Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ela81hhhhhwwwwrw83798hfsd

zwolnili mnie z pracy

Polecane posty

Gość ela81hhhhhwwwwrw83798hfsd

Mam 30 lat, dzisiaj wylali mnie z koleknej pracy:((( Sluchajcie to juz 4 praca, ktora stracilam....Nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Najdluzej pracowalam 2 lataw pewnej firmie. Staram sie dobrze pracowac, nie wdawac sie w konflikty, ale zawsze jest ten sam schemat....po jakims czasie zostaje zwolniona... Jestem zalamana, jak myslicie gdzie tkwi problem tych zwolnien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To po chooj siedzisz w kraju
Spieerdalać trzeba zamiast narzekać, bo tutaj normalnie nigdy nie będzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simooonaara
nie robisz szefom loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znamy twojego charakteru wiec nie wiemy :P poza tym firmy jak muszą ciąć koszty to często zwalniają najmniej doświadczonych pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela81hhhhhwwwwrw83798hfsd
to nie jest smieszne.... zawsze mnie wylewili z kazdej pracy i to zawsze odchodzilam jako ta przyslowiowa: " czarna pwca", dostatecznie wiarygodnie oczernioa przed wspolpracownikami nawet... Juz nie mam sily, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, staram sie dobrze pracowac, fakt, robic co do mnie nalezy i zawsze jest cos nie teges.... Generalnie jako powod zostaje podany: moj charakter...masakra, gdzie ja teraz prace znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "!
widocznie coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela81hhhhhwwwwrw83798hfsd
nie jestem lizuska....zawsze trzymam ludzi na dystans no i nie mam protekcji, moze to jest dostateczny powod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela81hhhhhwwwwrw83798hfsd
juz sie na powaznie zaczelam zastanawiac nad soba, czy cos ze mna nie teges.... mam synka na utrzymaniu, nie mialam czasu nigdzie wychodzic z kolezankami z pracy, bo dziecko na mnie czekalo... rece mi opadaja, powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela81hhhhhwwwwrw83798hfsd
z jakimi ludzmi nie lubicie pracowac??? moze faktycznie, co nie teges z moim zachowaniem...juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×