Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rovanna

czy ktoś z was miał niejasna sytuację w BIK-u a mimo to dostał kredyt?

Polecane posty

Gość rovanna

jesli tak to w jakim banku? nasza sytuacja jest taka, pół roku temu zapłaciliśmy rate za samochód 3 tygodnie po terminie, teraz w dwóch bankach odmówiono nam kredytu na tamtej podstawie. chcieliśmy wziać pod hipotekę 100 tys. zł. na wiosnę planujemy remont, który jest koniecznością, a teraz okazuje sie, że możemy nie dostać:( nie rozumiem takiego postępowania zwłaszcza, że bank ma zabezpiecznie w postaci domu, mąż zarabia ponad 10 tys. brutto, a kredyt 100 tys nie jest jakimś super wielkim. staraliśmy się na razie w santanderze i w getin banku. będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykator bankowy
A co masz w BIK-u? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rovanna
czy można dostać kredyt za miesiąc codziennego popuszczania anusa pracownikom banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkopisarka z Ciebie i
dlatego na kredyt nie macie co liczyć:D Rata za samochód 3 tygodnie po terminie i trafiliscie do bik-u:D jeszcze pewnie po kosultacjach w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkopisarka z Ciebie i
chociaż ja popuściłam anusa komu trzeba i kredyt dostałam, na preferencyjnych zasadach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykator bankowy
Po spóźnieniu 3 tygodniowym nie macie szans na kredyt. Przy obecnej polityce banków nawet spóźnienie jednodniowe powoduje poważne utrudnienie wzięcia kredytu. Już czasy takie nie wrócą jak w 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykator bankowy
chyba że popuścisz anusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykator bankowy
I nie bierzcie kredytów od punktów kredytowych, gdzie mówią, że nie będą robić wglądu BIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat1991Wro
Tak,nakryłem moją starszą siostre która ma 21 lat na masturbacji ogórkiem podczas nieobecności rodziców w domu, chyba zapomniała ,że miałem lekcje na popołudnie i dlatego udało mi się ja zfilmować. Podnieca mnie bardzo ale bałem się co kolwiek zrobić w tej sytuacji pozostaje mi tylko zapytać was co robić dalej jeżeli ta sytuacja sie powtórzy, ja mam 18 lat. Macie jej pare zdjęć które udało mi się zrobić z ukrycia : http://jumpto.pl/Magda14012011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W banku, w którym zalegałaś mozesz zlozyc wniosek o wstrzymanie przetwarzanie danych w BIK, bank ma do 14 dni roboczych na rozpatrzenie kazdego pisma, jesli wyrazi zgodę, inne banki nie będą mialy informacji o zaleglosci. Tyczy się to zaleglosci do 60 dni - powyzej nie ma na co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rovanna
do bajkopisarka z ciebie nie wiem o co chodzi w twoich wypowiedziach:-o nie wierze,ze w kazdym banku bedzie odmowa,zwłaszcza,ze biore pod hipoteke, nie splacam, to bank wchodzi na dom i nie jest stratny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak do końca - kredyt zabezpieczony jest hipoteką, ale bank w dalszym ciągu musi rygorystycznie oszacować historię i zdolność kredytową, bo ostatnią rzeczą na jakiej mu zależy jest odebranie Ci mieszkania - za dużo roboty kolokwialnie rzecz ujmując - wyrzucić na ulicę lokatora nie może, szkoda zachodu - woli więc nie udzielić potencjalnie "złego"kredytu. co do odmowy - różne banki, różne decyzje. aha i też istona sprawa - każde sprawdzenie zdolności kredytowej wiąże się z zapytaniem do biku i to, że była odmowa również jest odnotowywane. banki widząc, że inne odmówiły, mogą podejmować taką samą dezycję. polecam wstrzymanie przetwarzania i problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rovanna
absinthe dzięki za odp. ale sytuacja ta miała miejsce pół roku temu, więc chyba na wstrzymanie przetwarzania jest za późno...a jak to uzasadnić, po takiej przerwie, że zapomniałam zapłacić? nie mam na poświadczenie żadnego dowodu, po prostu kilka rzeczy nam sie na łeb zwaliło i musieliśmy przesunąć spłate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa87000
zaczęłam staz , bede otrzymywała wynagrodzenie w wysokości 800 zł . Mam konto w banku pko bp .Czy bedą mogła sobie zrobić debet na koncie jeśli tak to do jakiej kwoty maksymalnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne, kiedy to miało miejsce. rozumiem, że ten kredyt jest już zamknięty tak? jeśli jest zamknięty, piszesz do banku pismo - wniosek o zaprzestanie przetwarzania danych w bik , swoje dane, nr umowy kredytowej, podpisujesz. nie uzasadniasz tego, nikomu się nie tłumaczysz. bank musi odpowiedzieć na pismo. jeśli uzna reklamację - jesteś "czysta". odnośnie debetu (kredytu odnawialnego)- to w sumie najtańszy i najkorzystniejszy kredyt. nie wiem jakie są zasady przyznawania go w pko, wysokośc limitu zależy od zdolności kredytowej, często jest to kilkukrotność wpływów z wynagroedzenia np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rovanna
nie, nie, tego kredytu mam jeszcze do splaty na 7 lat, wysokosc raty 1400 zl. poza tym windykatora wyslali chyba juz po tygodniu, ale byl u nas w domu do poludnia wiec tylko notke zostawil w skrzynce,ze wisimy rate, wiec nie sadze,ze teraz bank nam na reke pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaQ
spróbuj w lukas (teraz-credit agricole), get in bank albo bph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli jesteś w trakcie spłaty, to gorzej. popieram propozycję anaQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaaaaankaaaaaaaaa8700
przedewszystkim musisz mieć konto z dsd /dopuszczalny limi debetowy/ nie jest to przyznawane z automatu , zależy jak było konto zakładane, mogło być odrazu z dsd lub bez, jeśli jest bez to musisz iść i zgłosić że chcesz zmienić konto na takie z dsd /nr konta nie zmieni się / jeeśli np dopiero to zgłosisz system zmieni ci konto na to z limitem dopiero od 1ego marca, jeśli pierwsze wynagrodzenie wpłynie ci w lutym wówczas system od 1ego marca przyzna ci limit debetowy, jeśli wynagrodzenie wpłynie ci dopiero w marcu limit będziesz miała od 1ego kwietnia jaki limit? system powinien przyznać ci w pierwszym miesiącu 33% wpływów z wynagrodzenia w drugim podnieść o kolejne 33% aby po trzech pełnych miesiącach wpływów przyznać ci 100% średnich wpływów z wynagrodzenia, jeśli będzie to stałe 800 zł to dostaniesz po 3 miesiącach 800 zł limitu debetowego , jeśli wpływy będą różne będzie to średnia z trzech ostatnich wpływów oznacza to że jak wynagrodzenie zmniejszy się -zmniejszy się również limit debetowy, jeśli wynagrodzenie wzrośnie -wzrasta również ów limit ale tylko do 1000 zł, możesz zarabiać po 2tys a i tak maksymalny limit to 1000 zł czasem jednak system przyznaje pełen limit już po pierwszym wpływie więc musisz sprawdzić może akurat będziesz miała szczęście pamiętaj że aby limit ci się odnowił musisz w ciągu 30 dni pokryć całe zadłużenie łącznie z opłatami i odsetkami na jedną dobę na plus, w praktyce oznacza to że jeśli będziesz na minusie i wpłynie ci wypłata musi ona przeleżeć jedną dobę aby saldo było dodatnie, nie możesz odrazu tego samego dnia wejść na minus jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowka
podobno gettin noble bank daje hipoteczne nawet ludziom z historia z bik-iem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×