Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę przesłać zdjęcia z tel

Jak podłączyć telefon do samsung new pc studio i jak przesłać zdjęcia?

Polecane posty

Gość Chcę przesłać zdjęcia z tel

Od kilku lat próbuję przesłać zdjęcia z komórki na komputera. Mam probram idealnie dopasowany do typu mojego telefonu - samsung new pc studio i kabel usb i... nic. Nigdzie nie ma instrukcji obsługi i nie wiem jak przesłać te zdjęcia. Jak wybieram podłącz tel komórkowy to nie wiem co dalej wybrać. Może ktoś mi pomoże? Jak podłączyć tel komorkowy do tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yury7u76
a jaki model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przesłać zdjęcia z tel
Jest jakaś instrukcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtry5
wpisz w google i znajdziesz,mnóstwo tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtry5
wpisz w google i znajdziesz,mnóstwo tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cy karty moga wskazac cos od
mialam ten tel ale nie pamietam jak to bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekieeeem---
mam dokładnie taki sam telefon i również miałam dokładnie taki sam problem... kiedyś się zdenerwowałam, kombinowałam dobre 2 h - podłączałam, odłączałam, coś w tel zmieniałam i udało się... chociaż nie mam pojęcia jak to zrobiłam... chyba zdjęcia muszą byc w określonym miejscu w telefonie i dopiero wtedy program je wyłapuje... no ale nie pamiętam dokładnie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cy karty moga wskazac cos od
mialam ten tel ale nie pamietam jak to bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekieeeem---
mam dokładnie taki sam telefon i również miałam dokładnie taki sam problem... kiedyś się zdenerwowałam, kombinowałam dobre 2 h - podłączałam, odłączałam, coś w tel zmieniałam i udało się... chociaż nie mam pojęcia jak to zrobiłam... chyba zdjęcia muszą byc w określonym miejscu w telefonie i dopiero wtedy program je wyłapuje... no ale nie pamiętam dokładnie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przesłać zdjęcia z tel
No właśnie w google nic nie ma na temat samsung new pc studio a na tel nic się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przesłać zdjęcia z tel
Nic mi się nie wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę przesłać zdjęcia z tel
W tel nic się nie pojaiwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę podłączyć tel do komp
Już się podłączyłam, ale teraz jest napisane - nie znaleziono pliku obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam Ci się chyba pokazuje? Kurwa nie mam teraz kabla pod ręką :O Generalnie program jest banalny jak budowa cepa jak już się zaskoczy ;) Ale chyba ( chyba bo dawno nie zgrywałam nic i już nie pamiętam) po podłączeniu kabla do lapa podłączasz do tel i pojawiają Ci się na telefonie jakieś tryby do wybory to trza wybrać coś tam połącz z komputerem, uruchamia się pc i pierw przewodnik to generalnie tam chyba jest opisane co i jak... no a jak nie bardzo to klikasz od razu uruchom i po lewaku masz foldery swojego kompa chyba a po prawaku chyba odpalasz foldery z telefonu, później jak normalnie ja nie zgrywam tylko zaznaczam co chce zgrać jak w komputerze, daje kopiuj i wklejam w swój komputer ( nie w lapku tylko tam w tym programie po lewej stronie)... nie pamiętam, napisz jak będziesz co Ci się pokazuje, weź zrób nawet screeny co Ci się na kompie pokazuje to Ci wytłumaczę, może kabel znajdę. Chcesz to pisz na @ bo nie wiem czy będę pamiętać o tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S6,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://ma0.pl/r/r1vsamsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! smiech.gif Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×