Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AniaGusti

Jak zarobić dodatkowe pieniądze?

Polecane posty

Gość AniaGusti

Cześć:) Zastanawiam się jak można zarobić dodatkowo pieniądze mam ostatnio sporo wydatków ...i nie ukrywam, że muszę poszukać jakiegoś sposobu na to by dorobic.. może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
ja też potrzebuję rady w takiej sprawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Mnie kumpel podrzucił mi stronę -www.callputoptionsonline.com/pl. Tutaj można rzeczywiście zarabiać i to niemało! Ogólnie cały myk polega na handlu opcjami binarnymi – sprzedaż/kupno. Normalnie masz 50 procent szans na powodzenie, tutaj ryzyko jest dużo mniejsze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowe pieniądze fajna zabawa czytając e-maile robiąc zakupy w sklepach internetowych korzystając z kodów ra wypełniając ankiety grając w gry rejestracja rejestracja z tego linku da nam 8zl nastart https://www.qassa.pl/346158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dodatkowego zarobku sprawdź zawsze firmę, która Ci taki oferuje. Ja sie nacięłam na Prouvé... Całkiem niekorzystne warunki mi przedstawili może z 50zł bym wyciągneła ale nie więcej a do tego okazało się, ze ta fiirma dopiero będzie startować. Teraz wydzwaniaja codziennie i męczą pomimo ,że jasno dałam im do zrozumienia, że nie chce miec z nimi nic wspólnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam płatne ankiety - Podaję poniżej te portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Można trochę dorobić. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja ze swojej strony polecam aplikację która za niedługo wyjdzie i może zrobić szum na rynku it. Aplikacja będzie służyć ogólnie do wykonywania zleceń za pieniądze od pokazywania miejsc wykonywania zadan czy pomocy drugiej osobie wykorzystującą do tego tylko i wyłącznie telefon. https://surrogate.me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższe sposoby są nieskuteczne, najlepszy miał twórca strony www.kowboczan.tk . Polecam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorroni

Szukam jakiejś pracy dodatkowej, ale zanim to, zastanawiam się nad jakąś, nawet niewielką pożyczką, zawsze to wsparcie. Myślę o Wonga, wydaje się rzetelną firmą. Ktoś z Was pożyczał u nich? Jaki jest koszt pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎25 o 21:24, Gość Zorroni napisał:

Szukam jakiejś pracy dodatkowej, ale zanim to, zastanawiam się nad jakąś, nawet niewielką pożyczką, zawsze to wsparcie. Myślę o Wonga, wydaje się rzetelną firmą. Ktoś z Was pożyczał u nich? Jaki jest koszt pierwszej?

Witam! Zorroni, w wonga.com będziesz mogła ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można poznać na naszej stronie www.wonga.pl w momencie składania wniosku. Zapraszam!

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorroni

A proszę powiedziec, sprawdzają Państwo zdolność kredytową w BIKu? Jak długo trwają takie formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎11‎-‎16 o 01:00, Gość Zorroni napisał:

A proszę powiedziec, sprawdzają Państwo zdolność kredytową w BIKu? Jak długo trwają takie formalności?

Witam! Zorroni w wonga.com wiarygodność kredytową Klientów sprawdzamy w następujących bazach danych: ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A. Mam nadzieję, że mogłem pomóc.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Zarejestruj się w jednym z największych portali dających możliwość dorabiania przez internet poprzez wypełnianie ankiet na najróżniejsze tematy. Będziesz brać udział w kreowaniu nowych produktów, wypowiadać się na tematy społeczne i polityczne!

Ankiety będziesz otrzymywać naprawdę często, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

Zarejestrować się mogą wszystkie chętne osoby w różnym wieku - wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie internetowej!

http://www.opinie-rejestracja.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe zajęcie - polega na wypełnianiu ankiet dla znanego panelu badawczego.

Uczestnikiem panelu może zostać każdy kto ukończył 16 lat.  

 

zapisz się na stronie https://ankiety.net.pl  i zdobywaj dodatkowe pieniądze w zamian za wypełnianie ankiet  

W zamian za wypełnianie ankiet możesz otrzymywać przelewy bankowe lub nagrody rzeczowe ---> szczegóły na stronie https://ankiety.net.pl/nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ja dorabiam na ankietach od kilku lat, oprócz kasy można wymieniać punkty na nagrody

Edytowano przez abalix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ja dorabiam na ankietach od kilku lat, oprócz kasy można wymieniać punkty na nagrody

Edytowano przez abalix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

ja dorabiam na ankietach od kilku lat, oprócz kasy można wymieniać punkty na nagrody

Edytowano przez abalix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×