Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola333

Epiduo - na trądzik

Polecane posty

Gość Karola333

Stosował ktoś tą maść na trądzik? jakie rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaxxx
Stosowalam ale żel i pozbyłam się pryszczy. Trafiłam na epiduo w internecie i pierwszy raz nie żałuję decyzji w sprawie mojego trądziku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamper2
Zacząłem tego używać jakiś miesiąc temu, żeby zdążyć przed rokiem akademickim. Na dzisiaj, zostały mi dwa dni leczenia i mam może dwa albo trzy pryszcze na poliku resztę wykończyłem. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika3333
Używałam go przez około 1,5 miesiąca z polecenia lekarza, trądziku już nie mam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjanika
Stosowałam. Poza potwornym wysuszeniem skóry żadnej poprawy nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterlla
DIFFERIN jest tańszy (o ok. 10 zł na tubie co najmniej) i mniej wysusza niż epiduo, a substancję aktywną ma tę samą, więc nie przepłacajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Ja jej nie stosowałam i raczej odradzam takie samodzielne testy w domu bo można nabawić się albo większego wysypu albo blizn. Lepiej pójść do dermatologa, zrobić badania, zmienić kosmetyki na naturalne a z diety pozbyć się słodyczy i ostrych potraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Jeśli jest to ostry trądzik to żadne domowe sposoby Ci nie pomogą. Możesz jedynie zmniejszyć jego nasilenie. W tym celu koniecznie zmień dietę. Trzeba odstawić słodycze i ostre potrawy. Do tego pić dużo wody niegazowanej. Zmień kosmetyki na naturalne. Chemia zawarta w kosmetykach z drogerii często powoduje alergie i nasila trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_roza
Witam. Ten krem jest bardzo dobry :) używam go ale mam go za dużo. Posiadam dwa kremy w DUŻYM opakowaniu aż 45g Jeśli byłby ktoś zainteresowany czekam na wiadomość na maila madzia_roza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlowa2
Używałam go, po miesiącu nie miałam praktycznie żadnego pryszcza. Polecam ale koniecznie idź porozmawiać o tym z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor223
Epiduo jest świetne, polecam wszystkim z problemem trądziku. Polecił mi go mój lekarz i nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaxxx
kupie epiduo differin duac 105959@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.opcja.vot.pl/?p=103 tutaj jest sporo informacji o domowych sposobach na trądzik, ja myślę, że aby całkiem sie z niego wyleczyć, nie pomogą tylko kremy, trzeba zdrowo się odżywiać i uregulować hormony, wtedy skutecznie można się go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakonosz3
Polecam. Miałem trądzik na całym czole i policzkach i na prawdę nie wyglądało to dobrze. Jeżeli nie wiesz czym uwolnić się od pryszczy to to jest dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna7
Mi epiduo pomogło. Szybko, sprawnie i bez problemu. Podchodziłam do tego leku sceptycznie bo ktoś w necie pisał o wysuszaniu skóry u mnie nic takiego się nie robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka231
Ja musiałam długo walczyć z trądzikiem, na początku tylko sudocremem i tribioticiem. Od niedawna używam żelu do mycia twarzy i toniku normalizującego z apteki firmy Floslek. Po stosowaniu mniej więcej dwa tygodnie (rano i wieczorem), trądzik się w ogóle nie pojawia. Tylko, że kończy mi się żel i mam nadzieję, iż nie wpłynie to negatywnie na moją twarz. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo333
mogłabyś podać dokładną nazwę tego żelu i toniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Ona ci może wszystko podać, tylko nie wierz ani na jotę, bo to opłacona reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrawkanamiekko
Używałam epiduo przez 2 miesiące z przepisu lekarza i mam po trądziku. Jestem więc bardzo zadowolona. Każdy ma wybór jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×