Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Kogo kobiety wolałyby - prawnika czy inżyniera?

Polecane posty

Gość fysdui fjaeA
człowieka o wielkim sercu, pełnej głowie i prawdziwej męskości w zachowaniu i o stałych zasadach....i co ma z tym wspólnego zawód???? głupota totalna tak myśleć! mówiono mi że prawnicy to ludzie wykształceni, stabilni finansowo, z ugruntowaną pozycją zawodową..słowem WZÓR I SZAŁ żeby takiego męża mieć...po 3 latach piekła i kolejnych obdukcjach przekonałam się że to bajka.. może być nawet hydraulik byle miał serce, charakter i umysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dera, nie pisałem nic, bo straciłem telefon na imprezie. Postanowiłem, że wracam na starą uczelnię (będzie mniej dupeczek, trudno się mówi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wolala prawnika
bo sama jestem inż. a 2 nie potrzeba ;) ale tak szczerze to zawod nie ma nic do rzeczy,wazne jest zeby sie kochac i szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na starą czyli gdzie,bo nie pamiętam?(sory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinkja
Akurat te 2 zawody:D Ja ma dwóch, na razie nie muszę wybierać, każdy słuzy do czego innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się tak zastanawiałem. Słyszałem, że prawnicy mają teraz ciężko, za to inżynierowie są potrzebni i do tego zawsze mogą wyjechać z tego bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i tak niczego nie skonczysz
a nawet jesli to i tak bedziesz bezrobotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefteyeleft
Hmm spotykałam się z inżynierem, generalnie miał się za najmądrzejszego człowieka świata - ciągle się popisywał, że ma matematykę w jednym palcu, a bał się jeździć samochodem .. , teraz jakimś cudem spotykam się z prawnikiem i mam zupełnie inne odczucia, nie nęka mnie swoją pracą, nie rzuca na prawo i lewo wysublimowanym słownictwem zrozumiałym tylko dla jego "dziedziny", jestem bardzo zadowolona z tej znajomości ;) (poza tym prawnicy są znacznie bardziej 'hot' niż ołówkowi inż.) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefteyeleft
To po co pytasz, skoro tylko własna odpowiedź Cię satysfakcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszny Student "Ale po prawie jest się kimś po 30stce, a inżynier jest kimś od razu jako mgr." Przejrzyj na oczy ty nigdy nie będziesz 'kimś'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona,,,,,,
Dopiero po zdobyciu uprawnień jest się kimś z tytułem mgr inż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tutaj nieszczęść
Osobiście wolę ogrodnika i drwala: jednego do pielęgnacji, drugiego do rąbania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale łatwiej zrobić uprawnienia inżynierską niż aplikację prawniczą. Chociaż po prawie w zasadzie wszędzie można pracować - zostać urzędnikiem, policjantem, politykiem, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojj
dlaczego pytanie nie brzmi - kogo wolicie bezrobotnego czy pracującego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdskhd
Lekarza z duzym portfelem hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jaki ktos jest obrotny co z tego ze bedziesz studiowac prawo jak i tak male szanse na zrobienie aplikacji o kant d.upy mozesz papier sobie wlozyc ogarnij sie ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdskhd
a raczej "grubym" portfelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona,,,,,,
nie wiem czy tak łatwo o uprawnienia. Trzeba prowadzić te beznadziejne dzienniki i to dość precyzyjnie. Łatwo znaleźć pracę po inż. tylko trzeba odpowiedni kierunek wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×