku 19 lat i w dodatku jest byla alkoholiczka. Jestem w szoku, teraz dziewczyna bedzie miala trzecie dziecko prawdopodobnie z moim synem. Moj syn sam jest wdowcem, rowniez z dwojka malych dzieci. Synem i corka ale te dzieci raczej potrzebuja przywoitej kobiet by je wychowywala." NIEDOBRZE MI SIĘ ROBI, GDY CZYTAM TAKIE TEKSTY HIPOKRYTEK!!! Twojemu synusiowi to trzeba "'przyzwoitej kobiety", ale tej rozwódce to już nie ma prawa przysługiwać TWÓJ PRZYZWOITY SYN, prawda? bo Twój synuś też ma 2 dzieci, ale przecież to nie jego wina i w ogóle. a może tamta rozwódka w końcu chce zacząć żyć normalnie i potrzebuje takiego normalnego faceta,. jak Twój syneczek? tego to już nie widzisz? kryjesz tylko synka, a tamtą kobietę jedziesz jak najgroszą szmatę. a Ty jaką matką jesteś, skoro tak wychowałaś synusia, że zrobił sobie dzieci z nieodpowiednią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×