Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaAla

Co dajecie na Walentynki?

Polecane posty

Co dajecie swoim chłopakom, dziewczynom, mężom, żonom itd na Walentynki? Jak planujecie spędzić ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Magdy
ja chyba spędze w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam juz pomyslu jesli chodzi o mnie... po dziesieciu latach malzenstwa nie mam weny, maz ma chyba juz wszystko od uczucia po dobra materialne, mam zamiar kupic mu jakis drobiazg, wiem ze on chce zabrac mnie na kolacje wiec chcialabym cos mu wtedy podarowac, cos nie duzego, cos co sympatycznie potwierdzi poraz kolejny jak bardzo go kocham, a Ty AlicjaAla masz jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokującaHistoria
ja też nie mam pomysłu co dać swojemu narzeczonemu po 7 latach razem, może coś wymyślę, jakiś drobiazg, ale na razie nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obchodzimy takich swiąt
a co to niby jest ? amerykański show! Swieto dziekczynienia i hallowen pewno tez świetujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel... przeciez to nie musi byc prezent materialny, wystrczy nawet tylko to ze bedziesz tego dnia z ukochana osoba :) a jak nie to turdno jeszcze nie jedne walentynki przed toba, a nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupy dam
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plymouthona- nie chodzi o kase. Tylko o sytuację która wyszła, jakoś nie mam nastroju dziś mamy rocznice , a mi się wyć chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
Prezentem walentynkowym bedzie wyjazd w góry już w ten weekend.. no i spozniajacy sie moj okres.. Hee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
A tak po za tym to kochać się trzeba cały rok a nie tylko w dni wy-paćkane w kalendarzu... przez jakiegoś patrona zakochanych. Zakochałam się , kocham i kochać będę i co tylko 14 lutego mam to okazywać- robić szopkę przed innymi jakiego to jeszcze prezentu mój misiu nie dostała... to śmieszne... ale widać polskie społeczeństwo widzi to inaczej , nie potępiam innych - ale ogarnijcie się trochę w tym natłoku zdarzeń i sytuacji życiowych a zobaczycie , ze żyjecie tylko dla takich dni w kalendarzu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochałam się , kocham i kochać będę i co tylko 14 lutego mam to okazywać Naprawdę jesteś aż tak ograniczona żeby nie ogarniać, że poza 364 dniami w roku to po prostu kolejny dzień, który można uczcić wspólną kolacją i miłym upominkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
Chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem , ale to nie moj problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
Naprawdę jesteś aż tak ograniczona żeby nie ogarniać, że poza 364 dniami w roku to po prostu kolejny dzień, który można uczcić wspólną kolacją i miłym upominkiem? A tak po za tym to kochać się trzeba cały rok a nie tylko w dni wy-paćkane w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
Czyja twoja? moja była juz dawno .. wiec zastanów sie co piszesz psychiczna bo zacznę sie zastanawić czy nick nie wpływa na twoja osobowość.. bo napewno masz z czyms problem ... moze to faktycznie 14 lutego - bo nie masz nikogo jak jestes psycholem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie mam pojęcia co dać. Też mnie wkurza już to święto - totalna komercja dookoła. Przed chwilą były prezenty pod choinkę, jeszcze wcześniej Mikołaj, kurcze nie dość że nie mam worów pieniędzy to jeszcze pomysłów mi już brakuje. Nie wiem czy po prostu nie zaplanować wieczoru we dwoje - ugotujemy coś dobrego czego jeszcze nigdy nie gotowaliśmy, wspólna kąpiel i takie tam bzdurki. No chyba że zrobię mu na śniadanie omlet w kształcie serca czy coś w tym stylu. Ahhhh zero pomysłów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my obchodzimy dzień kobiet
i razem sobie robimy dzień chłopaka ....te walentynki to jakas parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radeski

Empik Foto - zdecydowanie polecam. Mają bardzo dobre ceny i fajne prezenty. Może nic oryginalnego, ale przynajmniej coś, czym zrobicie pozytywne wrażenie. Mam na myśoi fotoksiążki, poduszki ze zdjęciem. To coś konkretnego. A co wy o tym sądzicie? Moim zdaniem najlepiej robić prezenty właśnie w takim kierunku. Pozytywnie zaskakujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×