Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mustbelovelove love

jak to mozliwe ,ze wygladam inaczej na zywo nizna zdjeciach?

Polecane posty

Gość mustbelovelove love

dziwne to jest.. na żywo wygladam zupelnie inaczej i to nie jest tylko moje zdanie.. dlaczego sie tak dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustbelovelove love
nie wiem moim zdaniem wychodze duzo gorzej na zdjeciach.. w lustrze o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrenuj sobie przed lustrem miny robić czy coś albo porób sobie sama zdjęcia i wtedy zobaczysz kiedy wyglądasz najładniej. tak w ogóle to fotomodelką chcesz być że to Cię tak męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
Każdy kto mnie widział na zdjęciu mówi, że sorki, ale na żywo lepiej:P kiedyś się tym przejmowałam, a teraz mi przeszło. W moim przypadku to chyba wynika z faktu, że mam dużą okrągłą głowę i mimo, ze nie jestem gruba- mam 172 cm i ważę 65 kg, to na zdjęciach wychodzę jak mały potworek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustbelovelove love
no mnie tez tak pare osób mówiło.. albo ,ze nie przypominam siebie na nich też tak uważam w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa70
Ja też tak mam, dlatego unikam robienia sobie zdjęc. Nie każdy jest fotogeniczny, niestety, ja też nie jestem i na zdjęciach wychodzę paskudnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, też kiedyś tyle ważyłam (a nawet 68kg) przy 170cm i się sobie średnio na zdjęciach podobałam, no nie tak jakbym chciała. Teraz schudłam do 53-54kg, wyostrzyły mi się rysy twarzy i uwydatniły kości policzkowe no i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×