Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fioletowe irysy

kołdry, pościele, prześcieradła... gdzie kupić?

Polecane posty

Może Five Stars? Bardzo dobra jakość pościeli, kupowałam ostatnio i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulka
polecam expertasnu tam możesz znaleźć wsztstko co potrzebujesz do twojej sypialni a przy okazji dobrze zaoszczędzic poieważ transport jest gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko w jednym miejscu można kupić, a mianowicie na stronie dobraposciel24. Polecam, bo już nie raz tam kupowałam. Jeszcze mają dużą ofertę poszewek dekoracyjnych. Lubię takie zakupy, szybko, bez wychodzenia z domu i jakości też jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchajcie tego: z mężem nam się układało średnio bo ostatnio dużo było pracy i nie mieliśmy czasu dla siebie dlatego kupiłam pościel z tygrysem i przebrałam się za tygrysicę. Jak przyszedł do domu to aż go zatkało od tamtej pory nasze "stosunki" znacznie się poprawiły :) Piżamę tygrysa kupiłam dawno temu i na targu a pościel tutaj http://www.elway.biz/33-posciel-3d bo to sprawdzony sklep i często robię tam zakupy na prezent dlatego ich polecam, a w sumie to prezent był i dla męża i dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka dobrą, bawełnianą pościel- kołdrę , poduszkę kupisz w Fiki Miki, maja nawet takie dla alergików które można prać w pralce w 60st i nic się nie dzieje z wypełnieniem http://materacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w jednym miejscy jest http://www.elway.biz mają bardzo duży wybór a do tego teraz są wyprzedaże ja kupiłam piękną pościel ze 100% bawełny w kwiaty tak barwne że chyba zostawię na prezent dla mamy a wybiorę inną a zapłaciłam tylko 69zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za polecenie, też wybrałam sklep Elway i zamówiłam pościel dla siostry na prezent a dla siebie prześcieradło jersey przyszły szybko, ładnie zapakowane a dodatkowo naprawdę mają tanio, serdecznie polecam ponieważ zaczeły się wyprzedaże u nich i można kupić taniej piekne pościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dagmara 12
Polecam pościel z AMW Nawrot. Serio masz tam ogromny wybór od poduszek pikowanych, niepikowanych, z wypustką po dwu-trzy komorowe. Maja bardzo dobrą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryderyka Bodzon
Polecam pościel z AMW Nawrot. Serio masz tam ogromny wybór od poduszek pikowanych, niepikowanych, z wypustką po dwu-trzy komorowe. Maja bardzo dobrą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabigabigabi123
do domu kupuje pościel z amw nawrot. Zarówno tą do spania jak i do dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza W.

www.swiatposcieli24.pl ja polecam ich. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana221

Polecam na https://sklepfiranki.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur96

Jeżeli w grę wchodzi internet to polecam zobaczyć na milusiepodusie.pl. Mają duży wybór i jestem przekonany, że na pewno się coś spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 87

Tekstylia do domu bez problemu znajdziesz w dobrych sklepach internetowych, wystarczy poszukać, natomiast teraz zima możesz liczyć na dodatkowe promocje i rabaty. Zobacz na VegaGastro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnns

Ja ostatnio kupowałam mega urocze poszewki w sklepie internetowym Studio Poduch Little Dreams - zerknij sobie. W kwestii pościeli mają ogrooomny wybór. Przesyłka dotarła do mnie w ciągu 48h za co duży plus. Materiałowo super- bardzo przyjemny w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania123!!!

7snów.pl polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającymi się za pościelami i prześcieradłami polecam zajrzeć na stronę https://www.takaposciel.pl/ Jest to świetny sklep internetowy w ofercie, którego znajdziecie na pewno coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Trojanowska

Ostatnio mi się zamarzyła wielka pościel a w typowych sieciowych sklepach nie dostaniemy , przeszukałam internet znalazłam ciekawy artykuł plus.walbrzych.pl zamówiłam i topię się w pościeli . Blogerzy jak  fajnie że jesteście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja ostatnio kupiłam taka:

https://www.poszewki24.pl/strona-glowna/44-komplet-poscieli-liscie-20.html

I spokojnie moge polecic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamawiałam na poscielove24 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ceny bardzo fajnie i serio dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy komplety pościeli z bawełny kupiłam w Nyks. Mają tam spory wybór i przystępne ceny. Pościel  jest w 100% z bawełny, a do tego pochodzi od polskiego producenta, więc wspieramy naszych 🙂. Czas wysyłki był dość szybki, na łóżku prezentuje się znakomicie, a przede wszystkim dobrze mi się śpi. Z zakupu jestem zadowolona. Polecam😊🤗🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam zakupy jeżeli chodzi o pościele kołdry prześcieradła ręczniki robić tutaj www.posciele-alex.pl . Mega fajny towar, super jakość, bardzo szybka wysyłka i obsługa klienta na najwyższym poziomie, to jest to co w zakupach przez internet lubię najbardziej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×