Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagmatwana zazdrośnica

Chyba zaczynam wariować z zazdrości

Polecane posty

Gość zagmatwana zazdrośnica

Mam kolegę i od jakiegoś czasu coś między nami iskrzy.Mamy fajny kontakt, widujemy się codziennie, bo razem pracujemy. W jego życiu istnieje kobieta, starsza od niego o ładnych parę lat. Nie mówi o niej jak o partnerce a raczej jak o koleżance. Z tego co zauważyłam to na każdym kroku ona się pojawia :O i ja teraz siedzę i zastanawiam się czy on z nią jest czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj dyskretnie czy ma kogoś ot tak przypadkowo całkiem z ciekawości kto pyta nie bładzi a jak nie ma to atakuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak nie ma nikogo i wydusisz to z niego w tedy atakuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana zazdrośnica
tylko zapytanie go o to nie jest takie proste :( muszę to jakoś sprytnie rozegrać, ale nie mam pomysłu jak ale czy taka zazdrość jest normalna czy ja przesadzam? bo dziwnie się z tym czuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrość jest normalna...
Kiedy iskrzy i liczysz na coś więcej. Ja bywam bardzo zazdrosna (ale nie zaborcza, jak mój były). A z drugiej strony czasem stosuję taką sztuczkę: facet robi coś, co ewidentnie wzbudza zazdrość, a ja udaję, że absolutnie nic się nie stało. To może ich zbić z tropu. Albo jeszcze wtedy poflirtować z innym na jego oczach:) Bywa skuteczne i jeżeli jest zainteresowany, to będzie Cię wtedy pilnował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana zazdrośnica
tylko że ja nie mam potrzeby wzbudzania w nim zazdrości, ja bym po prostu chciała wiedzieć czy on wolny jest czy coś go łączy z tamtą kobietą. Bo jeśli jest w związku a ja się zakocham to będę się męczyć przez długi czas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ... niczym nie oczarujesz faceta lepiej jak szczerością i zapytasz wprost przecież przestępstwa nie popełniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak inaczej chcesz się dowiedzieć? nie dowiesz się jak nie zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mialam oporow z takimi pytaniami coś chciałam wiedzieć to pytałam i wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagmatwana zazdrośnica
właśnie nie mam pomysłu jak się dowiedzieć. Gdyby się okazało, że jest wolny to takie pytanie wprost nie byłoby krępujące, ale jeśli powie, że ma kogoś to chyba się pod ziemię zapadnę, bo wiem że moja mina powie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×